28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir
28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir Tarih : 07.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - Süleyman Özay - Bahtiyar Birinci - Melis Özçiğdem VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir  [Okunma sayısı 15050 defa] 28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%50]
1 puan
0 [%0]
0 puan
6 [%50]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı goktasoktay

Hahaha hangi dağda kurt öldü de Serdar oynuyor?
Montero'yu geçen maç rezil performansı sonrası oynatmaz ama Necip'i koyar diyordum, çok şaşırdım.
Keşke koymasaymış. O da sıvadı

Çevrimiçi Necmi

Afferim ısınmadan sokmayın oyuna
maçın son saniyesi ne ısınması

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Umutcan Kaya

güvenin golünü batshuyai atamazdı, klasik senaryo şimdi batsh girer bir sürü pozisyonu ezer gol yeriz taraftar ıslıklar gün sonu böyle biter
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

devre arası çıkartırım Serdarı kimsin sen Takıma trip atacak burası Beşiktaş daha da kadroya almam kötü oynamak başka kerhen oynamak başka şey

Çevrimdışı AigleBordeaux

Onder cok buyuk uyaniklik pesindesin, Kayseri maci sonrasi herkes sallayinca gittin sezon sonu gidecek Can'i sadece genc diye attin ve ligde fizik olarak en saglam forvete karsi 6-7 mactir oynamayan Serdar'i koyuyorsun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Talisca1903

Keşke koymasaymış. O da sıvadı
çok isteksiz otnuyor hata yapsa kabul ederim bu şekilde olmaz

Çevrimiçi Umutcan Kaya

iy bitmeden Alex'in pozisyonu öncesi ghezzalı yitiyor penaltı değil mi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Serdarı tekrar izledinizmi golde

Ne yapmasını bekliyordun defansta tek başına her yere uçmasını.
Sen prensin Umut'tan haber ver. Serdar'ı arkasına 3 defa aynı şekilde kaçırdılar.
Birinde bizim Serdar kesti, birinde başaklı Serdar kontrol edemedi, birinde de gollük orta yaptı.

Serdar'ın özgüvenini tamamen dağıt ondan sonra her hatasında yüklen. Yok öyle yağma, o çocuk şu an ayaklarında 10 ar kilo ağırlıkla oynuyor.

Çevrimiçi sEuL

Iste oldugum icin maci tam takip edemiyorum ama 2. golu direkt Rosier’e yazarim. Ofsayti 2 metre iceriden bozmasa o gol gecerli sayilmazdi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kupa maçından elendikten sonra gençleri oyuna sürmek de ayrı bir saçmalık. Gönül mü alıyorsun, niyetini anlamadık sanki.

Son pozisyonda oyuncu almamak nedir ? Son 10 saniye sadece. Nasıl imkanin varken eksik başlatırsın takımı ?

Çevrimiçi levitate

maç öncesi yazmayı unuttum, kupadan elendikten sonra eleştiriler artınca gençleri öne sürmek ilginç
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Ne yapmasını bekliyordun defansta tek başına her yere uçmasını.
Sen prensin Umut'tan haber ver. Serdar'ı arkasına 3 defa aynı şekilde kaçırdılar.
Birinde bizim Serdar kesti, birinde başaklı Serdar kontrol edemedi, birinde de gollük orta yaptı.

Serdar'ın özgüvenini tamamen dağıt ondan sonra her hatasında yüklen. Yok öyle yağma, o çocuk şu an ayaklarında 10 ar kilo ağırlıkla oynuyor.
ilk yarı weli topladı arkasını Umutta harika oynuyor bence

Çevrimdışı Samet Ç

Adam Necip'i ısınmadı diye oyuna almadı gol yedik devam böyle ağlanacak halimizde kalmadı şu duruma sadece gülünür.

Çevrimiçi Necmi

Şu adamı takımın başına getirip yönetim resmen bir seneyi çöpe attı yazık valla

Çevrimdışı AigleBordeaux

maç öncesi yazmayı unuttum, kupadan elendikten sonra eleştiriler artınca gençleri öne sürmek ilginç
Sovmen baska bisey degil
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ilk yarı weli topladı arkasını Umutta harika oynuyor bence

Umut harika mı?
Pozisyon almayı bilmiyor. 3 defa Serdar'ı çok net kaçırdı.

Çevrimdışı tolga1903

30 saniye kalmış savunmıyorsun çünkü takım değilsin sen. Başakşehir istediği an gol atar o kadar rahatlar ki tolga ciğerci denen yetenek fakiri topu 0 baskıyla alıyor dönüyor sağa sola 40 50 metre gönderebiliyor tolga ciğerci hani bu adam pedri falan değil. Rezalet ya şu takım savunmasi şu dağınıklık şu yenilen goller sanki süper lig takımı değil de tff 3 kırmızı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

O konuda sana katılırım.
Önümüzdeki seneyi çöpe attık. ANÇ anca boş boş konuşsun dursun.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

bir kez daha anladık Türkiye liginde altyapı hocaların bilgisi, tekniği yerlerde, sonra altyapıdan oyuncu niye çıkmıyor diyoruz tabi çıkmaz öyle tesis yapmakla iş bitmiyor bilen kişilerle çalışmak lazım
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

bu maçı alırız biz ama bu hocayı ve isteksiz oynayan genç oyuncuyu affettirmez

Çevrimiçi Umutcan Kaya

en kötü hoca bile ilk yarı 2,3 tane oyuncuyu ısındırmaya gönderir orada iy bitene kadar durur. Hadi bunu bilmiyorsun aklın yetmiyor hiç mi maç izlemedin be adam hiç mi bir şey katmadın kendine
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı tolga1903

Rosier karşına birazcık iyi sol kenar gelsin dağılıp gidiyorsun kardeşim sen de iyi besiktas çocuğuyum şu bu haftalardır adam gibi ortan bile yok 45 dakika oldu bir kere bindirmedin kerem kalafat senden iyi hücum gücü şu an

Çevrimiçi Özgür Gültekin

en kötü hoca bile ilk yarı 2,3 tane oyuncuyu ısındırmaya gönderir orada iy bitene kadar durur. Hadi bunu bilmiyorsun aklın yetmiyor hiç mi maç izlemedin be adam hiç mi bir şey katmadın kendine

U19 da kurallar farklı herhalde.

Çevrimiçi levitate

şenolu bile getirse en kötü önümüzdeki yıla hazırlanırdık, onun yerine boş boş çamurda debeleniyoruz yazık cidden
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: