Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8326763 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Cenk şampiyonluk kutlamalarını yarıda bırakıp gitti. Bu horostopol çocuklarının yüzünden sinirlenip soyunma odasına gitti. Babel de bu konudan şikayetçi açıklama yapmış. Diğer futbolcular da...
Bunları yönetimin dur demesi lazım. Her sene aynı tantana. Belli bir süre tanıyıp daha sonra basını saha dışına alacak ve bu yasağı aşanları akredite etmeyeceksin bir daha. Bak bir daha oluyor mu? Bizim millet sözden anlamıyor. Sözden anlamayanın hakkı kötektir...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Bunları yönetimin dur demesi lazım. Her sene aynı tantana. Belli bir süre tanıyıp daha sonra basını saha dışına alacak ve bu yasağı aşanları akredite etmeyeceksin bir daha. Bak bir daha oluyor mu? Bizim millet sözden anlamıyor. Sözden anlamayanın hakkı kötektir...
Yönetim de sözden anlamıyor. Sert olamıyorlar. Ben seneye kutlamaya falan girmicem şahsen. Evde oturur kuruyemişimle kolamla mis gibi televizyondan seyrederim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Babel: "Kaoslu ortamdan sonra sonunda kupaya dokunabildim. Çok fazla alakasız kişinin sahada olmasıyla birlikte törende organize olamadık."

Çevrimdışı 38life

Yönetim de sözden anlamıyor. Sert olamıyorlar. Ben seneye kutlamaya falan girmicem şahsen. Evde oturur kuruyemişimle kolamla mis gibi televizyondan seyrederim.

Çevrimdışı MUSTAFA_

O zaman oturup TV den izleyen ve 5 kanaldan aynı anda takip eden biri olarak bu kadar kötü bir görüntüleme olamaz. 4G denen saçma teknoloji çıktığından beri TV canlı yayınlarının kalitesi sıfır oldu. Eski düzende çekim yapılmalı. İzlerken kör olduk, gözlerimiz kanadı. Özellikle BJK TV yaptığı saçma açıdan çekimler ve Gürler Akgün'ün susmaması ile başımızı ağrıtması. Gerçekten kutlamaların içinde olmayı yeğlerdim. 5 yayın içinde hangisi daha kaliteli diye dönerek şampiyonluk kutlamalarını izledim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Sampiyonlugu kendi stadimizda kazanmamiz lazim. Gecen sene osmanli macindan sonraki cosku cok daha iyiydi. Bu sene biraz basin, biraz bir haftalik aliskanlik o coskuyu azaltmis. Kendi stadimizda sampiyon olmaliyiz :). Aksakliklari falan cok da onemsemeyin. Sonucta SAMPIYON BESIKTAS...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Seneye daha iyi organize oluruz ⭐️🌟⭐️
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaşımız ligde evinde 27 maçtır yenilmiyor (23G 4B); 1989-92'den (51 maç) bu yana iç sahadaki en uzun yenilmezlik serisi  :icool:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Tekne turu ve stad önü kutlamaları çok iyiydi.

Tekne turuna Üsküdar'dan son kalkan Dentur teknesine binerek yetiştim ve epey eğlendim. (Öncesinde boşu boşuna Anadolu Hisarı'na kadar gidip gelmem hoş olmadı tabii :iblush:). Çok güzeldi.

Maç sonrası kutlamalar biraz sönüktü, ama normal karşılamak lazım.

Hem araya maç girdi; hem de gece olsa daha çok meşale, havai fişek falan olurdu.

Basın mensupları çok gereksiz kalabalık yaptılar.

Neyse, seneye daha iyisini yaparız. Herkes tecrübe kazanıyor: Ben mesela seneye sabah sabah Anaolu Hisarı'na gitmem, evimin önünden kalkan motora binerim Üsküdar'da.  :D :D

Çevrimdışı 38life

O zaman oturup TV den izleyen ve 5 kanaldan aynı anda takip eden biri olarak bu kadar kötü bir görüntüleme olamaz. 4G denen saçma teknoloji çıktığından beri TV canlı yayınlarının kalitesi sıfır oldu. Eski düzende çekim yapılmalı. İzlerken kör olduk, gözlerimiz kanadı. Özellikle BJK TV yaptığı saçma açıdan çekimler ve Gürler Akgün'ün susmaması ile başımızı ağrıtması. Gerçekten kutlamaların içinde olmayı yeğlerdim. 5 yayın içinde hangisi daha kaliteli diye dönerek şampiyonluk kutlamalarını izledim  :tabe:

Staddaki ekranda Beinsports açıktı görüntüler çok güzel görünüyordu uzaktan. Ramazan sebebiyle zaten sade bir kutlama olacağını biliyorduk ama bari o sade kutlamayı düzgünce yaşayabilseydik.

Çevrimdışı 38life

Sampiyonlugu kendi stadimizda kazanmamiz lazim. Gecen sene osmanli macindan sonraki cosku cok daha iyiydi. Bu sene biraz basin, biraz bir haftalik aliskanlik o coskuyu azaltmis. Kendi stadimizda sampiyon olmaliyiz :). Aksakliklari falan cok da onemsemeyin. Sonucta SAMPIYON BESIKTAS...

Zaten Şampiyonluk kutlaması Antepte yapıldı. Görünen o. Antepte müthişti herşey. Buradaki hikayeden bir kupa teslimiydi.

Çevrimdışı taner37

Babel: "Kaoslu ortamdan sonra sonunda kupaya dokunabildim. Çok fazla alakasız kişinin sahada olmasıyla birlikte törende organize olamadık."
İzlemedim
Kim vardı gereksiz sahada
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

En çok kazanan..
En çok gol atan..
En çok topa sahip olan..
Ezeli rakiplerine 13'er puan fark atan..
Hakedip,şampiyon olan..
BEŞİKTAŞ..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kyiv

Şampiyonluğun Ramazan ayına gelmesi, geçen sene şampiyonluğa susamışlığımızın giderilmesi ve de en önemlisi önümüzdeki senelere yapacağımız kutlamalara enerji bırakılması gibi nedenlerle kutlamalar beklentinin altında kalmış olabilir.  :eyes

Bu sene o sene bundan sonra her sene... :bandit:

Son 1 haftalık ürün satışlarını çok merak ediyorum.Özellikle bugünkü ciro açıklansa da şampiyonluğun manevi keyfinden sonra maddi keyfine de varsak.

Çevrimdışı ilhan mansız

Seneye inşallah daha iyi kutlama yaparız,  :halay:

Çevrimdışı ilhan mansız

Seneye inşallah daha iyi kutlama yaparız,  :halay:
mesela geçen sene esra-ceyda kardeşler bayraklar naftalin kokuyor diye dalga geçiyordu, bu sene naftalin muhabbeti bitti. seneye kutlamalar da daha iyi olur.

Çevrimdışı taner37

Maçı izlemedim

Gökhan inler ve Mitrovic nasıldı?
Gökhan inler hocanın oyun planına uymuyordu sanırım
Nasıl oynadı?
Özellikle Mitrovic?
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı cagdas44

Temliki bu yıldan itibaren kalkan gelirlerimiz nedir? Hangi gelirler ilk kez kasamıza girecek?

Çevrimdışı 'TaNeR'

Ya arkadaşlar geçen G.antep ve bugün Osmanlı maçları elinde olan var mı acep  :pray: çok makbule geçecek ...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı 38life

Maçı izlemedim

Gökhan inler ve Mitrovic nasıldı?
Gökhan inler hocanın oyun planına uymuyordu sanırım
Nasıl oynadı?
Özellikle Mitrovic?

Mitrovic iyiydi. Hata yapmadı, yerinde müdaheleleri vardı, pozisyonuna sahip çıktı, olgun oynadı. Gökhan İnler kötüydü.

Ben söylüyorum Şenol Güneş kimseye gıcık falan kapmıyor. Aras aras diyip duran, İnler inler diyip duranlar boş konuşuyor. Ben bu sezon Beşiktaşın tüm hazırlık maçlarını seyrettim. Yayını olmayan maçları periscope'tan seyrettim. Aras çok ama çok kötü. Oynayacak vaziyette olmadı hiçbirzaman. Gökhan İnler de aynı şekilde. Sadece 2 maçta güzel uzun toplar attı diye millet wooooww dedi. Ama uzun top dışında herşeyi kötü durumda şuan. Oynamayı unutmuş gibi sanki. Gerçi adam zaten 2 senedir oynamıyor zaten.

Çevrimdışı taner37

Mitrovic iyiydi. Hata yapmadı, yerinde müdaheleleri vardı, pozisyonuna sahip çıktı, olgun oynadı. Gökhan İnler kötüydü.

Ben söylüyorum Şenol Güneş kimseye gıcık falan kapmıyor. Aras aras diyip duran, İnler inler diyip duranlar boş konuşuyor. Ben bu sezon Beşiktaşın tüm hazırlık maçlarını seyrettim. Yayını olmayan maçları periscope'tan seyrettim. Aras çok ama çok kötü. Oynayacak vaziyette olmadı hiçbirzaman. Gökhan İnler de aynı şekilde. Sadece 2 maçta güzel uzun toplar attı diye millet wooooww dedi. Ama uzun top dışında herşeyi kötü durumda şuan. Oynamayı unutmuş gibi sanki. Gerçi adam zaten 2 senedir oynamıyor zaten.
O zaman umarım gider
Maaşı da 2 milyon Euro sanırım.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

O zaman umarım gider
Maaşı da 2 milyon Euro sanırım.
Gökhan İnler fena değildi bence, ilk yarı maç eksikliğinden dolayı bocaladı ama giderek daha faydalı oldu maçın ilerleyen dakikalarda.

3. golün başlangıcında asistin asistini yaptı.

Seneye kadroda durmalı bence, kamp döneminden sonra daha faydalı olacaktır.

Çevrimdışı Tolga

Birazdan başlık kilitlenecek son mesajlar alınıyor :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: