Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 444346 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimiçi Talisca1903

Antepte yenilmiş ama ben bu kadar kötü koç görmedim adamların uzunu yok 5 kısayla oynadı Usher unuttu okben iyi oynarken çıkarttı Burakcanı tüm maç oynattı berbat olduğu halde tek bidiği ver freemana 3 lük atsın sokolowsk de olmasa basket namına hiçbir ley yoktu sahada

yarın gönderin gitsin şunu bir maç koçsuz çıksak ne kaybedecez Muhammed baygül show yaptı fıkra bu kadar

Kalp krizi geç,recekt,m neredeyse antep nasıl olduda yenilmiş

Çevrimiçi Talisca1903

Boutsile sakatlandı gist 3 faul aldı bizim mal mccormack çıkarıp burakcan soktu çocuk yapmaz şunu zorla verdi maçı zorla

Çevrimiçi Talisca1903

Karşıyaka maçından sonra göndersek şimdi ligde kalmıştık hoca tamamen negatif etki ediyor takıma

Çevrimiçi Talisca1903

haftaya da sametle başlarsa yatırıp dövmek lazım yeter artık deli ettin

Çevrimiçi Talisca1903

Hala sinirim geçmedi ağzımı bozmak istemiyorum yürü git Milicic son maça kaldık yahu
Crawford Coşar şimdi Karaktersiz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ligde kaldık. Bunu yazmak bile ne kadar acı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Kabus gibi bir sezondu ama ölüm kalım maçında mükemmel oynadık sürekli baskılı müdafaa 131 ilk defa işe yaradı ama seneye bu Koç la olmaz 

Usher mccormack 2 çaylak mücadele ateşini yaktılar Solowski ,freeman ve pcj müthiş oynadıkar

Çevrimiçi Necmi

Ligde kaldık. Bunu yazmak bile ne kadar acı...

yönetim üzülmüştür şimdi ligde kaldık ya şimdi masraf çıktı adamlara

Çevrimiçi Talisca1903

Kabus gibi bir sezondu ama ölüm kalım maçında mükemmel oynadık sürekli baskılı müdafaa 131 ilk defa işe yaradı ama seneye bu Koç la olmaz 

Usher mccormack 2 çaylak mücadele ateşini yaktılar Solowski ,freeman ve pcj müthiş oynadılar
Seneye bir daha böylesi bir rezillik yaşatmasınlar yazık taraftara

Çevrimiçi Talisca1903

Voleybol da atılım yapıyorlar Baskette de yapacaklar bir daha böylesi bir sezon görmek istemiyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

Voleybol da atılım yapıyorlar Baskette de yapacaklar bir daha böylesi bir sezon görmek istemiyorum
Bu yaşananları unutturmak için ellerinden geleni yapacaklar. Yeni sponsor ve isimli oyuncuları her şubede olduğu gibi basketbol şubesinde de göreceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Bu yaşananları unutturmak için ellerinden geleni yapacaklar. Yeni sponsor ve isimli oyuncuları her şubede olduğu gibi basketbol şubesinde de göreceğiz.
inşallah adam gibi kadro kursunlar böylesi bir saçmalık bir daha yaşanmasın

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Talisca1903

Ernak kardeşleri de hiç sevemedim ama ne yapalım başa gelince çekeceksin

Çevrimiçi Samet Ç

Ernak kardeşleri de hiç sevemedim ama ne yapalım başa gelince çekeceksin
Bunlardan başka adaylarda varmış koç işi haziran başı gibi belli olur bence ayrıca şu üç isim arasında iyi koç yok bence kötünün iyisi Radonjic. Seneye oyuncu bütçeside 3.5 milyon dolar olacakmış minimum kadın takımının bütçeside 1 milyon dolar olacakmış.

Çevrimiçi Akil Emre

Bunlardan başka adaylarda varmış koç işi haziran başı gibi belli olur bence ayrıca şu üç isim arasında iyi koç yok bence kötünün iyisi Radonjic. Seneye oyuncu bütçeside 3.5 milyon dolar olacakmış minimum kadın takımının bütçeside 1 milyon dolar olacakmış.
Bu bütçeyle hangi başarı hedefleniyor? Fener ve efesle mücadele şansımız yok ama bir kerede düzgün yıldızlar barındıran takım kursunlar.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu bütçeyle hangi başarı hedefleniyor? Fener ve efesle mücadele şansımız yok ama bir kerede düzgün yıldızlar barındıran takım kursunlar.
Avrupa kupası + ligde play off ve Türkiye kupası düzenli bir planlama olmadan Efes ve fener seviyesine çıkmak imkansız

Çevrimiçi Talisca1903

Avrupa kupası + ligde play off ve Türkiye kupası düzenli bir planlama olmadan Efes ve fener seviyesine çıkmak imkansız
3,5 kötü bir bütçe değil ilk önce İyi bir PG (pcj kalmaz ise) bir de iyi pivot alabilirsin iyi parçalar eklenirse gayet de güzel bir takım çıkar ortaya
Blackmon gibi bir şutör bulabilirsin zamanında Burak hoca buldu işte
Ben olsam Burak hocaya yürürüm Ernek felan uğraşacağıma yada Can Sevim de olur hem çok para da olmaz
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2023, 21:49:35 Talisca1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene geçiş senesi olacakmış. Öyle kafa takımlardan birisi olmamızı kimse beklemesin. Büyük hayal kırıklığına uğrar. Ne kadar iyi yabancılar seçersek seçelim ligde yerli kadron kadar varsın. Bu arada adaylardan birisi de Oktay Mahmuti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Bu sene geçiş senesi olacakmış. Öyle kafa takımlardan birisi olmamızı kimse beklemesin. Büyük hayal kırıklığına uğrar. Ne kadar iyi yabancılar seçersek seçelim ligde yerli kadron kadar varsın. Bu arada adaylardan birisi de Oktay Mahmuti.
iyi Koç ama ernak kardeşler ve bu çok sevimsiz geliyor bana ne bileyim sevemedim gitti
Can Sevim yetmez mi bence Afyonda gayet iyiydi yada Burak Bıyıktay hocam orada duruyor işte

can hocanın sözleşme 2 yıllık imiş konyayla pardon
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2023, 21:53:29 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Akil Emre

Baskette geçiş senesi ne demek topu topu 5 iyi oyuncu aldık mı zaten iyi bir hocayla hedefe ulaşırsın, zaten her sene komple takım değişiyor bu geçiş işi tamamen oyalama amaçlı diye düşünüyorum. Kur yıldızlarla dolu bir kadro hem taraftar kendine gelsin hem de Beşiktaş ismine yakışsın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Baskette geçiş senesi ne demek topu topu 5 iyi oyuncu aldık mı zaten iyi bir hocayla hedefe ulaşırsın, zaten her sene komple takım değişiyor bu geçiş işi tamamen oyalama amaçlı diye düşünüyorum. Kur yıldızlarla dolu bir kadro hem taraftar kendine gelsin hem de Beşiktaş ismine yakışsın.
Bir sistem ve gelenek oluşturmaya çalışacaklar. Normalde eskiden geleneğimiz vardı. Gelen yoneticiler el birliği ile bozdular.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Sir Manisaya gidiyormuş her yerde Selçuk Ernak bize yazılıyor sanırım yeni koç olacak. Şehmuz için bize gelme ihtimali varmış bir başka bomba Onuralp  fb yada Valenciaya yapamazsa Akatlara düşebilir

Çevrimiçi Samet Ç

Nedim Yücel Bursa'nın genel menajerliğinden ayrılmış gelsinde biran önce koçu belirleyip transfer işine girişelim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sir Manisaya gidiyormuş her yerde Selçuk Ernak bize yazılıyor sanırım yeni koç olacak. Şehmuz için bize gelme ihtimali varmış bir başka bomba Onuralp  fb yada Valenciaya yapamazsa Akatlara düşebilir
Onuralp FB yapacak gibi görünüyor. 16 mlyon TL yıllık iyi para.

Beşiktaş Tarihi
★★★