22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş
22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş Skor : Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş Tarih : 14.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Volkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 39190 defa] 22. Hafta Medipol Başakşehir 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Medipol Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%83.3]
1 puan
1 [%4.2]
0 puan
3 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı mrred

Ne güzel abi inşallah hep beraber rahat maç izleriz başak nasıl bu sahada gsye 5 falan attıysa bizde 5-1 falan yeneriz inşallah  :lol: :lol:

Zaten bizim heyecanlı olmamız falan gram önemli değil önemli olan hocanın ve oyuncuların rahat olması.
Ben de hiç heyecan yok. Hoca sahaya kazanmaya çıkmış elinden geleni yapmış gerisi futbolculara kalmış. Koşmaları mücadele etmeleri lazım. Ljajicin olmaması iyi. Hamle oyuncusu olarak 2.yarı sahaya atarız .
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Şöyle düşün zaten sezonu salmıştık olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok.

2 hafta kazanıp rakiplerde puan kaybı yapınca ümitlendim şimdi puan kaybı yaparsak üzülürüm  :by2:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

2 hafta kazanıp rakiplerde puan kaybı yapınca ümitlendim şimdi puan kaybı yaparsak üzülürüm  :by2:

Koyucazzz krall koyucazz olumsuz düşünmüyoruz başka bir sonuçta düşünmüyoruzzz.
Elimizden geleni yapıcaz, altı üstü Başak yahu, adamların efsane adamı bize gelince bir samet aybabalık bile yapamadı. Dikkatli,hırslı,istekli oynayacağız ve koyacağızzz.

Çevrimdışı cursedofdragon

Koyucazzz krall koyucazz olumsuz düşünmüyoruz başka bir sonuçta düşünmüyoruzzz.
Elimizden geleni yapıcaz, altı üstü Başak yahu, adamların efsane adamı bize gelince bir samet aybabalık bile yapamadı. Dikkatli,hırslı,istekli oynayacağız ve koyacağızzz.

inşallah 🙏

Çevrimiçi Samet Ç

Bu hakemlerin ciddi ciddi görme sorunu var herhalde bizim taçı gitti başağa verdi

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı mylife1903

Kor bu hakem gozune tavuk sicmis
Yuh be yuh abv

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yav net ofsaytsa çal işte 40 dk bekliyosun

Çevrimdışı mylife1903

Dengeli iyi basladik deplasman icin
Sacma bir gol yer geri dusmeyiz insallah
Besiktas bu yaniltir insallah

Çevrimdışı Orhan_

Hakem bize yapılan faulleri vermiyor. Katıksız organizasyon çocuğu

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı abdusta

ön bölgeye gelip basit pas hatalariyla topu mal of istabullu oyunculara teslim ediyoruz.biraz hesapli paslar lutfen

saygilar

Çevrimdışı mayguntr

Bu Diaby nasil bu takimlarda oynamis cidden ilginc, atremanini izlesen bundan topcu olmaz dersin 15dkda.

Çevrimdışı ferdi1903

biraz akilli oynasak rahat kazanabiliriz ama öndekiler becereiksizlik yapiyor

Çevrimdışı Erman1903

26.Dakika Burak'ın pozisyonda offside yok gibi.

Çevrimiçi levitate

biraz akilli oynasak rahat kazanabiliriz ama öndekiler becereiksizlik yapiyor
panik oluyorlar

Çevrimdışı Erman1903

Atiba - Elneny ikilisi ile ön tarafla bağlantıyı kuramıyoruz.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Orhan_

İrfancan Klişi... 2 sarı kartı vermedi..

Çevrimiçi levitate

Atiba - Elneny ikilisi ile ön tarafla bağlantıyı kuramıyoruz.
ön tarafta nkoudou dışında efor sarfeden yok normal

Çevrimdışı Erman1903

Şu anda oyuncularamıza-rakibe göre olabilecek en mantıklı oyunu oynuyoruz. Malesef kadroda öne çıkabilen birileri olmadığı için biraz çözümsüz kaldık.

[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2020, 20:41:24 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

İrfan bizde olsa her 2-3 maçta bir kırmızı alırdı

Çevrimiçi levitate