18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Tarih : 07.01.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Sönmez - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 4618 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ocak 2023, 20:20:43
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=JLA5pSGyxnj1QOD_YBCfAQ&s=19

Çevrimdışı Nazım Ar

Weghorst devre arası giriyor sanırım.
Bakalım kimi alacağız!

Kimseyi almasınlar öyle bir durumda boşa para harcamaya gerek yok.

Çevrimiçi mayguntr

cok degerli(!) hakem redmondun pozisyonuna niye sari vermedi welliye direkt cikardi, donse direkt tehlikeli pozisyon.
[ Son Düzenleme: 07 Ocak 2023, 20:28:01 mayguntr ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ocak 2023, 20:26:06
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Wout Weghorst'un menajeri Simon Cziommer: "Her şey yolunda, bir problem yok. Wout sadece bir kutlama yaptı." (Gökmen Özcan)

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=JLA5pSGyxnj1QOD_YBCfAQ&s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Wout Weghorst'un menajeri Simon Cziommer: "Her şey yolunda, bir problem yok. Wout sadece bir kutlama yaptı." (Gökmen Özcan)
güzel güzel
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Nasıl girmiş adama hayvan ya.

Çevrimdışı murat baltacı

Aman gedson yırtık yoktur İnşallah
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Talisca1903

atiba girince bir rahatlama geldi

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

bi saiss-berkay alayım kenardan

Çevrimdışı ferdi1903

Yedik sonunda

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Yapma atiba ya. Ama hakettik bu golü umarım devamı gelmez

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Samet Demir

Salihe kötü dedin asist yaptı. Atibayı övdün oda asist yaptı. Bravo abi :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı murat baltacı

Hay atibaniz batsın hoca ayrı oyuncular ayrı her hafta eziyet çekmek zorunda mıyız
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

2. yaridada degisen birsey yok, rezil futbol devam ediyor diyorum ama sahada oyun bile yok.

Kim nerede duracak, kim ne yapacak, nasil hucum edilecek nasil savunulacak kimsenin gram fikri yok.

Çevrimiçi mayguntr

bugun ne desen tersi oluyor :D salihe, redmonda sovdun asist yaptilar, atibayi ovdun yedirdi. bi mulekayi elestirebilir misin

Çevrimdışı Nazım Ar

2 penaltımızın verilmediği maçta gene zora girdik. Bakalım nolacak.

Weghorst un yatırıp kaldırıdğı pozisyonda da bir el var gibi gs olsa 7 dk varda eli ararlardı.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

2. yaridada degisen birsey yok, rezil futbol devam ediyor diyorum ama sahada oyun bile yok.

Kim nerede duracak, kim ne yapacak, nasil hucum edilecek nasil savunulacak kimsenin gram fikri yok.

Sezon başından beri hiçbir maçta zaten dediğin şeyi hissettirmedi ki takım. Kaos içinde körlemeye ataklar hep aptal gibi yemezsek kazanıyoruz işte arada. Çok acayip oyuncu grubu bu asla kimyası uymadı birbirine ghezzal gibi bir oyuncudan da faydalanamayınca durumumuz bu işte

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tolga1903

Zorbay ilk yarının tam tersi bok gibi maç yönetiyorsun şu an o adamı nasıl tuttun lan oyunda

Etiketler: