2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 201 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 427202 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Burada rahat oynar ayrıca bana kalsa orta sahayı direkt Gedson, Keita ve Ziyech yaparım sola Ekambi stoperede Amartey çekip işi bitiririm. Kulübende Redmond, Cenk, Amir, Salih, Colley, Talha, Onur gibi oyuncularla zenginleşir.
Sola Stephan El Shaarawy hamlesi bekliyorum bende.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Talisca1903

İzninizle bende Talisca nöbetine geçeceğim gelecek o zalımın oğlu🐍🐍

Çevrimiçi Samet Demir

İzninizle bende Talisca nöbetine geçeceğim gelecek o zalımın oğlu
Sadece talisca yetmez ilk defa beklerde yedek oyuncumuz olacak. Aynı durumu tüm mevkilerde gerçekleştirmeliyiz. Bol altarnatifli bir kadro olmalı.

Bende ilk olarak Cengiz Ünder gelsin istiyorum ( yerli kontenjanı nedeniyle)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

İzninizle bende Talisca nöbetine geçeceğim gelecek o zalımın oğlu
Ben geleceğini düşünmüyorum. Hocanın istediğini duydum ama bence pek mümkün değil transferi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Sadece talisca yetmez ilk defa beklerde yedek oyuncumuz olacak. Aynı durumu tüm mevkilerde gerçekleştirmeliyiz. Bol altarnatifli bir kadro olmalı.

Bende ilk olarak Cengiz Ünder gelsin istiyorum ( yerli kontenjanı nedeniyle)

bir Aboubakar kırk yarayı kapattı Zalımın oğlunda gelirse delik deşik eder ortalığı
Ozan Mozan takılırız arkasını da

Çevrimdışı Talisca1903

Mert yedeğine de ucuz yollu Günay alalım gıcık felan ama yedekte iyi olur

Çevrimdışı Talisca1903

geçen sene kaç maç oynadı sakat değilmiy di bu yeni bir Delle Ali almayalım

Çevrimiçi Samet Demir

bir Aboubakar kırk yarayı kapattı Zalımın oğlunda gelirse delik deşik eder ortalığı
Ozan Mozan takılırız arkasını da
Kırmızı yemesin, sakatlanmasın diye her hafta dua mı edeceğiz abi?

Çevrimiçi Samet Demir

?t=OcIzRRi8TkoB7KeHgzOyGw&s=19

Serdar Aziz, ozan tufan v.s. bizden uzak tut Allahım.

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Talisca1903

100 tane isim çıktı hepside farklı farklı özellikte oyuncular bakalım neler olacak

Çevrimiçi COB

Gedson a gelen teklifler 20 milyon euroya çıkarsa, sonraki satıştan 30% alıp önümüze bakalım. 10 milyon euro kazanmak hiç te fena değil, sonra satmadık diye pişman olmayalım.

Çevrimiçi mellfred

?t=OcIzRRi8TkoB7KeHgzOyGw&s=19

Serdar Aziz, ozan tufan v.s. bizden uzak tut Allahım.

serdar aziz’den tiksiniyorum ben
böyle bir karakterin! bizle yan yana anılması hakarettir

Çevrimiçi Samet Demir

Benim kırmızı çizgim o herif. Fatih terim takımın başına geçip hoca olsa bu kadar zoruma gitmez. S.aziz gelirse onun oynadığı hiç bir maçı izlemem.

Çevrimdışı Talisca1903

Benim kırmızı çizgim o herif. Fatih terim takımın başına geçip hoca olsa bu kadar zoruma gitmez. S.aziz gelirse onun oynadığı hiç bir maçı izlemem.

yok artık tamam herif sevimsiz kabul ama gavura kıZıp oruç bozulmaz Beşiktaş maçını izlemeden duramazsın sen

Çevrimiçi Samet Demir

yok artık tamam herif sevimsiz kabul ama gavura kıZıp oruç bozulmaz Beşiktaş maçını izlemeden duramazsın sen
Yok abi izlemem. Kırmızı çizgim o herif. Şenol hoca karşı çıkarda aldırmaz inşallah.

Necip ondan katbe kat daha iyi oynar stoperde. En azından ahlaklı sporcu.

Çevrimiçi Mehmet57

Jefferson Lerma ve Amartey gelirse takimin fizik kalitesini bir hayli yukseltirler. Lerma orta sahada fevkalade olur.

Çevrimiçi Mehmet57

Sozlesmesi biten diger oyunculara bakarsak PL’den Lanzini yapilabilir 10 mevkisi icin. Gecmiste baya denedik getirmeyi. Naby Keita mukemmel otesi olur ama Milan seviyesinde takimin biri alir buyuk ihtimalle. Lingard cok yetenekli olmasina ragmen bana Dele Alli vakasi olabilir gibi geliyor, ama WHU performansi muthis di 20-21 sezonunda. Lucas Moura  muthis olur, Redmond’in daha iyisi.

La Liga’da sozlesmesi biten muthis oyuncular var. Ceballos zaten 10 mevkisi icin fevkalade olur, ama buyuk ihtimalle Betis gibi bir takim alir. Nacho Fernandez Saiss yerine dusunulebilir bir stopper. Gudelj de orta saha ve stopperde iyi alternatif olur. Fizik guclu, ayagi duzgun, duran top kullanabilen bir isim. Onun da ismi bizimle gecmista baya gecti.

Serie A’da en cok goze carpan Stefan de Vrij. Mukemmel bir stopper ama bir o kadar da isteyeni cikar. Saiss giderse yerine gelebilecek ve Saiss’den bile iyi. Smalling de keza oyle, 33 yasina ragmen. Orta sahaya Gagliardini cok iyi bir alternatif olur 6-8 olarak. Ben sahsen Tolgay’i bile geri alirdim yerli orta saha alternatifi olarak, ama Senol hoca ile imkansiz.

Bundesliga’da sozlesmesi biten cok ilginc oyuncular olmasina ragmen cok zor. Dahoud buyuk ihtimalle Brighton’a gidiyor. Raphael Guerreiro’yu havada kaparlar, Kamada da oyle. Shkiri de keza cok zor. Aaron Martin solbek icin dusunebilir.

Ligue 1’de Branco van den Boomen orta sahaya guc katar. Kanatlara Bamba zaten elzem olur, lakin onu da havada kapar BPL takimlari. Aouar ne yazik ki Roma’ya gidiyor. Djiku alternatif olabilir stoppere ama Amartey’in cok gerisinde. Rosier giderse Hamari Traore cok iyi olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Jefferson Lerma ve Amartey gelirse takimin fizik kalitesini bir hayli yukseltirler. Lerma orta sahada fevkalade olur.
Orta saha konusu yine sıkıntı olacak bence. Gedson kalacak mı gidecek mi? Amir 11 olarak düşünülüyor mu rotasyona mı kayacak. 3 mevkiyi bu sefer çok iyi hesap etmeliyiz. 2 senedir es geçiyoruz. Bu sene gs gibi yapıp bu 3 mevkide risk almamamız ayrıca bol altarnatifli yapmamız lazım.

Bence salih ve amiri rotasyona çekip çok iyi 2 adam gedsonda giderse 6-8-10 olmak üzere çok iyi 3 adam almamız gerekiyor.

Bizim ligde orta sahayı alan maçı bir şekilde kurtarıyor. Kaleci ve forvet sorunumuz olmadığı için böyle yazıyorum.

Bonservisli oyuncu olarak da yerli sorunu nedeniyle Ghezzal'ın durumuna göre Cengiz Ünder transferide çok elzem.

Nacizane fikrim.

[ Son Düzenleme: 25 Mayıs 2023, 01:00:26 Samet Demir ]

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca net 6 numara kullanmayı sevmiyor o yüzden iki 8 numara önlerindede Aboubakar ile bağlantı kurabilecek bir oyuncu kullanmak isteyecektir. Aboubakar ile bağlantı kurabilecek oyuncu için Moura bence doğru oyuncu Gedson'un yanınada savunma işlerini Gedson kadar yapıp hücumdada fark koyacak oyuncu olarak Dahoud veya Keita çok iyi olurdu ama bize düşer mi emin değilim.

Stoperde Saiss'i mutlaka tutup yanına Amartey koyup orayı lig seviyesi için elit oynayacağımız avrupa kupası içinde iyi bir seviyeye çıkartmak lazım.

Çevrimiçi Necmi

yıllardır bunu bize park etmeye çalışıyor basın bakalım ne zaman başarılı olacak

Çevrimiçi Necmi

abartma terimden bahsediyorsun en fazla denk tepki veririm :bandit:

Çevrimiçi Samet Demir

abartma terimden bahsediyorsun en fazla denk tepki veririm :bandit:
Yok abi gerçekten ismini azıma dahi almak istemiyorum. Ben kolay kolay insanlara karşı nefret beslemem ama o herif kırmızı çizgim.

Etiketler: