36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34728 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimdışı Erman1903

Ben penaltı konusuna birşey demiyorum. Senin söylediğin taktiksel mevzularada. En çok kızdığım konu top ayağına ilk geldiği zaman bir süre bekleyip karar alması. Bunun oynadığı mevki ile bir alakası olduğunu zannetmiyorum. He takımda sürekli oynasa dediğin gibi belki böyle bir durum olmaz ama. Bazen hiç olamaya işler yapıyor. Son oynadığı birkaç maçta da gördüm bunu. Sürekli top kaybı yaptı.

Solda ters ayakla etkin olamıyor, iyi bir gol vuruşu ya da Ghezzal gibi tekniği olsa bu kadar sıkıntı olmaz. Maç içinde aksiyonu yüksek bir oyuncu olduğu için bu kayıplar da fazlaymış gibi geliyor. Oyun hacmi oldukça geniş, ofansif aksiyonlarda yaptığı doğru işlerin hatalara oranı da çok yüksek çıkıyor belirteyim. Sağ tarafta oynasa çok faydalı olur ama oynatmıyoruz.

Çevrimdışı ahmet timucin

Beklenen kadro:

Ersin
Rosi vida Wellington nskala
Atiba Josef Dorukhan
Ghezzal Abu Larin

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sivas'ta orta sahada tüm topları dağıtan Claudemir' e baskı kurmamız lazım.
Claudemir'e baskı kur, Gredel'i oynatma tamamdır.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Reaksiyon zamanı.

Bursa deplasmanı vardı 2017 de. Abu ve Cenkle 2-0 kazanıp en kritik viraji dönmüştük. Umarım sonucu aynı olur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Karabay

İnşallah öyle kalır mı 😀

Çevrimdışı Kursad_Duran

Çevrimdışı ferdi1903

Tuaf bir sekilde maca dakikalar kala gerilmeye basladim, umarim sonuc istedimiz gibi olur

Çevrimdışı tolga1903

Kim oynamış umrumda değil yalnızca kazanalım şu maçı hadi takım

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

welinton fabrika ayarlarına dönmüş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

mac coook sikintili gececek anlasildi

Çevrimdışı worns

Bu orta saha yapısıyla çok zorlanırız

Çevrimiçi yaço58

3 doz ile iyi Oynadığımız maç hatırlayan var mı

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Adamların net penaltısını vermedi bizim için şanslı bir an

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Vida elle oynadı karar devam

Çevrimdışı ferdi1903

ortasaha cok agir kaliyor abubakara hic yardim yok

Çevrimdışı spiegel

Sivasin penaltıyı vermemiş.  Bizim savunma dengesiz

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Şu orta saha ile birşeyler yapmak imkansıza yakın