Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5034941 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Valla  bu başlık istatistiksel olarak da,iş akışının çok hızlı olmasından dolayıda  asla  yetmez.Ha şu olur 3000.  sayfada  filan  biter  stad  sayfa  yazılım hızına bağlı  olarak.Hepinize iyi seneler  arena  kartalları.  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Evet abi çim başlayana kadar zaten daha çok karmaşa olur ekme hibrit mi rulo hibrit mi geçici normal rulo mu vs

Ayrıca daha koltuk sayacağız çim sayacağız membran sayacağız. 19.03 de bile açılsa(bence çok zor) başlığı kapatmamazlık :D yapmazsan biter zaten.
ocak 10 undan önce SIS kazmayı vurursa antalya maçında top santraya dikilir.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

ocak 10 undan önce SIS kazmayı vurursa antalya maçında top santraya dikilir.

9 da olursa yetişiyor  :D Vinçlere bağlı işte abi mesela Allah'ı var ben çatı kalktığında halatları bağladıkları sırada şubat 20 gibi tahminde bulunmuştum vinçler için çünkü halatlarda çok oyalanıyorlardı metal parçalar da arada yavaşlasalar da iyi gittiler.

Membran,iç halka vodafone zımbırtıları vs hiçbir şey için vinç kullanmazsak zaten kedi yollarını bitirirler gibi duruyor 9 a kadar.

Bir de yan işler çevre düzenleme vs onlardan çekiniyorum. Yoksa iç kısımlar zaten biter şubat ayında çünkü divanı yerinde yapacak başkan. Koltuklar da uyarlarsa programa 90 gün demişlerdi zamanında (traversler vs de dahildir diye tahmin ediyorum) 5 aralık da başladı o da yetişir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

9 da olursa yetişiyor  :D Vinçlere bağlı işte abi mesela Allah'ı var ben çatı kalktığında halatları bağladıkları sırada şubat 20 gibi tahminde bulunmuştum vinçler için çünkü halatlarda çok oyalanıyorlardı metal parçalar da arada yavaşlasalar da iyi gittiler.

Membran,iç halka vodafone zımbırtıları vs hiçbir şey için vinç kullanmazsak zaten kedi yollarını bitirirler gibi duruyor 9 a kadar.

Bir de yan işler çevre düzenleme vs onlardan çekiniyorum. Yoksa iç kısımlar zaten biter şubat ayında çünkü divanı yerinde yapacak başkan. Koltuklar da uyarlarsa programa 90 gün demişlerdi zamanında (traversler vs de dahildir diye tahmin ediyorum) 5 aralık da başladı o da yetişir.
şu kar kalktıktan sonra havalarda iyi gidecek şubat sonu membran ve koltuk işi tamamen bitmiş olur
içerlede bitmiş olur çimin yeşilini görürüz. Mart başında hibrit çakma işlemi başlar 10 gün sürüyor. Beni düşündüren taş
işleri ve ön taraftaki cephe taşçılar kesinlikle çok yavaş ilerliyor. SIS drenaj işlerini hızlandırırsa bu 70 günü aşağıya bile çekebilir
çimin yetişmesine yapabilecek bir şey yok ama drenaj işleri elimizde olan bir iş normalde 30 gün sürüyorsa bunu gece vardiyalarıyla bir hafta öne çekebiliriz.
ama taş için kesinlikle güçlü ekiple girilmesi gerekiyor.

Çevrimdışı AmaralGürses

Başlık biter Beşiktaş aşkı bitmez der giderim. Membranizasyonda saflardaki yerimi alacağım dostlar. Herkese iyi yıllar!

Çevrimiçi Necmi

Bu başlıkta bitmez.
bir kerede olumlu bir şey yaz :bandit:
bu foruma negatif enerji yayan bir kaç kişiden birisin

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bende  aynı  fikirdeyim  ama  şöyle,başlık  biter  kısa  sürede  ama  stad bitmez.Ama  bu  başlıkta  3000 sayfa  yaparız  dersen  o  ayrı.  :D

Çevrimdışı onurturan

baslığı 2 ayda bitirelim stadi 3 ayda bitirelim herkesin dediği olsun.. Dediginiz gibi bu baslik hizli gider..

Çevrimdışı osman1903

Bu başlıkta bitmez ki daha ne koltuk tartışmaları dönecek sayfa mı dayanır :)

Çevrimdışı can1903

Sen görmemişsindir abi, bu başlıkta bitmiyeceğini herkes biliyor.

Koltuk çim, vs vs. hızlı gider.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı emre1

Görüyorum arkadaşlar;
Çiçekler açmaya başlamış, kelebekler rengarenk dolaşırken kırlarda güneş kendini iyiden iyiye hissettiriyordu. Aylardan nisan ligin bitimine 5-6 maç kalmış matematiksel olmasada şampıyonluğu garantilemişiz. Hepimiz aynı hisleri hissediyoruz tüm Beşiktaşlılar formalarıyla dolaşmaya başlamış gece uyurken bakkala inerken sürekli üzerimizde o şerefli forma. Stadda sona yaklaşılmış yönetim harıl harıl son 3 iç saha maçımızı yeni stadmızda oynamak için uğraşıyor ama ne yazık ki başarılı olamıyor ve olimpiyatta... şaka şaka camianın çabaları sonuç veriyor ve stadımızı 28. hafta bursa maçıyla açıyoruz 5-1 lik muhteşem galibiyeti dahada görkemli kılan haber geliyor fenerbahçe konya deplanmanında beklenmedik bir mağlubiyet alıyor ve şampıyonluğumuzu matematiksel olarakta ilan ediyoruz. Ayrıca Necmi abinin sıkca; ''sayfaları tasarruflu kullanın'' uyarılarıyla stadı bu başlıkta bitiriyoruz onuda görüyorum.
[ Son Düzenleme: 01 Ocak 2016, 03:09:20 emre1 ]

Çevrimiçi Necmi

Sen görmemişsindir abi, bu başlıkta bitmiyeceğini herkes biliyor.

Koltuk çim, vs vs. hızlı gider.
eminmisin bu başlıkta bitip bitmemesi benim elimde :D
konu dışı yaptırmam her mesajı silerim bitene kadarda açık tutarım :bandit:
sırf sana inat olsun diye bitiririm bu başlıkta :evillol:
yoksa bitmeyeceğini bende biliyorum büyük ihtimal bundan sonraki başlıkta bile bitmeyebilir
çünkü başlıklar çok hızlı ilerler ama konu o değil benim parmak bastığım sürekli olumsuz
konuşman hani diyorsunuz ya Beşiktaşlı basın mensupları sürekli doğrucu davut olacağım diye Beşiktaşı kötülüyorlar
aslında o gördüğünüz basın değil Beşiktaş taraftar profili Bazen iyiyi çağırmak gerekir vasat dediğin oyuncuya
bir gaz verirsin yıldızlaşır sürekli kötülersen messiyi bile sıradanlaştırırsın o nedenle
olumsuz konuşmak sadece negatif enerji verir tüm camia üzerine

Çevrimiçi Necmi

Görüyorum arkadaşlar;
Çiçekler açmaya başlamış, kelebekler rengarenk dolaşırken kırlarda güneş kendini iyiden iyiye hissettiriyordu. Aylardan nisan ligin bitimine 5-6 maç kalmış matematiksel olmasada şampıyonluğu garantilemişiz. Hepimiz aynı hisleri hissediyoruz tüm Beşiktaşlılar formalarıyla dolaşmaya başlamış gece uyurken bakkala inerken sürekli üzerimizde o şerefli forma. Stadda sona yaklaşılmış yönetim harıl harıl son 3 iç saha maçımızı yeni stadmızda oynamak için uğraşıyor ama ne yazık ki başarılı olamıyor ve olimpiyatta... şaka şaka camianın çabaları sonuç veriyor ve stadımızı 28. hafta bursa maçıyla açıyoruz 5-1 lik muhteşem galibiyeti daha görkemleştiren haber geliyor fenerbahçe konya deplanmanında beklenmedik bir mağlubiyet alıyor ve şampıyonluğumuzu matematiksel olarakta ilan ediyoruz. Ayrıca Necmi abinin sıkca; ''sayfaları tasarruflu kullanın'' uyarılarıyla stadı bu başlıkta bitiriyoruz onuda görüyorum.
sayfaları tasaruflu kullanmayın bol bol yazın ama konu dışı olmasın :D
stadı Bursa maçıyla açmayız onları hiç bir şekilde Beşiktaş tarihine adlarını yazdırmak olmaz
istersen on sıfır yen farketmez Bursa ilk maçı açmak için uygun takım değil antalya olur olmazsa kayseri olur
ama arasında açılmaz :evillol:

Çevrimdışı emre1

sayfaları tasaruflu kullanmayın bol bol yazın ama konu dışı olmasın :D
stadı Bursa maçıyla açmayız onları hiç bir şekilde Beşiktaş tarihine adlarını yazdırmak olmaz
istersen on sıfır yen farketmez Bursa ilk maçı açmak için uygun takım değil antalya olur olmazsa kayseri olur
ama arasında açılmaz :evillol:
Abi ben bu kadarını görebildim ya  :D

Çevrimdışı Serdar

Yeni yıla yeni başlıkla girdik demek.

4-5 saat kadar geciktim ama herkese mutlu,huzurlu,sağlıklı ve başarılı yıllar.
Vodafone Arena ya en kısa sürede kavuşmak dileğiyle.

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Yeni başlıkta biter inşallah :) Sağlıklı, huzurlu bir yıl olmasını diliyorum herkese :)

Hadi ben uyuyayım artık, kar yağıyor şu anda :9

Çevrimdışı Exory_1903

Günaydın arena
Yeni Başlık Yeni yıl Yeni Stat ve tabi ki Şampiyonluk
Umarım Hepsini Burada Görür ve Bitiririz..
Biz ne baharlar gördük senle ne kışlar,
Hiçbir şeyi sevmedik inan senin kadar,
Söyle bize ey hayat var mı böyle aşk?
Durursa burada dursun kalbim BEŞİKTAŞ!!!!

Çevrimdışı Erdem Çözer

şu kar kalktıktan sonra havalarda iyi gidecek şubat sonu membran ve koltuk işi tamamen bitmiş olur
içerlede bitmiş olur çimin yeşilini görürüz. Mart başında hibrit çakma işlemi başlar 10 gün sürüyor. Beni düşündüren taş
işleri ve ön taraftaki cephe taşçılar kesinlikle çok yavaş ilerliyor. SIS drenaj işlerini hızlandırırsa bu 70 günü aşağıya bile çekebilir
çimin yetişmesine yapabilecek bir şey yok ama drenaj işleri elimizde olan bir iş normalde 30 gün sürüyorsa bunu gece vardiyalarıyla bir hafta öne çekebiliriz.
ama taş için kesinlikle güçlü ekiple girilmesi gerekiyor.

yeni yıl ve yeni başlık hayırlı olsun.. Necbi abi çim yetişsin de Başkan o taşları her türlü bitirtir  :evillol:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı cagdas44

Günaydın arena yeni başlıkta yerimizi alalım  :icool:

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı ers_an

Günaydın arena. Güzel haberlerin olduğu bir başlık olsun. ;)

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam