27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş
27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş Tarih : 02.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8120 defa] 27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

daha bize kırmızı çıkaracak o kozunu oynamadı daha

Çevrimiçi Talisca1903

Feyyaz a penaltıyı sordular hakemler değerlendirsin deyip geçiştirdi tek sahibi var takımın taraftar gerisi hikaye efane felan geçin

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Abou kicini kaldiramiyor, ne yaptin oglum arada.

2 kaleciyle karsi karsiya pozisyonu hic ettin be

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Nazım Ar

daha bize kırmızı çıkaracak o kozunu oynamadı daha

Geldi geldi hepsini veriyorlar garanti olsun diye.

Çevrimiçi Talisca1903

ayağını yere vuruyor penaltı yok

Çevrimiçi sEuL

Hahahahahaha

(...) Saiss'i kusturdu kadroya bile almadi yoktan sebeple.

2 hafta once sedyeyle cikan Tayyib'i dogru duzgun antrenmanlara yeni baslamisken ilk macta sahaya cikartip tekrar sakatlatti.

Sonrada boyle Wellinton'a kalirsin (...)

35 yillik kariyerinde hicbir takimla Kadikoy'de tek bir mac kazanamamis (...), seni bu klube getiren[f.k]leri Allah'a havale ediyorum.

Cenk'ini al git₁
[ Son Düzenleme: 02 Nisan 2023, 21:54:44 sEuL ]

Çevrimiçi Talisca1903

var olsa penaltı değil ayağını yere vuruyor sığır

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Şenol hocaylada vedalaşılsın yeni yönetim yeni hoca yeni oyuncular başka şansı yok
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çapsızlığın da bir sınırı vardır be kardeşim.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Liquidator

Hocanın deyişiklikeri skandal. O ayrı. Amma ve lakin oyuncularda tutulma var. Tüm müdahelelerde geçikme var. İti uyumadılarmı yoksa geceyi Night Clubdamı geçirdiler??

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi murat baltacı

Hiçbir hoca ghezal ve gedsonu çıkarmaz Şenol git₁
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi mellfred

bir stoper 50. dakikada kırmızı yiyip bir de penaltıya sebebiyet veriyorsa (...)

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Liquidator

1-2 oldu

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi murat baltacı

BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

redmond adam ya valla hakkına giriyorlar hep

Etiketler: