Beşiktaş BOA
Beşiktaş BOA

Beşiktaş Forum|Beşiktaş BOA Su an'a kadar yapilan transferler: - Guard Frida Eldebrink: Avrupa’nın önemli skorerlerinden Frida Eldebrink ile 1 yıllığına anlaşmaya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş BOA  [Okunma sayısı 113188 defa] Beşiktaş BOA

Çevrimiçi Talisca1903

Dert yoktu. Yönetim hata yaptı. Tadıklara yaranacağım diye saçma sapan hamleler yaptılar. Kurtarıcı olarak Aziz hocaya sarıldılar. Neyseki kadın basketbolda iyi bir koçumuz var. Umarım uzun yıllar şubede kalır bu sefer.
yönetim en büyük hatalı zaten futbolda baskette işi zora sokana kadar aksiyon almıyorlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

yönetim en büyük hatalı zaten futbolda baskette işi zora sokana kadar aksiyon almıyorlar
Başımıza ne geliyorsa iş bilmez, çok bilmiş yöneticilerden geliyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Şu Dana Evans 'ın kontratını uzatsınlar erkek takımında böyle gard yok bu kız bir harika
Monica Billings ve taya reimer de kalsın çok iyiy abancılarmıız var

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene geçmişteki günlere döneceğimize yönelik esintiler var. Bunun takımın yönetimini sposorun söz sahibi olacak olması yönetimin "Ben bu işi yapamıyorum alın siz yapın." demesidir. Kadın voleybolda da böyle yaptılar zaten :)
[ Son Düzenleme: 15 Haziran 2023, 22:28:14 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Basketboldan sorumlu yöneticimiz Umut Tahir Güneş kadın basketbol takımımız hakkında önemli bilgiler verdi :)

- Geçen sene bütçemiz 450 bin dolardı. Bu sene 1 milyon dolar olarak belirledik.
- Bu sene takımımız büyük ihtimalle Euroleuge'de mücadele edecek. Sadece kolay bir takımla 1 tane ön eleme maçı oynayacağız.
- 4 tane oyuncu ile sözleşme imzaladık ama açıklamadık. Geçen seneden ders aldık itidalli devam ediyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Basketboldan sorumlu yöneticimiz Umut Tahir Güneş kadın basketbol takımımız hakkında önemli bilgiler verdi :)

- Geçen sene bütçemiz 450 bin dolardı. Bu sene 1 milyon dolar olarak belirledik.
- Bu sene takımımız büyük ihtimalle Euroleuge'de mücadele edecek. Sadece kolay bir takımla 1 tane ön eleme maçı oynayacağız.
- 4 tane oyuncu ile sözleşme imzaladık ama açıklamadık. Geçen seneden ders aldık itidalli devam ediyoruz.
bu bütçeler nereden geldi bir anda yaw birileri el mi attı yoksa sponsorlar aşırı mı iyi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu bütçeler nereden geldi bir anda yaw birileri el mi attı yoksa sponsorlar aşırı mı iyi
Sponsorluk hiçbir zaman amatör şubelerde bütçenin yarısını bile karşılayamıyor. Sadece Umut Tahir Güneş'in özverisi  ve aşırı isteği ile olan bir durum bu. Geçen seneyi unutturmak istiyor yönetim.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Sponsorluk hiçbir zaman amatör şubelerde bütçenin yarısını bile karşılayamıyor. Sadece Umut Tahir Güneş'in özverisi  ve aşırı isteği ile olan bir durum bu. Geçen seneyi unutturmak istiyor yönetim.
kendi parasını mı koydu yoksa genel bir seferberlik mi var :D erkek basketede fena para gömüyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

kendi parasını mı koydu yoksa genel bir seferberlik mi var :D erkek basketede fena para gömüyorlar
Gerektiğinde kendi parasını da koyan bir yönetici. Kaç senedir bütçe vermiyorlar. Genelde basketbolun kazancını da futbola aktarıyorlar. Sonra amatör şubeler zarar ediyor oluyor. Arka plandaki olayları herkes görüyor. Çözüm şubeleri özerk hale getirmek olmalı ama o beceriye sahip bir yönetim henüz görmedik.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Gerektiğinde kendi parasını da koyan bir yönetici. Kaç senedir bütçe vermiyorlar. Genelde basketbolun kazancını da futbola aktarıyorlar. Sonra amatör şubeler zarar ediyor oluyor. Arka plandaki olayları herkes görüyor. Çözüm şubeleri özerk hale getirmek olmalı ama o beceriye sahip bir yönetim henüz görmedik.
çok sevdim Umut beyi adam Kapkara Kartal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu seneki en pahalı transferimiz :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kadroyu açıklamadılar ama maç kazandı :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zahmet olacak ama artık kadroyu açıklasak mı?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: