30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor Tarih : 19.03.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Esat Sancaktar - İlker Takpak - Turgut Doman VAR : Erkan Özdamar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor  [Okunma sayısı 8898 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%75]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nkodou şu zeminde sakatlık sonrası maça girmez.

Çevrimdışı Talisca1903

Nkodou şu zeminde sakatlık sonrası maça girmez.
inşallah saktlanmaz

Çevrimdışı Talisca1903

gördünüzmü centilmenliği korneri bilerek vermedi deseye benden çıktı bir bizde var bu aptallık

Çevrimiçi sEuL

larinin pozisyonu bencede penaltı değildi
Bi standard olmali, Ghezzal frikik pozisyonunda topu faulsuz alsi ona faul veriyorsa penalti pozisyonuda faul.

Çevrimiçi levitate

+5 verdi iki dakikasını yediler bile
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

batsu kaçırdıklarını atsa 4-1 falan yenmiştik
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Necmi

Hoca 75 dakika maçın içine etti

Çevrimdışı İsmail Özyurt

batsu kaçırdıklarını atsa 4-1 falan yenmiştik
Yılın balonu. Eskiden atamıyordu artık gireni de  çıkartmaya başladı.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Talisca1903

kimdi o talisca gelmesin abou gelmesin diyen he tamam gelmesin böyle ıkına ıkına bitirelim her maçı
Alın gelin taliscayı 3se 3 5 se 5

Çevrimdışı Talisca1903

Atiba girdi her taraf düzeldi hoca gibi senin Can da Can oynayamıyor işte geçen maç içine etti bu maç aynı yazıklar olsun

Çevrimiçi Necmi

Önderle devam
ne yapalım bizim için lig zaten ilk yarının ortasında bitmişdi işde sezon sonuna kada üç beş puan daha alır kapatırız avrupaya gidemediğimiz içinde yönetim mutlu olur nasılsa bu akşam kümede kalmayı garantiledik gerisi mühim değil

Çevrimdışı Talisca1903

Taraftar Sergen diye mi bağırdı ben mi yanlış duydum bu takımı kuran kim acaba

Çevrimiçi Samet Demir

Pjanic olmaması ile yine tıkır tıkır top oynadık. Adam bütün takımın dengesini bozuyormuş.

Not dip: Şu takımı Atibaya emanet edin olsun bitsin.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca 75 dakika maçın içine etti

Gelecek sezonumuzun içine ediyorlar, 75 dakikayı (Küfür Yasak)₈ etse ne olur etmese ne olur?

Çevrimiçi Necmi

Atiba girdi her taraf düzeldi hoca gibi senin Can da Can oynayamıyor işte geçen maç içine etti bu maç aynı yazıklar olsun
tek can olsa neyse can güven orta sahası oynadı güven gibi topa yapışan adamı orta sahada oynatmak için herhangi büyüklükte bir beyine sahip olmamak gerekir herhalde

Çevrimiçi Necmi

Gelecek sezonumuzun içine ediyorlar, 75 dakikayı (Küfür Yasak)₈ etse ne olur etmese ne olur?
gelecek sezon olacaklarmı

Çevrimdışı ardiles

ben doğranma görmedim yanlış çkup hakeme sallamayalım can güven oyunda hiç yok orta sahada sadece josefle oynuyoruz böyle kadroyla orta sahayı verirsin

Larin yüzünden Rıdvan ve Güven oyundan düşürüyor. Nkoudou oyuna girince takım kendine geldi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

gelecek sezon olacaklarmı

işin acı tarafı da o gelecek sezon umutlarımızı (Küfür Yasak)₈ edip bu sezon sonunda gidecekler.

Çevrimdışı ardiles

C.Kazancı'nın sportif direktör olduğu bir kulüpte nasıl bir gelecek tasavvur ediyorsun? Turpun büyüğü heybede, daha bir şey görmediniz. Asıl macera önümüzdeki sezonda

Çevrimiçi Özgür Gültekin

C.Kazancı'nın sportif direktör olduğu bir kulüpte nasıl bir gelecek tasavvur ediyorsun? Turpun büyüğü heybede, daha bir şey görmediniz. Asıl macera önümüzdeki sezonda

Kazancı'nın hiç bir fonksiyonu olmadığını cümle alem biliyor. ANÇ'nin getireceği hoca da belli.
Tek beklentim şu sezonda 1-2 geçn oyuncuyu takıma kazandırmaları başka bir beklentim yok.

Çevrimdışı worns

beraberliklerin efendisi karaveli hocam sağolsun yine bir puanı takımımıza kazandırdı. tebrik ediyoruz.

çok düzgün bir insan olduğu için futbolda en adil sonucun beraberlik olduğuna inanıyormuş.  camiamızın çocuğu :loveya:

Çevrimdışı Talisca1903

Ghezzala çok yazık oluyor biz saha dışında o içinde delirmek üzere yediğimiz golden önce faul olmadığını bile ondan başka dillendiren yok

Hocanın açıklamalara gel Emirhanı daha çok oynarken görmek istiyormuş tamam haftaya ilk 11 yazalım o zaman kadroyu biz kuruyoruz sanki

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzala çok yazık oluyor biz saha dışında o içinde delirmek üzere yediğimiz golden önce faul olmadığını bile ondan başka dillendiren yok

Hocanın açıklamalara gel Emirhanı daha çok oynarken görmek istiyormuş tamam haftaya ilk 11 yazalım o zaman kadroyu biz kuruyoruz sanki

Hocanın hiç bir açıklamasının tutar bir tarafı yok. Geçen hafta 36. dakikada iki değişiklik yapıyor ama yine bu kadroyla maça başlardım diyor.
Emirhan konusu ise tamamen saçmalık, zaten evet anladım diyeceğin bir açıklaması da yok.
Hocayı en azından Serdar'ı ve Emirhan'ı takıma kazandırdı diye hatırlamak isterdim ama kendi menfaatlerini önde tutan korkağın teki olarak hatırlayacağım.

Çevrimdışı Talisca1903

hocası oyundan memnunum Emirhanı daha çok görmek istiyorum der yönetici twit atar deli mi edeceksniz kardeşim siz bizi?

Etiketler: