18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor Skor : Beşiktaş 1-2 Sivasspor Tarih : 19.01.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ali Şansalan - Kemal Yılmaz - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor  [Okunma sayısı 63282 defa] 18. Hafta Beşiktaş 1-2 Sivasspor
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%56.5]
1 puan
3 [%13]
0 puan
7 [%30.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş 1-2 Sivasspor
Tarih : 19.01.2020
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakem : Ali Şansalan - Kemal Yılmaz - Kerem Ersoy - Alper Çetin
VAR : Abdulkadir Bitigen - Sarper Barış Saka
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : Karius, Gökhan, Roco-Umut (72), Vida, Rebocho-Diaby (59), Atiba, Elneny, N’Koudou, Ljajic-Oğuzhan (86), Caner, Burak
Sivasspor Kadrosu : Samassa, Ferreira, Ondele, Caner, Uğur, Fatih, Hakan, Ziya, Erdoğan-Yasin (81), Emre-Papp (90), Yatabare-Kone (69)

Gol-Dakika : Erdoğan (7), Ljajic (33), Yatabare (45)
Sarı Kart : Roco (5), Emre (32), Gaiyona (47), Hakan (61), Erdoğan (78), Elneny (80), Fatih (80), Yasin (90)
Kırmızı Kart : Uğur (67)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umarım transferleri yetiştirebiliriz demek isterdim ama yetiştirebileceğimizi düşünmüyorum. Umarım mevcut kadroyla Sivasspor'a üstünlük sağlayabiliriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Sikinti yok
En az 3 atariz

Burak pen6
Layic
Nekodu

Çevrimdışı cursedofdragon

Sikinti yok
En az 3 atariz

Burak pen6
Layic
Nekodu

rıza 1 ay öncesinden hazırlamışlardır takımını özel olarak.

Çevrimdışı mylife1903

rıza 1 ay öncesinden hazırlamışlardır takımını özel olarak.
Rizayi o mac duzenin elinden con veyn komutasindaki amerigan suvarileri bile kurtaramaz

Çevrimdışı worns

Sikinti yok
En az 3 atariz

Burak pen6
Layic
Nekodu

Umarım dediğin gibi olur.

Zor maç bence. Sivas çok ters takım bizim ilk yarıdaki görüntümüzle kıyaslarsak.

Umarım dediğin gibi olur.

Zor maç bence. Sivas çok ters takım bizim ilk yarıdaki görüntümüzle kıyaslarsak.

rıza faktörü de var ekstra motivasyon hayatının son maçı filan bence de çok zor maç.

Çevrimdışı tangaz

içimde kötü bir his var. ümitsizlik zaten nirvana da...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı MUSTAFA_

içimde kötü bir his var. ümitsizlik zaten nirvana da...
Dur daha bugün Adnan Bey konuşacak. Ümitsizlik farklı bir boyut kazanacak  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Dur daha bugün Adnan Bey konuşacak. Ümitsizlik farklı bir boyut kazanacak  :ebebe:

-Bizim kadromuz gayet iyi yeterli bir kadromuz var her bölgede en az 2-3 adamımız var.

Özet geçtim  :ebebe:

Çevrimdışı tangaz

-Bizim kadromuz gayet iyi yeterli bir kadromuz var her bölgede en az 2-3 adamımız var.

Özet geçtim  :ebebe:

sivası daglısla vuracağız  :ebebe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

daglıs bizi vurdu bence :)

bütün yaz daglıs gelsin boyd elden kaçıyor die die getirttin ikisini de ikiside elimizde patladı ki patlayacağı gelmeden belli profillerdi zaten.

bütün yaz daglıs gelsin boyd elden kaçıyor die die getirttin ikisini de ikiside elimizde patladı ki patlayacağı gelmeden belli profillerdi zaten.

Douglas sakatlık şanssızlığı oldu ben halen o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum hatta kanatta daha iyi olur.Sağ bek gökhanı kesemez.

Boyd'ta hayal kırıklığı yaşadım ne yazık ki beni yanılttı fakir viscası dedik büyük takım oyuncusu değilmiş.

Çevrimdışı tangaz

Douglas sakatlık şanssızlığı oldu ben halen o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum hatta kanatta daha iyi olur.Sağ bek gökhanı kesemez.

Boyd'ta hayal kırıklığı yaşadım ne yazık ki beni yanılttı fakir viscası dedik büyük takım oyuncusu değilmiş.

sakatlanmadan da bi katkısı olacağı yoktu daglısın belliydi

neyse ki hele bi kamp yesinler öyle gör abi demedin  :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maç yaklaşıyor ve bizden tık yok hala  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

sakatlanmadan da bi katkısı olacağı yoktu daglısın belliydi

neyse ki hele bi kamp yesinler öyle gör abi demedin  :D

onu yunus diyor genelde :D

📺 Rıza Çalımbay: ''Bazı şartlardan dolayı Beşiktaş'tan ayrılmak zorunda kaldım. Benim hiçbir türlü Beşiktaş'a zararım olmadı. Tabii ki Beşiktaş yeniden olur niye olmasın? Yarin bir gün ne olacağı belli değil. O zaman ki Rıza değilim.''

Çevrimiçi levitate

Rıza Çalımbay: ''Bazı şartlardan dolayı Beşiktaş'tan ayrılmak zorunda kaldım. Benim hiçbir türlü Beşiktaş'a zararım olmadı. Tabii ki Beşiktaş yeniden olur niye olmasın? Yarin bir gün ne olacağı belli değil. O zaman ki Rıza değilim.''
yine başladık @mylife1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

📺 Rıza Çalımbay: ''Bazı şartlardan dolayı Beşiktaş'tan ayrılmak zorunda kaldım. Benim hiçbir türlü Beşiktaş'a zararım olmadı. Tabii ki Beşiktaş yeniden olur niye olmasın? Yarin bir gün ne olacağı belli değil. O zaman ki Rıza değilim.''
Bi sus ya
Nefret ettirdi kendinden
Lan yulayo adem dirsunu kursati falan babam mi aldirdi
Zaman gecti unuttuk saniyo herhalde capini sevdigim

Çevrimdışı worns

Bi sus ya
Nefret ettirdi kendinden
Lan yulayo adem dirsunu kursati falan babam mi aldirdi
Zaman gecti unuttuk saniyo herhalde capini sevdigim

ali tandoğan ve koray avcı'da önemli defans oyuncularımız arasındaydı.

yalnız adam carew yerine pivot santrafor istedi ailton aldılar hakkını yemeyelim :D geçen sene bi yerde hala aynı şeyi anlatıyordu 15 yıldır pivot istedim ailton aldılar diyor.

Çevrimdışı mylife1903

ali tandoğan ve koray avcı'da önemli defans oyuncularımız arasındaydı.

yalnız adam carew yerine pivot santrafor istedi ailton aldılar hakkını yemeyelim :D geçen sene bi yerde hala aynı şeyi anlatıyordu 15 yıldır pivot istedim ailton aldılar diyor.
Hafi koray neyse
Efsane gol atti ona bisi denmez
Acip acip izliyom killarim tiken tiken oluyo
Hele o sus isareti yapamayip seref tiribunu onune bacak arasi kaymasi yapmasi parayla alamazsin

Besiktas kaptanina kafa atip suratini kiran adami alip besiktas firmasi giydirmek nasi bi capsizliktir la messi olsa alinmaz

Çevrimdışı worns

Hafi koray neyse
Efsane gol atti ona bisi denmez
Acip acip izliyom killarim tiken tiken oluyo
Hele o sus isareti yapamayip seref tiribunu onune bacak arasi kaymasi yapmasi parayla alamazsin

Besiktas kaptanina kafa atip suratini kiran adami alip besiktas firmasi giydirmek nasi bi capsizliktir la messi olsa alinmaz

doğru koray'ın bi efsane gol katkısı oldu. ön libero olduğu zamanlar işe de yarıyordu bi parça ama kürşat-koray tandemiyle filan çıkılan maçlar oluyodu onlar aklıma geldi ayıramadım gruptan.

hayır bi de bunlar çok iş yapmış gibi aynı model bi de fahri tatan almıştık yine rizeden. tam hangi seneydi hatırlayamadım :)

biraz da yabancı sınırı işleri bunlar. şimdi olsa yine bu model oyuncular gezerdi kadroda.

Çevrimiçi levitate

çiğ et yedirmeye başlamıştır oyuncularına.
bizim maçtan sonra sivas patlar kesin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!