25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü
25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü

Beşiktaş Forum|25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü Skor : Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü Tarih : 06.03.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Arda Kardeşler - Mehmet Cem Hanoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü  [Okunma sayısı 100762 defa] 25. Hafta Beşiktaş 2-1 MKE Ankaragücü
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%100]
1 puan
0 [%0]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı tolga1903

taraftar durmaz yine bir şey bulur dün twitter da bu konu geçti  bize değildi basınaydı dendi bu seferde neden içeri koşarak gitti madem o zaman dediler.

Taraftar susmaz.Bizim taraftar kadar insanı yoran başka bir taraftar toplulugu daha görmedim kendi ayağımıza sıkmaya bayılıyoruz.

Ljajicin yaptığı doğru yanlıs mevzusuna girmiyorum.Bugün bir çok ülkede taraftara bu şekilde tepki gösteren bir çok futbolcu oluyor.

Biz abartmayı severiz...

Gs taraftarına belhanda yaptı ya midesizler laf etmiyo şimdi demek ljajic onun gibi ana avrat sövse bizimkiler semtin ortasında infaz edecekler adamı. Yaptığı bence de doğru değil ama gerçekten kime neye tepki gösterdi bilmiyoruz koşa koşa içeri gitmesine biraz takıldım ben de neyse gidebilir yani bu yüzden üstüne gidilmez adamın çok saçmalıyor bizim taraftar şu twitter tayfası acayip ayar veriyor taraftara hiç hoş değil kulübe en büyük zararı bunlar veriyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Gs taraftarına belhanda yaptı ya midesizler laf etmiyo şimdi demek ljajic onun gibi ana avrat sövse bizimkiler semtin ortasında infaz edecekler adamı. Yaptığı bence de doğru değil ama gerçekten kime neye tepki gösterdi bilmiyoruz koşa koşa içeri gitmesine biraz takıldım ben de neyse gidebilir yani bu yüzden üstüne gidilmez adamın çok saçmalıyor bizim taraftar şu twitter tayfası acayip ayar veriyor taraftara hiç hoş değil kulübe en büyük zararı bunlar veriyor.

aynen öyle belhanda taraftarın anasına avradına sövdü yine oynatıyorlar midesiz gibiler bizde olsa ne olurdu bilmiyorum.

onun onda birini yapan ljajic'i gömüyoruz tam renklilerin istediği gibi kendi oyuncularımızı bitiriyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Yaw korona morona haberi yaptilar ya ona olabilir
Layicin taraftarla fazla bi tartismasi olmadi
Gol atip asist yapan adam
Ozzi gibi bos gezip takilan bi tip degil
Caner isliklandi falan layicin taraftara hareket cekmesini gerektiren bi durum yok

Ozzininfanboylari lonc etmeye basladi
Ac bah
Ozziye aferin bu taraftara boyle sokacan falan diyen denyolar layici gomuyor

Çevrimdışı mylife1903

aynen öyle belhanda taraftarın anasına avradına sövdü yine oynatıyorlar midesiz gibiler bizde olsa ne olurdu bilmiyorum.

onun onda birini yapan ljajic'i gömüyoruz tam renklilerin istediği gibi kendi oyuncularımızı bitiriyoruz.
Algi yapiyor 3-5 hirbo
Bizim taraftar hemen tuzlugu alip kosuyor
Karismis butun ortam dunden beri
Eksideki basliga bah
Ordan gazi yiyen tivitirdan dalmis sonra

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yanlış anlamayın ama layiçi o kadar gömen kişi göremiyorum.
dün sergen hocanın dediği gibi takmamak lazım dedim insanların tepkisi azaldı.
maç sonu 3lüde çektirmeye çağırabilirlerdi ama direk uzadı taraftar napsın yahu.
iki üç eleştiri var evet bazıları da provokasyon amaçlı gsli taraftarlar falan yazıyor.
hiç kimsenin de hiç bir şey yazmaması da olamaz yani uzayda yok öyle bir ihtimal.
bir kaç eleştiri var elbet ama o kadar büyük değil.