Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler
Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler

Beşiktaş Forum|Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler Forumda şikayetler Burada toplayıp birlikte düzeltelim hatamızı kapatalım...! Mesaj sayısı :20.000 den 100.000 çıkartıldı...! Video

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler  [Okunma sayısı 437469 defa] Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler

Çevrimdışı Egos

sen yazmışsın neden gelmedi

benden korkar, yanımda sigara içmekten çekinir. sen mutlaka dene.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı oblomov

Değerli yönetici arkadaşlar.
Şu SSL sorununu bi çözseniz be ya.
Tarayıcılar site için "güvenli değil" uyarısı veriyor.
Bilmeyen adam tırsar.

let's encrypt falan beleş ssl sertifikaları var.
Yakışmıyor foruma böyle.

ASAP

Çevrimdışı Egos

ssl ile ilgili problem çözüldü. site hem http ile hem de https ile çalışacak; bazı sorunlara neden olduğu için şimdilik bağlantıların hepsini https'ye yönlendirmeyeceğiz. en azından bir süre dağınık bırakmaya karar verdik.

yanıt göndermeye çalışırken "bu form güvenli değil. otomatik doldurma kapatıldı." ya da "this form is not secure. autofill has been turned off." hatalarıyla karşılaşırsanız adres çubuğundan https'yi http'ye çevirmeniz yeterli olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

PC ye kaydetmeden screen shot paylaşamıyor muyum?

Çevrimdışı Egos

PC ye kaydetmeden screen shot paylaşamıyor muyum?

direkt ekran görüntüsü paylaşma imkânı yok, içerik ya dosya olarak foruma yüklenmeli ya da ekran görüntüsü herkese açık bir görsel depo sitesine eklenmeli.

özellikle facebook gibi sayfalardan bağlantı paylaşılması silinme yüzdelerinin yüksek olması nedeniyle ilerisi için problem yaratıyor. forum için en iyi olanı dosyaların buraya kaydedilmesi ve kaydedilen görsellerin eklentiyi içe aktar seçeneği ile mesaja yerleştirilmesi.

görseli mesaja yerleştirme sırasında eklentiyi içe aktar seçeneği yanıt alanına eklenti miktarına göre [attach id=1], [attach id=2], [attach id=3]... şeklinde kodlar yerleştirir. attach kodu görselinizi uygun miktarda küçültür, üzerine tıklandığında asıl boyutuna erişmesini sağlar.

görsellerinin özgün boyutu ile yayımlanmasını isteyen kullanıcılar attach kısmını attachment yaparak ([attachment id=1], [attachment id=2], [attachment id=3]...) bu değişimi sağlayabilir.

eklenti içe aktarıldığında paylaşımıza ilgili kod dışında herhangi bir metin eklemenize gerek kalmaz.

Çevrimdışı Zafer55

Sitenin yeni halinde henüz emoji kullanamadım..göremiyorum öyle bir şey. Telefondan kendi klavyesindekileri kullanmaya çalışıyorum onlarda da hata veriyor ??

Çevrimdışı Egos

Sitenin yeni halinde henüz emoji kullanamadım..göremiyorum öyle bir şey. Telefondan kendi klavyesindekileri kullanmaya çalışıyorum onlarda da hata veriyor ??

"telefonla girişlerde yanıt/ileti gönder ekranlarının mümkün olduğu kadar sade kalması için gülümsemelerin sanal klavye üzerinden eklenmesine karar verdik."

ancak sanal klavyeden emoji girişi yapılamamasını ilk kez sen belirtiyorsun ağabey, farklı bir klavye indirip denemen mümkün mü?

Çevrimdışı Zafer55

Emoji işi👍

Fakat yeni farkettim Beyaz Kartal mışım.
Enson aylar önce Kara Kartaldım. Foruma bir süre ara verince rengim mi solmuş?
Beyaz Kartal mı olur yaw 😁

Çevrimdışı Egos

Emoji işi👍

Fakat yeni farkettim Beyaz Kartal mışım.
Enson aylar önce Kara Kartaldım. Foruma bir süre ara verince rengim mi solmuş?
Beyaz Kartal mı olur yaw 😁

kara kartal'a 1903 mesaj şartı getirdik. necmi ağabey 1907'de de sarı kartal olsun diye tutturdu. kendisinden şüphelerim var.

Çevrimdışı Zafer55

kara kartal'a 1903 mesaj şartı getirdik. necmi ağabey 1907'de de sarı kartal olsun diye tutturdu. kendisinden şüphelerim var.
👍😁

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Forumda önceden Twitter'da paylaşılan haberleri tıkladığımizda otomatik Twitter uygulamasına atıyordu, şimdi "eylemi gerçekleştirecek bir uygulama bulunamadı" diye uyarı geliyor. Benim telefon ile mi ilgili yoksa forumla mi ilgili?

Çevrimiçi murat

Forumda önceden Twitter'da paylaşılan haberleri tıkladığımizda otomatik Twitter uygulamasına atıyordu, şimdi "eylemi gerçekleştirecek bir uygulama bulunamadı" diye uyarı geliyor. Benim telefon ile mi ilgili yoksa forumla mi ilgili?
forumdan olduğunu sanmıyorum bende düzgün çalışıyor.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

forumdan olduğunu sanmıyorum bende düzgün çalışıyor.
O zaman sorun benim telefon da. Eywallah Abi

Çevrimdışı umutow

Ya arkadaş transfer sezonu başlığında bir arkadaş var sürekli birileriyle tartışıyor. Şuraya gelip haber varmı diye bakmak istiyoruz adamların kavgasından birşey göremiyoruz.Madem kişisel olarak tartışacaksınız gidin dmden tartışın burada haber almak isteyenlerin hakkına girmeyin.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Ekim 2023, 00:02:58
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
FORUM YÖNETİMİNE ÖNERİM:

Her iletinin altında "Beğeni - Beğenmeme " yada " 👍- 👎 gibi bir buton olsa güzel olabilir 😊

Çevrimdışı İzmitlibjk

Forumun nesi var korona mı oldu

Çevrimiçi Samet Demir

Forumun nesi var korona mı oldu
Bakım v.s yapılıyor o neden böyle yakın zamanda düzelir

Yeni sunucuya geçiş sebebiyle foruma erişimde yaşanan aksaklıklar test süreci tamamlanıncaya kadar devam edebilir.

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabına ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: