12. Hafta Beşiktaş 5-2 Ümraniyespor
12. Hafta Beşiktaş 5-2 Ümraniyespor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 5-2 Ümraniyespor Tarih : 30.10.2022 Saat : 17:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Ceyhun Sesigüzel - Osman Gökhan Bilir - Erkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 5-2 Ümraniyespor  [Okunma sayısı 6712 defa] 12. Hafta Beşiktaş 5-2 Ümraniyespor

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2022, 17:46:31
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Musakka bunu her zaman yapıyorsun.

Çevrimiçi levitate

şu top kaybı işi nedir ya 5. sinde gol geldi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

masukau her maç yapmak zorundamısın kardeş

Çevrimdışı aunt minnie

Çevrimiçi levitate

masu kesiği yer dünya kupasından sonra
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

yahu geri ortaya atma şu topu ne zamn atsan gol oldu biraz dikkat

Çevrimdışı sozkul

Kaleci kim olursa olsun rakibin kaleyi bulan ilk şutu gol oluyor.

Çevrimiçi Talisca1903

ilk yarı iyi oynadığımız söylenemez yediğimiz gol da saçmalık

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yedigimiz golde Mertin durduğu yer çok yanlış.

Çevrimdışı levent14

Kaleci kim olursa olsun rakibin kaleyi bulan ilk şutu gol oluyor.
   Bu en azından atladı falan..Diğeri olsa seyrederdi

Çevrimdışı 38life

Massuaku ile ilgili sezon başında yazdiklarimda haklı çıkıyorum maalesef. Bunlar şaşırtıcı şeyler değil Masuaku için.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı DieForYou1903

masuaku ve dele kızağa çekilmeli hakemler hakkında yönetim çıkıp konuşmalı.Defans pozisyon almasını bilmiyor VI etkileri bir günde geçmez zaman lazı.m.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı kahyaoglueren

ilk yarı iyi oynadığımız söylenemez yediğimiz gol da saçmalık
Bence de. Duygusal davranmaya gerek yok.
Ben zaten 2 antremanla degismesini beklemiyorum ama futbol iyi demek duygusal davranmak olur.

Umraniye daha fazla pas yapmış, topa sahip olmuş. Gol dışında 1 tane pozisyonumuz yok kaçan.
Değişim olmuş, o gazı bile kullanamadık.

Çevrimiçi Talisca1903

ilk yarı gedson ,salih  ve cenk oldukça iyiydi delle yerine tayfur hamlesi gelebilir şu saçma gol çok can sıktı

Çevrimiçi murat baltacı

Masuaku tek işin savunma yapmak onuda yapamıyorsan yedekte beklersin Tayfuru iyiki almışız yoksa el mahkum olacaktık.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

ilk yarı iyi oynamadık ama diğer maçlarda yaşadığım puan kaybı hissi yok nedense içimde 3-1 4-1 biter gbi bu maç

Çevrimdışı DieForYou1903

N'koudou,umut girmeli masukau,dele çıkmalı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Senol hocanın tespitine göre sorun Ersin ve N'koudou herhalde, ilk kement onlara geldi.

Çevrimdışı goktasoktay

Senol hocanın tespitine göre sorun Ersin ve N'koudou herhalde, ilk kement onlara geldi.
Belki de nkoudu yu gören uzun oynar alışkanlıktan diye oynatmamıştır

Çevrimdışı caner.eryigit

Kırmızısı nasıl vermezsin arkadaş maç bitecek orada. Adamın ayağının mı kırılması lazım

Çevrimdışı autopsy

İlk yarı gördüğüm olumlu şeyler takımın enerjisini dengeli kullanması ve de Gedson ile Cenk'in iyi performansıydı. Kenarda boşa harcadığımız adamlardan katkı geldi. Bunların haricinde pek beğenmedim. Dünya kupası arasından sonra buluruz kendimizi. Az kayıpla araya gitmeye bakmak lazım.

Çevrimiçi sEuL

ilk yarı gedson ,salih  ve cenk oldukça iyiydi delle yerine tayfur hamlesi gelebilir şu saçma gol çok can sıktı
Cenk fena degildi ilerde ama 25. dakikada coktu o da. O civarlarda bir pozisyon vardi hatta, Wout pres yaparken Cenk yuruyordu ve elini kaldirdi kusura bakma ben bu taraftan basamayacagim diye.

Rosier’in uzerinede cok yuk bindirdi Cenk ama ofansta etkili gozuktu. Bence yorulan savunmalarin uzerine son 30 dakikada oyuna girip daha etkili olabilir.

Çevrimdışı DieForYou1903

Taraftarda vasat baskı altına alamıyor şu kırmızı kartlık pozisyon şükrü de olsa anında çıkmıştı kırmızı.Bizim oyuncu yerde geberiyor taraftar lay lay lay lay hay lay layınız batsın.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Talisca1903

sol tarafa bir hamle yaparsak oyunu istediğimiz şekle getirebiliriz 3 puan önemli sonrasına sonra bakılır

Etiketler: