29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş
29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş Tarih : 16.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Olguncan - Erdem Bayık - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5853 defa] 29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

saisse çat diye sarı gösteren hakemsi bakasetas redmondun formasını çekti önden görmedin mi?

Çevrimiçi tolga1903

Şu trabzon'un ankaragucu ile oynadığı kupa maçını izledim bu takıma karşı bizim oynadığımız futbol skandal ya. Sürekli bir pas hatası sürekli bir korkak oyun ne abi karşınızdaki kim? Gedson sen ne ise yararsin kardeşim yani ghezzal kadar içine ediyor maçın ghezzalla ikisini çıkarırım ben olsam

Çevrimiçi sEuL

Pek birsey oynamiyoruz, yine birilerinin sapkadan tavsan cikarmasini bekleyecegiz anlasilan.

Ghezzal boyle devam ederse N’Koudu’yu alip Larsen’in uzerine oynayip 2. sarisini aldiralim bari.

Çevrimiçi Talisca1903

gedson çıkmaz temposuz kalırız raşitide 60 kadar beklemek lazım her an her şeyi yapabilecek oyuncu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

2. yarı daha iyi başladık

Çevrimiçi levitate

atarız gibi iyi geliyoruz ama şut tercihleri sıkıntılı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal’i kenara alalim, bir tane olumlu hareketi yok - cildirtma noktasina getirdi. Bu Onur’da sozde ofansta iyi olacakti - ne savunmada nede ofansta bi katkisini goremedik - sariyida yedi saatli bomba gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

maxi gomezin her hareketi faul kart görmedi

Çevrimiçi levitate

maxi gomezin her hareketi faul kart görmedi
6 tane falan faulü var herhalde

Çevrimiçi levitate

güzel değişiklikler

maxim iyiydi ama

Çevrimiçi Talisca1903

larsen kevini görünce dışarı kaçtı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kadar kanat oyuncusuna top atacak yetenekte kim kaldı?

Çevrimiçi Samet Demir

Onuru hoca ne zaman görecek acaba

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Liquidator

Merttttttttt

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi murat baltacı

Ghezali ortaya çekip tek nkodu alsaydı daha iyiydi ghezalin ölüsü mulekadan iyidir
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

çıkar mulekayı al rosieri net eksi yazdı

Çevrimiçi levitate

takım iyi oynuyordu bozuldu yaw

Çevrimiçi sEuL

Bu kadar IQ’su dusuk oyuncular olamaz ya.

Macin basindan beri sisiriyorsunuz her hava topunda About 5 Ts’linin arasinda. Yerden oynasaniza oglum- ne calisiyor bu takim aylardir antrenmanlarda onu da anlamiyorum.

Yok top bizde olacak topa sahip olan takim biz olacagiz. Bir tane set oyunumuz yok. Savunmada 200 pastan sonra sisir.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sezon öncesi hazırlık maçı gibi oynuyoruz.

Çevrimiçi levitate

nkoudou safi zarar şu ana kadar

Çevrimiçi Necmi

Sezon öncesi hazırlık maçı gibi oynuyoruz.
öyle olsa yeni oyunculara falan bakıp heyecanlanırız biraz

Çevrimdışı bjkozy

Korkarim boyle bitecek. Atamadik su kazma takima bir gol

Çevrimiçi levitate

haydaaa girmiyor bir türlü

Çevrimiçi Necmi

Nkoudou kastenmi yapıyor anlamadım

Etiketler: