Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363218 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı tolga1903

Altay maçı için sol kenar güven sağ kenar larin olmalı umarım hoca böyle çıkar bir kenan ve g.t faciasını daha kimse kaldıramaz kenan oynayacaksa da en uçta oynamalı top falan tutsun.

Çevrimdışı ardiles

Sergen hocama bir değil bin Rachid feda olsun. Souza 6 ay sahalardan uzak kalacakmış, Batshuayi sezonu kapatmış... bunlar önemsiz detaylar. Yeter ki Sergen hocam tecrübe kazansın. Bir baksın bakalım bu seviyede oynayabiliyormuymuşuz.

Çevrimiçi Samet Ç

Baraj normal yerinde.

Ceza sahası çizgisi 16 metre, altı pas malum 5.5 metre. Altı pasın bir buçuk adım önünde olması lazım barajın

En az 1 metre olması gereken yerden daha uzak bize kurdurduğu  baraj olması gereken yerde olsa o topu düşürmesi için Messi falan olması lazım
[ Son Düzenleme: 22 Eylül 2021, 14:05:33 Samet Ç ]

Çevrimdışı yaço58

Josef'in attığı golde Josef sevinin diye el ile hareketi yapıyor tribüne o sırada tribün delikanlım o herkesin övdüğü maçla alakası olmayan İnönü ruhu geri dönerse işimiz var maç 3-0 sevinecekleri yerde arabeske bağlıyorlar rakip korner atarken kartal gol gol diye bağırmalarıda var tabi.
Maç 3 0 tribünden gelen tezahürat delikanlım şarkısı ne alaka ya vallahi kafayı yememek elde değil takımı daha ateşlemek yerine delikanlım bestesi giriyorlar

Çevrimdışı yaço58

Sergen hocama bir değil bin Rachid feda olsun. Souza 6 ay sahalardan uzak kalacakmış, Batshuayi sezonu kapatmış... bunlar önemsiz detaylar. Yeter ki Sergen hocam tecrübe kazansın. Bir baksın bakalım bu seviyede oynayabiliyormuymuşuz.
Derdin ne ghezzal çıksa niye çıktı kaldı sakatlandı yapacak bise yok niye köstek olma tarafindasiniz geçen sene bu hoca 2 kupa almadı mı bizler mi yanlış hatırlıyoruz eleştiri olur ama art niyetli düşünmek can sıkıcı

Çevrimiçi Samet Ç

Hakem maçın içine etti ama Pjanic'de 65'te oyundan alınmaz bunu öğrenmiştir inşallah hoca. Pjanic öyle kendini yoracak bir oyun oynamıyor zaten rakibi karşılarken doğru pozisyon alıp gereksiz ikili mücadelelere girmiyor hücuma çıkarkende depar atarak çıkan bir oyuncu değil zaten.

Çevrimiçi Samet Ç

Larin'de gitti galiba

Çevrimiçi Samet Ç

Benim hatırladığım kadarıyla stat ilk yapıldığında çimler yurt dışında hazırlanıp bizim stata hazır olarak getirilip serilmişti ve her sene böyle yapılacak denmişti bundan maliyet yüzünden mi vazgeçtik yoksa ben mi yanlış biliyorum hep şu an olduğu gibi mi yapılıyordu bu uygulama.

Çevrimdışı ardiles

Sergen hocama 3 sebeple alerjik reaksiyon göstermeye başladım.

1- Sanki ilk kez şamp. liginde oynuyormuşuz gibi konuşuyor. 115 km. altında koşarsak başarısız olurmuşuz. Son katıldığımız turnuvada namağlup lider olmuştuk. Maç sonuçlarına ve koşu mesafemize bakalım;

Porto 1 - 3 Beşiktaş / 106 km.
Beşiktaş 2 - 0 Leipzig / 101 km.
Monaco 1 - 2 Beşiktaş / 106 km.
Beşiktaş 1 - 1 Monaco / 104 km.
Beşiktaş 1 - 1 Porto / 100 km.
Leipzig 1 - 2 Beşiktaş / 107 km.
Bir önceki turnuvada da benzer rakamlar var. Son Kiev maçında 2 kırmızı görüp 6-0 yenilmeseydik yine gruptan çıkıyorduk.

2- Sergeni yetiştiren hoca Avrupa futbolunu eleştirirken bilimin sadece fizik kalitesi için çalıştığını, kuvvet sürat ve çabukluğun önemli olduğunu ama asıl olanın doğru karar alma hızı olduğunu söylüyordu. Dünkü maçta oradan oraya anlamsız koşular ve hedefsiz paslar Sergenin takımına yakışmadı. Coşku tempo önemli ama doğru oyun oynanırsa!

3- Madem alışık olduğun öğretilerin dışına çıkıp koşu mesafelerinden istatistikten bahsediyorsun, o halde istatistik biliminden faydalanacaksın. Bomba imha uzmanının % 99 başarılı olması onun felaketi olur. Bir hava alanı personelinin % 99 başarılı olması her gün onlarca uçak kazası ve yüzlerce insanın kaybı demektir. Bir futbolcunun basit bir hatası maçın kaybedilmesine neden olur. Yüksek risk içeren benzer durumlar uygun olan yönetim modellerini benimsemen gerekir. İspanyol hocadan dil dersi alacağına Japonyadan 6 sigma uzmanı getirecektin. Yüzeysel istatistik kasmak yerine detaylı raporlar okuyacaktın. Burası staj yeri değil.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Benim hatırladığım kadarıyla stat ilk yapıldığında çimler yurt dışında hazırlanıp bizim stata hazır olarak getirilip serilmişti ve her sene böyle yapılacak denmişti bundan maliyet yüzünden mi vazgeçtik yoksa ben mi yanlış biliyorum hep şu an olduğu gibi mi yapılıyordu bu uygulama.
e yoğunluk yüzündense maçları olimpiyat veya başakşehir'e aldırsaydınız?

gs öyle yaptı, stadlarına daha yeni geçtiler zemin gayet iyi gözüküyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Kadromuzda 13 yabancı olmasına rağmen Hasic'e neden lisans çıkartılmadı? Devre arasından önce çok rahat iyileşecek bu çocuk. "Neden Gökhan Töre oynatılıyor?" diye sorulmasın, tepki gösterilmesin diye mi acaba?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Özür kabahatten büyük, amatörler...

Çevrimiçi levitate

Josef'in attığı golde Josef sevinin diye el ile hareketi yapıyor tribüne o sırada tribün delikanlım o herkesin övdüğü maçla alakası olmayan İnönü ruhu geri dönerse işimiz var maç 3-0 sevinecekleri yerde arabeske bağlıyorlar rakip korner atarken kartal gol gol diye bağırmalarıda var tabi.
3. gol oldu yine delikanlım söylüyorlardı :D adana 2'yi attı bi grup sahaya arkasını dönmüş zıplıyordu

pandemi yüzünden ortalık boş beleş tiplere kalmış, ileride düzelir diyerek iyi düşünmek istiyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Fikstür yokken ne yapıyorlarmış. Ağustos böceği hesabı saz çalıp eğleniyorlar mıymış.
Çok saçma bir açıklama ve en aptal insanı bile inandıramayacak bir bahane.

Biraz yaratıcı olun lütfen.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Batshuayi'de sakatlanmış .  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı ardiles

Derdin ne ghezzal çıksa niye çıktı kaldı sakatlandı yapacak bise yok niye köstek olma tarafindasiniz geçen sene bu hoca 2 kupa almadı mı bizler mi yanlış hatırlıyoruz eleştiri olur ama art niyetli düşünmek can sıkıcı
Atasözü: Kızını dövmeyen dizini döver.
Anlamı: Atomlar düzenden düzensizliğe, kaosa akar. Serbest bıraktığın her şey daha kötü olur asla daha iyi olmaz. Bir demirci ustası düşün. Demiri döver şekil verir, atomları düzene sokar. Son çekiç darbesinden itibaren atomlar kaosa akar, düzeni disiplini bozar ve demircinin eseri eskimeye başlar.  Evrende her şey, kendini minimum enerji ve maksimum düzensizliğe çekmek ister. Bu kural madde ile sınırlı değil, duygu ve düşünceleri de etkiler. İster iş hayatı isterse aile hayatı ve eşler arasındaki ilişki olsun. İlgi göstermezsen bozulur! Bazen kavga etmek bile iyi gelir.

Çevrimiçi levitate

batsman'de sakatlanmış...

altayı yenersek çok büyük iş

Çevrimdışı 38life

Bu sakatlıkların şans, tesadüf vb. olması olasılığı yok. %0.01 değil %0.00

Uyusun bakalım herkes...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu sakatlıkların şans, tesadüf vb. olması olasılığı yok. %0.01 değil %0.00

Zemin>Maç Temposu>Yüklemenin yeni başlaması

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş'ta Altay maçı öncesin eksikler

Rosier (cezalı )
Vida
Welinton ( Mr çekildi sonuç bekleniyor-durumu belirsiz )
Necip
M. Topal
Atiba ( Mr çekildi sonuç bekleniyor-durumu belirsiz)
Alex
Ghezzal
NKoudou
Batshuayi

Çevrimdışı 38life

Çok büyük amatörlükler yaşanıyor. Stefano çıkıp adam gibi bir açıklama yapmalı artık. Ve bu açıklama "şöyle bir hata yaptık, özür dileriz" şeklinde olmalı. Çıkıp "şanssızlık, biz de anlayamadık" vs. derse direkt istifasını versin gitsin.

Çevrimdışı 38life

Zemin>Maç Temposu>Yüklemenin yeni başlaması

Saçmalık. Bu durumda olan tek kulüp biz miyiz?

Çevrimdışı Zafer55

Beşiktaş'ta Altay maçı öncesin eksikler

Rosier (cezalı )
Vida
Welinton ( Mr çekildi sonuç bekleniyor-durumu belirsiz )
Necip
M. Topal
Atiba ( Mr çekildi sonuç bekleniyor-durumu belirsiz)
Alex
Ghezzal
NKoudou
Batshuayi
Umut Meraş vardı bi de

Çevrimiçi Samet Ç

Kötü haber üstüne kötü haber Atiba ve Welinton'ın durumlarıda belirsizmiş.

Etiketler: