18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Tarih : 07.01.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Volkan Ahmet Narinç - Mustafa Sönmez - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 4619 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

Tayfurda bekte olmadı otoban oldu kanat
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

helal lan tayfur

orada bi beşiktaşlılık boostu aldı valla
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Atiba keşke kahraman olarak bıraksaydı

Çevrimdışı ferdi1903

Neyse en azından 3 puanı aldık, hayret bişey neler kacti

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

atibaba girmese 4 falan atardık cidden maçın içine etti...

Çevrimdışı murat baltacı

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nazım Ar

Neyse en azından 3 puanı aldık, hayret bişey neler kacti

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Valla. Kasımpaşa da çok kaçırdı, daha doğrusu Mert şov yaptı. Demek musleranın god mode açtığı maçlarda gsliler böyle hissediyormuş uzun zaman sonra tecrübe etmiş olduk.

Çevrimdışı Talisca1903

2 penaltımız verilmedi rakip hakemle beraber tekme tokat ilerideki adamlarımız daha işbitirici olsa maç kopup gidecek ama maç böyle git gele döndü

Çevrimdışı Talisca1903

vallahi gol pası da vermiş olsalar ne salih ne redmond bu takımın oyuncu değil kendimizi kandırmayalım

Çevrimiçi Samet Demir

Hocam hiç değişiklik yapmasan maç bu şekilde bitmezdi. Hepsini anladımda ortadan adam alıp umut sokmanın amacı nedir?

Bu haftada Merte dua et.

3 maçtır kötü oyun iyi şans ile 7 puan aldın. takımı bir an evvel toplamalısın. Yoksa gidişat kötü.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Rakip 16 yasindaki cocukla maca basliyor, biz 40 yasina gelmis Atiba’yi oyuna sokuyoruz.

Yaninda Berkay varken ustune gidip birde orta sahaya Umut takviyesi yapiyor.

Yazik

Çevrimiçi Necmi

Valla. Kasımpaşa da çok kaçırdı, daha doğrusu Mert şov yaptı. Demek musleranın god mode açtığı maçlarda gsliler böyle hissediyormuş uzun zaman sonra tecrübe etmiş olduk.
maçı mert aldı en az beş tane net çıkardı son top çarptı sanmışdım ama kurtarmış onuda atibayı soktu geri paslarıyla kasımpaşayı resmen ileri çıkardı sonrada elinde ne kadar savunma oyuncusu varsa attı sahaya

Çevrimdışı tolga1903

Şenol güneş böyle skor koruyacak hoca değildi ya milli takım sürecinde daha korkar oldu negatif skorlardan ya da takıma hiç güveni yok bunlar skoru artıramaz bari yemesin diyor ama bugün şanslıydı her zaman böyle şanslı olmaz konyaspor rezil eder şu futbolla bizi açık ve net

Çevrimdışı Talisca1903

Şenol güneş böyle skor koruyacak hoca değildi ya milli takım sürecinde daha korkar oldu negatif skorlardan ya da takıma hiç güveni yok bunlar skoru artıramaz bari yemesin diyor ama bugün şanslıydı her zaman böyle şanslı olmaz konyaspor rezil eder şu futbolla bizi açık ve net
kesinlikle hoca skoru tutmaya oynadı konyayı da yeneriz bir şekilde josef dönüyor saiis döndü

Çevrimdışı Talisca1903

iç sahada iyi gidiyoruz ama dep sıkıntı konyayı yenip bir seri yapmalıyız

Etiketler: