2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 316 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1763730 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Mert günok'a bonservis vercegimize takas falan niye yapmiyoruz
takas istemiyor olabilirlermi 🤔

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlginç :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

fiyat kırarız

Çevrimdışı can1903

Sen Benficadan kendine santrafor bak Costayı boşver @MUSTAFA_
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Adamlar costaya kalmamak icin kimleri aliyor, biz ise costanin pesinden kosuyoruz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı alimm

Geçen aklıma gelmişti aslında.. Şu Tottenham ın kiraladığı vinicius u bize bu sene yar etmezler mi diye😳
Ama ben batshuayi bekliyorum... ⏳
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

Adamlar costaya kalmamak icin kimleri aliyor, biz ise costanin pesinden kosuyoruz.
başkan kimsenin oeşinden koşmaz iğnenin ucuna yüz doları bağlıyor oltayıda oyuncularımızdan birinin eline tutuşturuyor kendiside bir ağaç gölgesinde kestiriyor artık yüz doları kim beğenip oltaya atlarsa oltayı tutanda biraz çabalayacak tabi yalnız rosier biraz garip oldu oltayı pas geçip direk kovaya atladı 😂

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal transferinin uzamasi canimi sikiyor, gecen sene takimda yaraticilik anlaminda Ghezzal'dan baska one cikan bir oyuncumuz olmadi. Adam takimin butun yukunu (yaraticilik anlaminda) tek basina sirtladi, onun neler yapabilecegini ve verecegi katkiyi az cok kestirebiliyoruz. Umarim fazla uzamadan bu hafta icerisinde Ghezzal transferide gerceklesir ve takima bir an once katilir kendisi.

Alex ile sanirim anlastik, insta'dan kartal emojileri falan atip duruyor. Gecmiste yaptilkari degilde bizde ne yapacagina bakmak lazim, benim icin tamamen kapali kutu. Umarim Ljajic'ten bekledigimiz katkiyi ve daha fazlasini bize verebilir - kendisi hakkinda notr'um.

Gidecek oyuncularida bir an once yolcu edebilsek keske .... :s20:

Çevrimiçi levitate

vinicius ya da seferovic
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal transferinin uzamasi canimi sikiyor, gecen sene takimda yaraticilik anlaminda Ghezzal'dan baska one cikan bir oyuncumuz olmadi. Adam takimin butun yukunu (yaraticilik anlaminda) tek basina sirtladi, onun neler yapabilecegini ve verecegi katkiyi az cok kestirebiliyoruz. Umarim fazla uzamadan bu hafta icerisinde Ghezzal transferide gerceklesir ve takima bir an once katilir kendisi.

Alex ile sanirim anlastik, insta'dan kartal emojileri falan atip duruyor. Gecmiste yaptilkari degilde bizde ne yapacagina bakmak lazim, benim icin tamamen kapali kutu. Umarim Ljajic'ten bekledigimiz katkiyi ve daha fazlasini bize verebilir - kendisi hakkinda notr'um.

Gidecek oyuncularida bir an once yolcu edebilsek keske .... :s20:
aslında uzayan birşey yok daha ghezzal ile anlaşalı ne oldu ingiliz kulüpleriyle pazarlık uzun sürmez vereceklerse pat diye verirler nazlanmadan uzarsa zaten vermicem demektir
Ama oyuncu gitmek isterse önündede pek durmuyorlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Samuel Umtiti, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve kendi liginde şampiyonluk mücadelesi veren bir takıma kiralık gitmesi şartıyla Barcelona'nın ayrılık talebini kabul etti. (Sport)

Çevrimiçi Necmi

Samuel Umtiti, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve kendi liginde şampiyonluk mücadelesi veren bir takıma kiralık gitmesi şartıyla Barcelona'nın ayrılık talebini kabul etti. (Sport)
🤔

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı sefaköykartali

Seferovic varken niye bu kadar forvet aldılar ya? Salacaklarsa Gedsonla ikisini paket yapsınlar bari :D
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2021, 01:47:10 sefaköykartali ]

Çevrimdışı sefaköykartali

Abim direkt takim adı zikretseymiş. Gelsin diycem de bunun maaşını nasıl odicez...

Çevrimiçi Necmi

Abim direkt takim adı zikretseymiş. Gelsin diycem de bunun maaşını nasıl odicez...
standartının çoğunu biz karşılıyoruz gerisinide barça karşılasın bir zahmet :bandit:

Çevrimiçi murat baltacı

Şuan costa yada de Jong alınsa ilerleyen zamanda larin satılıp batauhai gelse nasıl olur yada akpom rondon tarzı biri alınıp Batsuhai için beklemeyemi geçilse
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

aslında uzayan birşey yok daha ghezzal ile anlaşalı ne oldu ingiliz kulüpleriyle pazarlık uzun sürmez vereceklerse pat diye verirler nazlanmadan uzarsa zaten vermicem demektir
Ama oyuncu gitmek isterse önündede pek durmuyorlar

Dedigin gibi aslinda, Ingilizler oyle 500B Euro yada 1M daha fazla verin pazarligina genelde cok girmiyorlar. Beni tedirgin eden noktada o, ya bizim teklif ettigimiz ve Leicester'in istedigi arasinda buyuk bir fark var yada baska problemler var. Rosier'den sonra Ghezzal'da imzayi atsin baska birsey istemiyorum zaten. Ardindan Godin (plase Umtiti), Kaan, Gedson (Martin Lucas), Batshuayi (Sorloth), Mert, Teixeira ve bir iki genc gurbetci (sag bek ve forvet) olursa iyi olur  :)

Çevrimiçi Necmi

Dedigin gibi aslinda, Ingilizler oyle 500B Euro yada 1M daha fazla verin pazarligina genelde cok girmiyorlar. Beni tedirgin eden noktada o, ya bizim teklif ettigimiz ve Leicester'in istedigi arasinda buyuk bir fark var yada baska problemler var. Rosier'den sonra Ghezzal'da imzayi atsin baska birsey istemiyorum zaten. Ardindan Godin (plase Umtiti), Kaan, Gedson (Martin Lucas), Batshuayi (Sorloth), Mert, Teixeira ve bir iki genc gurbetci (sag bek ve forvet) olursa iyi olur  :)
iyiki ghezzal imzayı attıktan sonra başka şey istemiyorsun
Birde istesen başkan kalpden gider herhalde 😂

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Irakleio

10 gündür Ghezzal tamam, Teixeira tamam haberleri okuyoruz. Her gün aynı haber çıkıyor sürekli dejavu yaşıyorum. İlk maça Kayseri maçındaki 11 çıkar herhalde yine.
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Texeira olayı da salih uçan olayı gibi oldu.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı annoca

41 maçın 26 sında oynamış abou yerine uçulup kaçılacağına lig için ideal potansiyelli birini alsak daha iyi olur bence.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

41 maçın 26 sında oynamış abou yerine uçulup kaçılacağına lig için ideal potansiyelli birini alsak daha iyi olur bence.

1 Eylül - 8 Eylül arası forsat transferi kovalayacağımızı düşünüyorum.
Batshuayi, Origi gibi