Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 100315 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

yorumlari okuya okuya geldim

Simdi bu rakipler bizi cozdu meselesine katilmiyorum. Bulmaca degil ki bu cozesin, dinamik bir oyun.

Ilk once hakem meselesi cozulmeli yonetim ve medya tarafindan, istatistiklere baktim 25-30 faul yapan takimlar bize karsi 1-2 sari kart goruyor biz 11-12 faul yapip 3-4 kart goruyoruz. bu sekilde bu takim sampiyon olamaz. devamli tekmeleye tekmeleye oynuyorlar. butun zorlandigimiz maclarda en formsuz kisi hakem. fb macinda neden dile getirilmedi anlamadim. yok maglubiyeti hakeme baglamayalim, sanki kotu oynayan takim kazanamaz ve tekme yemelidir. kotu oynayinca tekmeler hakli, iyi oyna hakem kart versin, yok ya

Hakemler biraz tekmeye yesil isik yakti, bizim kilit oyuncularimiz nedense formsuz, butun mesele bu. her maci kazanacagiz diye bir sey yok.

Benim umudum su. yakinda lige ara verilecek, Senol Gunes takimin kondusyon ve form durumunu bu aradan sonra son duzlukte yukseltmeyi planlamis olabilir mi? Cunku devre arasi hazirlik maci bile yapmadi adam. Senol Hocanin bir plani vardir kesin, adam gerizekali degil.

Eger bu sekilde bir planlama varsa tamamdir. Ama takimda bu kadar formsuz oyuncu varken, onlem alinmiyorsa bu tek kelime ile skandaldir.

Buyuk tepki verilmis, iyi ki maci izleyemedim butun sinir asabim bozulurdu.

Futbolcularin toplanip, sakinlesmesi ve hakemleri baski altina almasi lazim, tekmeyi yiyen onlar, cani yanan onlar cozsunler bu meseleyi.

Çevrimdışı yavvuzz

Öncelikle şu boykoya giydirenlere bir çift laf edeyim . Kaleciler geldikleri takıma direk alışmazlar , geldiklerinde hatalı goller yerler bunlar doğaldır . Farklı bir ülkeye ve kültüre geldikleri için bunu makul görebiliriz. Ayrıca yesin ya ne olmuş , Tolga denen kalecimizi kalede görmektense biraz da Boyko yesin . Ne oldu bir maçta herkes Tolga yı aradı . Allah korusun bir daha kalemize geçmesini istemiyorum . Birde kaptanımız olaya bak ya komedi gibi . 3 senedir şampiyonluğu niye mi kaçırıyoruz al sana basit bir kanıtı , Tolga nın kaptanı olduğu bir takım şampiyon OLAMAZ.

maça gelelim , bizim en büyük kozumuz kanatlarımızın içeri girmesi ve defansın düzenini bozması idi. Q7 deki performansın artıp ilk 11 e girmesi bizim bütün oyun şeklimizi bozdu tabi bunda olcay ve törenin performans düşüklüğü de etkili oldu . Bizim takımımızın oyun düzenine Q7 uygun DEĞİL. Güzel oynuyor eyvallah eskisi gibi değil fakat işleyen makine durdu . Bunu Şenol Hoca görmüş olabilir fakat diğer oyuncularda reaksiyon alamıyor . Bu sorunu çözemezsek bizim bir albenimiz yok . Sıradan bir büyük gibi oynarız . Bu arada takım mental olarak düşüşte , konya ise bize acayip hazırlanmış doğaldır . Sıkıntı yapmayın ben ZTK ile uğraşmak istemiyorum . Bizim bu sene şampiyon olmamız lazım gerisi HİKAYE .

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 04 Mart 2016, 09:08:10
  • Kafanın Tavana Değdiği Yer...
  • Aslolan Hayattır! Hayatta BEŞİKTAŞ!
Dejavu oluyorum bildiğin.

Allah sonumuzu hayretsin...

Fırtına gibi başlanan bi sezonun yine sonunu getiremiyoruz sanırım. Önce avrupa sonra kupa şimdide sadece lig kaldı.

Yazık oluyor gerçekten yazık...

Şu maçta görüldü ki Frei neden oynamıyor sorusuna yanıt yok! Olcay neden oynuyor veya töre neden hala kendinde değil sorusuna yanıt yok! Sahada uzun zamandır el kol sallayıp itiraz etmekten başka bi iş yapmayan oğuzhan bey neden kaptan olur?

Yazık oluyor gerçekten yazık...

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı matias_27

dün yazdığım gibi futbolcularda performans düşüklüğü doğal karşılanabilir ama şenol hoca inanılmaz form düşüklüğü yaşıyor aynı mevkiden adam çıkarıp aynı mevkiye adam koymak oyuna müdahale etmek değildir.dikkatinizi çekmiştir B planı cidden yok hocanın.artık bi takım değişiklikler yapmalı hoca mesela şöyle bi oyun şablonu yapabilir

--------------------------------tolga-----------------------------

beck--------------marcelo------------aleksis-------------ismail--

-------------------tolgay---------------atiba----------------------

gökhan töre----------------oğuzhan---------------------sosa-------

---------------------------gomez--------------------------------------

1-quaresma iyi hoş formda ama inanın arkadaşlar oyun sistemimize uymuyor topu ayağına bekleyen iki adamı kaldıramaz bu takım ki şenol hoca hele gökhanla quarezmayı aynı anda oynattığı zaman ikisi arasındaki mesafe 60 metreyi buluyor ve bu oyuncular içeri girip alan daraltan oyuncular değil

2-oğuzhanı artık gomeze3 en yakın adam olarak oynatmak zorundayız

3-sosa kesinlikle aksiyon bölgesinde içeri katedebilir solaçık olarak muhakkak oynamalı
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Ogün

Hastaydim maci tam olarak izleyemedim. Izledigim kadar yorum yapicam. Bu takim orta acamiyor arkadas, neden hala orta acan bi takim olmaya calisiyoruz? Boyko sürekli ileride konumlandiriyor kendini, neden? Tosicden sol bek olmaz. Serdar daha ayagina top alamiyor. Marcelo mukemmel transfer.

Tek bilmek istedigim kisa pas oyunumuza ne oldu?

Çevrimdışı f_madida

dün yazdığım gibi futbolcularda performans düşüklüğü doğal karşılanabilir ama şenol hoca inanılmaz form düşüklüğü yaşıyor aynı mevkiden adam çıkarıp aynı mevkiye adam koymak oyuna müdahale etmek değildir.dikkatinizi çekmiştir B planı cidden yok hocanın.artık bi takım değişiklikler yapmalı hoca mesela şöyle bi oyun şablonu yapabilir

--------------------------------tolga-----------------------------

beck--------------marcelo------------aleksis-------------ismail--

-------------------tolgay---------------atiba----------------------

gökhan töre----------------oğuzhan---------------------sosa-------

---------------------------gomez--------------------------------------

1-quaresma iyi hoş formda ama inanın arkadaşlar oyun sistemimize uymuyor topu ayağına bekleyen iki adamı kaldıramaz bu takım ki şenol hoca hele gökhanla quarezmayı aynı anda oynattığı zaman ikisi arasındaki mesafe 60 metreyi buluyor ve bu oyuncular içeri girip alan daraltan oyuncular değil

2-oğuzhanı artık gomeze3 en yakın adam olarak oynatmak zorundayız

3-sosa kesinlikle aksiyon bölgesinde içeri katedebilir solaçık olarak muhakkak oynamalı

:ok:
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: