Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç, eryigitcaner, Sinan66 ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1726765 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı tolga1903

Gs ikinciyide yedi ama oranlar bizim Antalya maçının aynısı ikinci yarı döndürürseler şaşırmamak lazım

Kayseri orta sahası acayip geçirgen yürüye yürüye geldiler ilk yarıda ama atamadılar kayseri attı. Şimdi de penaltı kullanacak şöyle bir 5lese kayseri ne güzel olur böyle bir haftaya hadi mensahım:))

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

adamı çekmedim derken pen6 yaptıran kral yedlin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Gs ikinciyide yedi ama oranlar bizim Antalya maçının aynısı ikinci yarı döndürürseler şaşırmamak lazım
3 oldu buradan dönmez daha puan kaybettiğimiz hafta yine rakiplerden biriyle puan farkını açtık yarın Konya'da Ts'ye çelme taksa çok iyi olur.

Çevrimiçi Mehmet57

Biz Kenan’i hakli olarak elestiriyoruz ama Allah’a sukur Ömer Bayram’in oynadigi bir takimin taraftari degiliz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Assuncao baya cılız duruyor umarım böyle devam eder

Çevrimiçi Mehmet57

Mensah mac boyu Assuncao’yu top diye oynuyor

Çevrimiçi Mehmet57

ADS’de GS’dan iyi. Balo, Vargas, Svensson, Rassoul, Deli, Assombalonga, Inler hepsi GS’da ilk 11 oynar veya rotasyona girer.

Çevrimdışı tolga1903

Mensah mac boyu Assuncao’yu top diye oynuyor

Hakkaten paspas etti. İsteyince oynuyor bu çocuk bizde bir türlü olmadı tam anadolu topçusu ama

Çevrimiçi levitate

şu assuncao boş çar mensaha ezildi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

dün balotelli ads diye çıldırıyorlardı iyi oldu bunlara hahaaa

Çevrimiçi Mehmet57

Rakip takim oyuncusu olsam Kerem’e “Marcao geliyor koş” diye bagirirdim her defasında

Çevrimiçi goktasoktay

Bizim, Trabzonun, Fenerin, Karagumruk’un ve Hatay’in dahi Galatasaraydan daha iyi kadrolari var.
Katılıyorum. Bizim şu sakatlık durumları normale dönerse, zaten en iyi kadro bizde.

Gsden bi cacık olmaz. Bence bu sene geçen yılki gibi toparlayamazlar.

Çevrimiçi goktasoktay

Mensah o kadar bencil bir oyuncu ki. Atması gereken basit pasları verse şimdiye 5 olmuştu

Çevrimiçi Mehmet57

Bir de bu Nelsson’a 7.5 milyon verdiler. Lig’de bundan iyi rahat 10 stopper sayabilirim.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bir de bu Nelsson’a 7.5 milyon verdiler. Lig’de bundan iyi rahat 10 stopper sayabilirim.
Bu transfer politikasıyla devam etseler çok iyi olacak :D

Çevrimiçi Samet Ç

Fm'de 4 yıldız potansiyelli oyuncuları listeleyip alabildiklerine gidiyorlar transfer politikaları bu yoksa 7.5 milyona çok iyi stoper alınır.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Öyle deme. 3 yıllık planlama, 21.8 yaş ortalaması, yüksek bonservis düşük maaş, geleceğin takımı...

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un toplamından fazla para harcayıp böyle dümdüz bir kadro oluşturmak gerçekten büyük başarı. Galatasaray'ı fena soymuşlar.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Türkiye’de kaç tane scouting transferi tutmuşta bunlar gidip durmadan aynı profilden oyuncu alıyorlar. Fenerde aynı. Ama onlarda en azından bir kaç tane kaliteli isim var eskilerden.

Bizim bu sene tek rakipimiz Trabzon.

Çevrimiçi murat

gs güzel oynadı beğendim.hakemler bile bir dirsek atalım diyemiyorlar :D

Çevrimdışı Erman1903

Gs ağır mantar iflah olmazlar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben çalışırken neler neler olmuş :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Liquidator

Bi şu Konyanın sahasına bakın bide bizim. Söylenecek söz bulamıyorum.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...