Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç
Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Beşiktaş Forum|Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : --.04.2018 Saat : --:-- Stadyum : Ülker Stadyumu Hakem : Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç  [Okunma sayısı 52024 defa] Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

hakem  raporuna mudahale edecekelr belli ki, hem bunyamin gezer hem Culcu  bununzeminini hazirliyor ..  besiktasli  futbolcular  erken girdi deyip  maci  iptal ettim vs ye yapistirip bizi bile hukmen maglup edebilirler 
Yorgo

Çevrimdışı mylife1903

Bak bak emre bola, besiktaslilar gerdi diyor
Cok Osmanlı torunu bir camia cok

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

yayinci  kurulusa bak altindaki neden nedir diyor bak  bak  ... Altindaki neden  eyyamci federasyon  bazin  MHK  ve  en basta  hereksi  Besikatsa karsi bileyen Aykut  denen o  ... neyse
Yorgo

Çevrimdışı mylife1903

yayinci  kurulusa bak altindaki neden nedir diyor bak  bak  ... Altindaki neden  eyyamci federasyon  bazin  MHK  ve  en basta  hereksi  Besikatsa karsi bileyen Aykut  denen o  ... neyse
Aykut itnesini de itnemek ve unutmamak lazim
Mal mal aciklamalari ile haftalar once germeye basladi

Çevrimdışı balkan-kartal

neden korner bayraklarinin yanindan atildi
cunki korneri kim kullaniyor - quaresma
quaresam zamaninda fenere kac kapak atti - uc tane - iste bu yuzden quaresamya uc kornek bayraginin yanindan saldirdi fenerliler
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı balkan-kartal

iyi calismis ama bak tolga da kabahat
 senol gunes hoca da ne diye kafasini yardiyor
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı cursedofdragon

hakem  raporuna mudahale edecekelr belli ki, hem bunyamin gezer hem Culcu  bununzeminini hazirliyor ..  besiktasli  futbolcular  erken girdi deyip  maci  iptal ettim vs ye yapistirip bizi bile hukmen maglup edebilirler

beklerim.

Çevrimdışı Kuntz

Sen onu bırakta q7 nasıl sakindi gördün mü :D 20 sene sonra akıllandı adam  :evillol:

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

hepsi zemin hazırlıyor ilk önce biz girmişiz gibi davranıyor.

http://skor.sozcu.com.tr/2018/04/19/fenerbahce-besiktas-maci-yarida-kaldi-fenerbahce-hukmen-yenik-mi-718518/

Hic onemli degil, yarina kalmaz dil degistirecekler. Degistirmezlerse de farketmez, bekleyin gorun. :ok:

Çevrimdışı mylife1903

Sen onu bırakta q7 nasıl sakindi gördün mü :D 20 sene sonra akıllandı adam  :evillol:
Ne sakini ya
Onun sakinligine tukururum ben
Ana abrat kufur yedi benden
Lan alemin delikanlisi sen misin
Lan alemin karakterli oyucusu musun

Kafana gozune madde yagiyor
Tut gafani yat yere
Arkadas delirdim ya

Ulan rol yap, iki cakmak yanina disti diye aetizlik yap demiyoz
40 cesit madde atiyir herifle bu isabetleri aliyor hala ayakta durup duyar kasiyor

Mal midir nedir. Delirdim yemin ediyorum

Bunlarin bu polis arabasi yakmamolayi gundeme geldi de seyircisiz macta avrupa kupasinda ceza almalari gundeme gelmesi

Çevrimdışı AmaralGürses

Yıllar boyunca hiç bir zaman fenerden gs'den nefret ettiğim kadar nefret edememişimdir ancak bu olay dönüm noktası oldu diyebilirim.
Şu anda ikisinden de aynı ölçüde tiksiniyorum.

Çevrimiçi Necmi

Ne sakini ya

Tut gafani yat yere
Arkadas delirdim ya

40 cesit madde atiyir herifle bu isabetleri aliyor hala ayakta durup duyar kasiyor

Bunlarin bu polis arabasi yakmamolayi gundeme geldi de seyircisiz macta avrupa kupasinda ceza almalari gundeme gelmesi
hakem canere git burdan diyor caner hakeme posta attı korneri kullanacağım diye
adı gibi biliyor onada saldıracaklarını :D
nede olsa fener yetiştirdi. fenerden geldiler ama ikisindede ciddi anlamda fener nefreti var.

Çevrimdışı yoruk

Maça doğru sakin başlamıştık.Oyun anlamında hakeme ,ortama oymama anlamında.3 pozisyonda da bizim oyuncular faulleri gösterdiler adeta.Çünkü böyle yapmamız gerekiyordu.Çünkü rakip de bundan anlıyordu.Öyle başa böyle tarak yani.Ama Pepe'nin olayından sonra bozduk.

Bir de şu var boş vaktim vardı 20 dk falan görüntüleri tekrar izledim bu sefer 4k ve 0.50 yavaş hızla.Yani olaylar net görülebiliyordu tv görüntülerinden görebildiğim herşeyi gördüm.Şu var ; sanki bizimkiler kendi kendilerine sahadan çıktılar gibi geldi bana ? Yani hakem gidin demeden biz gitmişiz gibi ? 20 yıl önce Bariç olayında da böyle olmuştu adamlar hükmen mağlup sayıldılar.Kural böyle çünkü.

Bize de bu olursa hiç şaşırmam.Hükmen galip beklerken mağlup da sayılabiliriz yani ?

** Bizim oyuncular hakem ile konuşmuşlar,hakem onay vermiş de öyle girmişiz.  :tabe:
[ Son Düzenleme: 20 Nisan 2018, 11:16:34 yoruk ]

Çevrimdışı yoruk

Ne sakini ya

Tut gafani yat yere
Arkadas delirdim ya

yıkılmadım ayaktayım diyor :D ayakta kalınca ilgilenmeyince gıcık olan insan daha da gıcıklaşır yani. :D Daha da delirtmiş oldu bence taraftarı

Çevrimiçi sEuL

Fb'nin yapmis oldugu aciklamalari okudum simdide yuh artik arkadas. Butun olanlara ragmen halen magdur edebiyati yapiyor haysiyetsizler. Tutturmuslar operasyon diye birsey, her olumsuzlukta hemen bizi harciyorlar edebiyati.
Su olaylar bizim sahamizda olsaydi, korner atislari sirasinda sahaya atilan cisimlerden dolayi mac tatil edilmis butun medya guvenlik sorununu one cikarip Beşiktaş kac mac ceza aliri konusuyor olurdu.
Utanmasalar butun sucu bize atip hukmen galibiyet istiyoruz diyecek herifler. Belkide demislerdir coktan!

Çevrimdışı mylife1903

Bizim stadimizda adli bi olay oldu
Taraftar bicaklandi 5 mac yedik galiba
Iki kisi kavga ediyor takim cezasini cekiyor
Bu (Küfür Yasak)₇ birbirini kursunluyordu ceza almiyorlardi

Gorduk operasyonu dun

Çevrimdışı furkankaya1903

Senol hoca peruktan yaralandı diye dalga geçenlere,
Tolga bize küfür etti, tahrik etti diyenlere,
Bunu gösterelim belki utanma duygusu nedir öğrenirler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 22 Nisan 2018, 12:48:05 furkankaya1903 ]