29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş
29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş Tarih : 16.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Olguncan - Erdem Bayık - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5938 defa] 29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Mert olmasa son donemde kazandığımız maçların %75'ini kazanamazdik.

Çevrimiçi Necmi

Kalede mert olmasa yanmışdık

Çevrimiçi sEuL

Bu Muleka’yi sahaya girip dovesim var, ne gereksiz bir oyuncudur boyle.

N’Koudu’yada gram kizamiyorum, uzerini cizip takimda istemiyoruz dedigimiz adami iki ay sonra kadroya alip Ts macina kurtarici diye sokuyoruz.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Zaten düzgün top oynamadan geliyorduk bugun bu sefer bireysel yetenek çıkmadı.

Çevrimdışı murat baltacı

Kadro dışı bıraktığın adamı en kritik maçında kurtarıcı diye alırsan senide maçıda böyle satar
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Mert olmasa son donemde kazandığımız maçların %75'ini kazanamazdik.
bütün maçlarda mert olsa şimdi şampiyonluk yarışındaydık

Çevrimiçi Talisca1903

normalde topu sürüp dripling yapan adam çnü bomboş orta sahadan orta yapıyor oda auta çıkıyor demiştim raşit kötü ama kevini sokmak ne getirir diye eksi yazdı

Çevrimdışı tolga1903

Şu nkudu ve muleka özellikle ama muleka midemi bulandırıyor benim. Nasıl futbolcu olmuş bu herif nasıl bir şans milyonları kaldırıyor şu yeteneksizlikle anlamıyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk en gerekli maçta sakatlandı tam onun maçıydı

Çevrimiçi Necmi

Şenol baktı biraz kıpırdandık hemen maxsimi çıkardı kazayla bir gol atarızda ts yi yeneriz diye korktu herhalde  maxsimi çıkartmanın başka mantıklı açıklaması yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok net beraberliğe gelmişiz ve beraberliği alıp gidiyoruz.
Oyuncular bile kendi kendine "TS deplasmanı 1 puan çok iyi" diyordur.
Maçı kazanmak isteyen 1 kişi dahi yoktu buna hoca da dahil.

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol baktı biraz kıpırdandık hemen maxsimi çıkardı kazayla bir gol atarızda ts yi yeneriz diye korktu herhalde  maxsimi çıkartmanın başka mantıklı açıklaması yok
kasığını çekiyordu çıkarken sakat olmasın

Çevrimiçi Talisca1903

başak fener ts maçlarında evimizde 2 deplasmanda 7 puan çıkardık

Çevrimiçi Necmi

normalde topu sürüp dripling yapan adam çnü bomboş orta sahadan orta yapıyor oda auta çıkıyor demiştim raşit kötü ama kevini sokmak ne getirir diye eksi yazdı
ipini çektiğin adamı neden sokuyorsun mesele o zaten

Çevrimiçi Talisca1903

defans tandemi kalecimiz ve masukaku gayet iyi oynadı redmond da ileride bir şey yapabileceğine inandırabilen tek oyuncuydu bugün üzücü 2 puan kaybı ayrıca ts de olduka çirkef bir gs yancısı olmuş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Rosier nasıl bir günah işledi de oyuna dahi giremiyor.
Onurun çıkmaya çalışıp yakalandigi pozisyonlarda Rosier kopar gidedi.

Çevrimiçi Talisca1903

ipini çektiğin adamı neden sokuyorsun mesele o zaten
madrid maçı yanıltıcı olmuş o maç son bölümde iyiydi ama kevin işte ortası yok belki rosier girerdi ama onunda ne yapacağı belli olmuyor kafalar değişik

Çevrimiçi Necmi

kasığını çekiyordu çıkarken sakat olmasın
kasığını nasıl çekiyordu 🤔 hiçbir şeyi yoktu maçın başında kimi değiştirecek dense herkes maxsim der hocanın standartı bu

Çevrimiçi Samet Demir

Hadzi yi aradı takım.

Muleka, nkodou Allah yolunu bahtını açık etsin.

Seneye iyi bir 10 numaraya ve sol kanata ihtiyacımız var.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Son 15 macin hemen hemen hepsinde Mert takimi tek basina sirtladi. Arada Redmond’un bireysel yetenegi ile bir derbi sikistirdik araya.

Anlasilan yine Mert’in sirtina binme evresine girdik.

Uzerini cizip oynatmamak icin binbir takla attigimiz Saiss’te bugun takimin Mert ile birlikte en iyisiydi.

Dunya kupasi arasi, milli aralar, deprem arasi derken takimda halen kimsenin ne yaptigi veya yapmaya calistigi konusunda zerre fikri yok maalesef.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu Rosier nasıl bir günah işledi de oyuna dahi giremiyor.
Onurun çıkmaya çalışıp yakalandigi pozisyonlarda Rosier kopar gidedi.
daha kopup gittiği birşey yok bu sene
 kafasını toplarsa hocada oynatır bilemeyiz durum ne içeride kevin de öyle gözüküyor 3 gün önce madrid maçında ağıza br parmak bal çalıyor şimdi sahanın orta yerine etti

Çevrimiçi Talisca1903

Hadzi yi aradı takım.

Muleka, nkodou Allah yolunu bahtını açık etsin.

Seneye iyi bir 10 numaraya ve sol kanata ihtiyacımız var.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hadzi kim ya yetmez bize daha iyisini koymak gerek oraya

Çevrimiçi Necmi

Neyse şu futbolla yenilmedik ya bunada şükür yatıp kalkıp merte dua edelim

Çevrimiçi gokhans

Bana şaibeli geldi takımın durumu. Tempo yapmıyordu, herkes yerinde, ilerde çoğalmıyor kimse, boşa kaçan yok, çok fazla pas hatası ve saçma şutlar. Sanki takım beraberliği korumak için sahadaydı. Hem atmamaya hemde yememeye çalıştı. 
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: