18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Tarih : 07.01.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Sönmez - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 4829 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimdışı tolga1903

Cenk 2 metre topu süremedin a....

Çevrimiçi levitate

cenk itmemiş bile nesi faul bunun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Hakem tam eyyamcı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

2 penaltı yedi, fbnin sırf böyle 8 penaltısı var bu sezon.
cenk bu kafayla giderse penaltı falan alamaz o kadar kolay bırakıyorki kendini hakemler inanmıyor ona on defa bıraksa dokuzuna faul çalınmıyor

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Gol sevinci harika

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Weghorts yaaaa helall. Masuaku'nun şutunu da yiyecekti bu mal aynı stil vurdu bunu yedi:)

Çevrimiçi ferdi1903

Goooollll

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı tolga1903

cenk bu kafayla giderse penaltı falan alamaz o kadar kolay bırakıyorki kendini hakemler inanmıyor ona on defa bıraksa dokuzuna faul çalınmıyor

Aynı şeyi düşünüyorum abi. Ayrıca kasimpasalilarin bir tane bile sahtekarligina kanmadı herif koca 45 dakikada yerlerde sürünüyorlar kalk diyor herif bence fena maç yönetmiyor dediğim gibi küçük takım sahtekarlığına taviz vermemesi bile benim için yeterli çok şey beklememek lazım turk hakemlerinden

Çevrimiçi Samet Ç

Sonunda Weghorst'a istediği topu attılar adamın boyu uzun diye habire top şişiriyorlar bu tip sekanslarda daha verimli.

Çevrimdışı Nazım Ar

Weghorst u napıp edip ikna edip almamız lazım, iddia ediyorum Gomez in olduğu sezon olsa en az onun kadar atardı adam yıllarca ben yavaşım diye topu en hızlı şekilde kaleye göndermeyi çalışmış ve bu seviyelere kadar çıkmış. Gerçi bize bırakmazlar daha iyi bir takım talip olacaktır.

Çevrimdışı murat baltacı

Cenkin  pozisyonu net penaltı tamam kolay bırakıyor ama rakiplere bunlar çalınıyor hatta daha hafifleri bile çalınıyor bizde olunca neden vara gidilmiyor yeter artık rakiplerin lehine skanldal hatalar yapılırken bizim neden her pozisyona hakemi inandirmamiz gerekiyor kuralı uygula penaltıyı ver nasıl nkoudu pozisyonu için hamle var net kırmızı dediler alın burdada tutma var net penaltı
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

aha 2 olmuş bir ihtiyaç molsaına gittik :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı tolga1903

Sonunda Weghorst'a istediği topu attılar adamın boyu uzun diye habire top şişiriyorlar bu tip sekanslarda daha verimli.

Abi bunu emre özcan yazmıştı weghorts zannedilenin aksine öyle çok iyi bir hava topu indiricisi değil. Adama daha çok yerden servis yapmamız gerekirken habire ya ortayla hedefliyoruz ya da çıkarken ona uzun atıyoruz atak ölüyor çoğunda

Çevrimiçi Talisca1903

Cenkin  pozisyonu net penaltı tamam kolay bırakıyor ama rakiplere bunlar çalınıyor hatta daha hafifleri bile çalınıyor bizde olunca neden vara gidilmiyor yeter artık rakiplerin lehine skanldal hatalar yapılırken bizim neden her pozisyona hakemi inandirmamiz gerekiyor kuralı uygula penaltıyı ver nasıl nkoudu pozisyonu için hamle var net kırmızı dediler alın burdada tutma var net penaltı
penaltının ağa babası çekiyor tutuyor işte hareket halindeki adamı şiddeti nedir saçmalık sana göre şiddetli bana göre değil formanın rengine  uygulama yapıyorlar işte

Çevrimiçi Talisca1903

kötü oynamadık ama bazı bölgelerde daha kreatif adamlar gerek delle ali olsaydı (sağlam)bir çok şey değişecekti şut çekmede sıkıntılıyız son paslarda biraz daha dikkatli olabilsek fark artardı
bu arada kasımpaşada berbat
[ Son Düzenleme: 07 Ocak 2023, 20:10:14 Talisca1903 ]

Çevrimdışı tolga1903

Weghorts gidiyor mu yoksa lan baybay yapmış aman diyim kardeş sezonu bitir ya

Çevrimiçi Talisca1903

salih ve redmondu değiştirim ben olsam orta saha bomboş gözüküyor

Çevrimiçi mellfred

top git gele binince yiyedebilirdik
nkoduo tam bal yapmayan arı
defans ayakta uyudu tam iki defa
mert’e
bu kadar eksiğe rağmen defans dışında fena değildik

Çevrimdışı Nazım Ar

kötü oynamadık ama bazı bölgelerde daha kreatif adamlar gerek delle ali olsaydı (sağlam)bir çok şey değişecekti şut çekmede sıkıntılıyız son paslarda biraz daha dikkatli olabilsek fark artardı

Delenin malesef bir yaratıcılığını göremedik. Redmond savruk, dengesiz ama yine bir kontra tehditi.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ocak 2023, 20:18:17
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Weghorst devre arası giriyor sanırım.
Bakalım kimi alacağız!

Çevrimiçi Talisca1903

hakem 2 tane pen6 mızı yedi iyi diyoruz neresi iyi bunun

Çevrimdışı tolga1903

Devre arası yabancı kalmayacak heralde takımda özellikle pl'den gelenler ve rosier gidecek gibi giderken şu welinton'u da götürün bomba ya yaptığı faule bak

Etiketler: