24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü
24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü Tarih : 05.03.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Ok - Kemal Yılmaz - Suat Arslanboğa VAR : Alper

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü  [Okunma sayısı 5402 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü

Çevrimiçi sEuL

Zar zor kendi evimizde kumeye oynayan takimi yeniyoruz, oyuncularimiz korner direginde vakit geciriyor. Yaziklar olsun.

(...)

Çevrimdışı tolga1903

Tayfur-Muleka😂😂😂😂😂

Nasıl ama kontra kalitesi sizin de gözlerinizin pası silinmedi mı? Vasata alıştık git gide bunu haketmiyoruz biz ama reva görülen bu.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Genç

Zar zor kendi evimizde kumeye oynayan takimi yeniyoruz, oyuncularimiz korner direginde vakit geciriyor. Yaziklar olsun.

(...)

Durum kötü çok kötü. Bu takım İsmael'le de bu kadar oynuyordu

Çevrimiçi Samet Demir

Aklı selim birisi bana salih - tayfur değişikliğini açıklayabilir mi? Hocanın gördüğü ve düşündüğü neyi göremiyorum anlamadım gitti. Galiba gerizekalıyım.

Ayrıca bu kerem atakan ne etti sana. Aynı şekilde berkay var elinde. Sene başı rotasyon için gayet umut vaadediyordu çocuk. İlla 35 yaşına gelmesini mi bekleyeceksin oynatmak için.

Tayfuru alıyorsun bir ortaya koyuyorsun, bir sol bek bir kanat derken çocuğun aklı bulanıyor. Bizde adama tv başından küfür ediyoruz. Et mi balık mı belli değil diye. Oynadığın takım ankaragücü yani. Zorlamasak Semihi alacağın da yok.

Oynadığın takımda ankaragücü koy işte 3.yarı orta sahaya berkayı ne kaybedeceksin yani.

Yat kalk Merte dua et.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Cenk buraların ağası benim modunda. Kafasına göre takılıyor.
maçın içine eden cenkti zaten golüde yedirtti rahatladı

Çevrimiçi Samet Demir

maçın içine eden cenkti zaten golüde yedirtti rahatladı
Güzel asistti ama itiraf et abi. Baktı atamıyor asist yaptı, bir ara Şenol hoca çıkartmıyor diye gedsonun önüne atıp kendini sakatlamaya bile çalıştı. Adam bas bas bağırıyor hocam beni çıkartman için daha ne yapmam lazım diye ama Şenol hocam sabırlı, çıkartmıyor maşallahı var.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Bu atakan ne küfür yedi ben hiç stadda bu kadar ağır küfür duymamıştım bütün stad üstelik bütün maç bizim önümüzde ısındı doksan dakika küfür yedi

Çevrimiçi Samet Demir

Bu atakan ne küfür yedi ben hiç stadda bu kadar ağır küfür duymamıştım bütün stad üstelik bütün maç bizim önümüzde ısındı doksan dakika küfür yedi
Hoşuna gitmiştir abi. Bu tarz insanlar küfür yemekten haz alıyor.

Çevrimiçi Necmi

Hoşuna gitmiştir abi. Bu tarz insanlar küfür yemekten haz alıyor.

yok hoşuna gidecek gibi değildi tv den duyulmadımı desibel rekoru kırılabilirdi

Çevrimdışı Nartallo

Aboubakar'ın golünde sadece Onur ve Redmond'un sevinmeye gitmesi hoşuma gitmedi...

Etiketler: