24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor
24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Beşiktaş Forum|24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor Skor : Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor Tarih : 07.03.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor  [Okunma sayısı 104317 defa] 24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Çevrimdışı Tolga

Skor : Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor

Tarih : 07.03.2016

Saat : 20:00

Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı

Hakem : Mete Kalkavan

Yayın : Lig TV
[ Son Düzenleme: 07 Mart 2016, 21:54:04 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı can1903

15.000 kişi dolmazsa bu stat İstanbul taraftarı şampiyonluğu haketmıyo demektir
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mülkübey

Taraftar yıkmalı o stadı . Şampiyonluk istediğini bir kez daha dosta düşmana haykırmalı.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı matias_27

o stad full dolmalı takımının yanında olmalı . ve hep birlikte koro halinde şu tezahürat yapılmalı bu takım bu sene seve seve şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı mylife1903

arkadaslar stad dolar

Bu mac ozelinde Samet Aybabayi takip etmenizi oneririm.
Bu forumu bilmem ama besiktas halkinin buyuk kismi sameti hic sevmez, zaten samet aybaba da bize bayilmaz yani.

Bu macta sametin neden istenmeyen adam oldugunu anlayacaksiniz. Deli ibonun takimi nasil mertce oynadi hatirlayin, sametin takimi bir fb-ibb kirmasi gibi oynayacaktir. kendini yere atmalar, yerde yatmalar, vakit gecirmeler, kilit oyunculara tekme, devamli faul.

Ben demiyorum ki ciksin yatsin besiktasa, fenerli gsli eski futbolcularin yaptigi gibi mertce oynatsin takimini ama oynatmaz, cirkeflik yaptirir, mac sonrasida ben bu takimin eski kaptanayim blablabla. diye aglar.

insallah yukarida betimledigim gibi olmaz, iki yigit takim cikar meydaneee

Eskisehir en sevdigim takimlardan biridir. haline cok uzuluyorum ama once besiktas.

Ayrica yasi buyuk abilerimiz var burada, gsnin eskisehirspor maceralarini genc besiktaslilar ile paylassaniz. internette falan goruntusu yoktur tabii kaleciyi kopek gibi tekmeleye tekmeleye gol atip eskisehirin sampiyonlugunun calindigi maclarin goruntuleri

Çevrimdışı serdart

erken gol atmamız lazım fener ikinci yarıda düşeşe geçtiği için (yorgunluktan) ilk yarı baskılı oynuyor sonra rölanti. biz de ilk yarı asılmalıyız sonra yap değişiklikleri necip tolgay cenk gibi adamları al oyuna.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bir kısım arkadaşlar cezalı galiba geçen maçtan. Forumdan var mı gelemeyecek olan?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mertnet

...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oraya bi 3 puan yazmanızı rica ediciğim

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Stad full olucak ihşallah maçtan sonra bizde aynı şekilde sallıyacağız  :claps:

Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Bir kısım arkadaşlar cezalı galiba geçen maçtan. Forumdan var mı gelemeyecek olan?

bütün ekip cezalı :bandit:

Çevrimiçi Necmi

cezalı olmayan herkes gitsin arkadaşlar fedakarlık zamanı
evet maç pazartesi çalışan arkadaşlar için zor olacak
ama fedakarlık olmadan şampiyonlukta olmaz

Çevrimdışı serdart

bileti devredebilirim de gitmem çok zor iş çıkışında bi de anadolu yakasından oraya gitmek ve yetişmek zor olur. gitmek isteyen varsa yazsın bileti devrederim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

cezalı olmayan herkes gitsin arkadaşlar fedakarlık zamanı
evet maç pazartesi çalışan arkadaşlar için zor olacak
ama fedakarlık olmadan şampiyonlukta olmaz
Sıkıntı yok abi. İş çıkışı doğru stada inşallah. Nöbet bizde içiniz rahat olsun.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Kemal

Asıl bu maça odaklanalım , bırakın Kupada Konya yenip FB peşine düşme işlerini . Ligi koyalım , kaç sene oldu şu taraftar şampiyonluk görmedi. Çocuklarımız şampiyonluk görmedi, baba neden biz hiç şampiyonluk yaşamadık doğduk doğalı diye sormaya başladılar . Ne kupası ne Konyası .

Çevrimdışı Yasin A.

üstümüzdeki ölü toprağını atıp, kendimize geleceğimiz maç.
eğer zorlanarak kazanırsak yada olası bir puan kaybı, ciddi bir takım içi toplantı gerektirir.
ama ben bu hafta gerekli konusmalar ve motiveler yapılır diye düşünüyorum ve eski 4-5 tane atan beşiktaş'ı görebiliriz diyorum.
gomez'in hırsının diğerlerine de sıçramasını diliyorum.

Çevrimdışı worns

Çok önemli maç. Fb maçından sonra en ufak bir sallantı emaresi göstermemek gerekiyor. Oyunu domine ederek kazanmak moral rüzgarını hızla tersine çevirir. Sonrasındaki önemli maçlar için de moral depolarız.

Bu maçta yorgunluk vs. hissetme riskini ortadan kaldırmak için Konya maçına da yedek ağırlıklı çıkmalıyız.

Çevrimdışı Yankee

Arkadaşlar takımımızın resmi sitesinde Olimpiyat Stadı'nda gözüküyor maç :(

Bilgisi olan var mı bu konu hakkında ?

Çevrimdışı mertnet

Arkadaşlar takımımızın resmi sitesinde Olimpiyat Stadı'nda gözüküyor maç :(

Bilgisi olan var mı bu konu hakkında ?

Dün BJK TV'deki Manşet programında da Olimpiyat yazıyordu altta. :bawling:
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı cursedofdragon

olimpiyat nereden çıktı hani anlaşmıştık ?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

olimpiyat nereden çıktı hani anlaşmıştık ?
başakşehirde maç sıkıntı yok

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı EMİR EMRE

Etiketler: