2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765863 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Liquidator

ÖZEL - Adana Demirspor, Georges-Kévin Nkoudou’ya teklif yaptı.

Beşiktaş, Fransız oyuncu ile sözleşme fesih görüşmelerine başladı.

Via. Ertan Süzgün

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

ne igrenc insanlarin ne kucuk insanlarin ne kapasitesiz insanlarin eline dustu koskoca Besiktas. hayallerle yasayana gercekleri soyleyelim, bu kapasitesiz dusuk iq sahibi kisiler resmen Besiktasa senin basari, sampiyonluk, prestij ne haddine otur anadolu kulubu ol dediler. o yolda da gumbur gumbur ilerliyoruz
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı Samet Ç

Atiba ilede fesih edecekler.

Çevrimdışı Nartallo

Devre arasında giden 5 kişi, gelen 5 kişi...

Sene başında yapılanmıyor muyduk biz, 6 ay geçmedi, tekrar yapılanıyoruz...

Sezon başında aldığımız, fena da oynamayan sol beki gönderip ne olduğu belli olmayan bir solbek almaya çalışıyoruz...

Bunlara hala passoligci kara veriyor muhtemelen....

Çevrimdışı celiker1

Devre arası transfer politikası doğru devam ediyor.Yalniz sene sonu transfer cezası yiyecekmişiz gibi sanki devre ara bitirelim peşindeler.Eksik dediğimiz hemen hemen her yere transfer oluyor.Şu ana kadarda gösterişten uzak,asker nitelikte doğru isimlerin geldiğini düşünüyorum.N’Kodou’dan çıkıp senede minumum 10-15 gol-asist üretebilecek ters ayaklı,sprinter bir sol ön oyuncusuda alırsak iyi bir sol beke eksiğimiz kalmaz bence.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Saiss , Welinton , Emrecan , Atiba , Nkoudou ve Josef gidiyormuş

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Atiba ilede fesih edecekler.
keşke jübilesini yapabilseydi...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Saiss , Welinton , Emrecan , Atiba , Nkoudou ve Josef gidiyormuş

Bu Saiss niye geldi niye gidiyor? Hadi Weghorst u anladık Manu istedi de gitti, ya bu arkadaşı zorla mı getirdiler Beşiktaşa?

Çevrimdışı Samet Ç

Teknik ekibe geçecekmiş.

Çevrimiçi murat

Devre arası transfer politikası doğru devam ediyor.Yalniz sene sonu transfer cezası yiyecekmişiz gibi sanki devre ara bitirelim peşindeler.Eksik dediğimiz hemen hemen her yere transfer oluyor.Şu ana kadarda gösterişten uzak,asker nitelikte doğru isimlerin geldiğini düşünüyorum.N’Kodou’dan çıkıp senede minumum 10-15 gol-asist üretebilecek ters ayaklı,sprinter bir sol ön oyuncusuda alırsak iyi bir sol beke eksiğimiz kalmaz bence.
o desiğini kim alacak.50 oyuncuda 2 tane tutturabiliyorlar.

Çevrimdışı celiker1

o desiğini kim alacak.50 oyuncuda 2 tane tutturabiliyorlar.
51 de 3 olur belki işte😁 Şaka bir yana bu devre arası transferleri tutacak gibi.Maxim daha açıklanmadı ama Maxim,Hadziahmetoviç,Aboubacar,Colley,Onur hepsinden net katkı alacağız abi görürsün.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı COB

Sezon sonu yada önümüzdeki sezon başında jübile yapılır muhtemelen. Kanada milli takımıyla dostluk maçı yapıp Atiba'yı en iyi şekilde onore etmemiz gerekir.

Çevrimdışı Samet Ç

Emrecan Uzunhan Antalyaspor'a gitti kiralık.

Çevrimiçi Samet Demir

Nasıl normale döneceğiz ya. 1000 km ötede biz bu haldeysek, depremi yaşayan insanlara Allah sabır versin.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Hoşçakal Josef seni çok güzel hatırlayacağız..

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı Unnamed

51 de 3 olur belki işte😁 Şaka bir yana bu devre arası transferleri tutacak gibi.Maxim daha açıklanmadı ama Maxim,Hadziahmetoviç,Aboubacar,Colley,Onur hepsinden net katkı alacağız abi görürsün.

Aboubacar'ın önce kilo vermesi lazım. Hadziahmetoviç sırada bir oyuncu SIFIR katkı bekliyorum.

Çevrimdışı COB

Şu Onur Bulut transferi umarım iyi araştırılarak yapılmıştır.

Çevrimdışı celiker1

Aboubacar'ın önce kilo vermesi lazım. Hadziahmetoviç sırada bir oyuncu SIFIR katkı bekliyorum.
Arabistan’da sıcaklardan dolayı haftada iki bir saat bile sürmeyen idman,kalan günlerde salonda çalışıyorlarmış.Dünya kupasında fit olmasının sebebi özel hocası ile dünya kupasına hazırlanmasıydı.Yüksek ihtimalde elendikleri günden itibaren 1 ay hiç bir şey yapmadı.geldiği günden sayarsak bundan sonra ilk sahaya çıkacağı 5 Marta kadar hemen hemen sezon başı kampı kadar süre geçirmiş olacak.Deprem olup ligin ertelendiği belli olduktan sonra yüklemede yapmışlardır yüksek ihtimal.Abou sakatlık yaşamadığı sürece toparlar.

Hadziahmetoviç ise transferler içinde bize faydalı olacağına en emin olduğum oyuncu.İzleyip göreceğiz👋
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2023, 22:07:18 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı sozkul

Şenol hoca Saiss’i neden istemiyor, bu konudaki haberler doğru mu acaba?  Eğer gitmek istiyorum dediği içinse bunu yanlış buluyorum, futbolcu yanlış yapabilir ama hocanın kazanması lazım, eğer futbolculuğunu beğenmiyorsa onuda anlayamıyorum

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol hoca Saiss’i neden istemiyor, bu konudaki haberler doğru mu acaba?  Eğer gitmek istiyorum dediği içinse bunu yanlış buluyorum, futbolcu yanlış yapabilir ama hocanın kazanması lazım, eğer futbolculuğunu beğenmiyorsa onuda anlayamıyorum
Abi bence Saisde hocalık bir durum yok. Dünya kupası öncesi Gs ile oynadığımız maçtaki performansı ile 1  hafta sonra milli takım performansını kıyaslama yaparsak hocanın Saisi neden istemediğini çok net anlamış oluruz.

Mesela Rosier eskisi gibi değil. Bunun için ilerleyen zamanlarda eğerki oyuncunun performansında düzelme olmazsa hocayı eleştirebiliriz. İlerleyen zaman dememin nedenide Ghezzalın olmayışı..

Çevrimiçi Samet Demir

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç: "1 milyon euro çıkış maddesinin olduğu sözleşmeyi, biz kabul etmiyoruz. O sözleşmede imzası olan yöneticimizin, herhangi bir imzası yok. O esnada bir tartışma yaşandı. O imza da oyuncuyu sakinleştirmek adına atıldı."

Çevrimdışı COB

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç: "1 milyon euro çıkış maddesinin olduğu sözleşmeyi, biz kabul etmiyoruz. O sözleşmede imzası olan yöneticimizin, herhangi bir imzası yok. O esnada bir tartışma yaşandı. O imza da oyuncuyu sakinleştirmek adına atıldı."

O sözleşmede imzası olan yöneticimizin herhangi bir imzası yok😅

Etiketler: