22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş Tarih : 31.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Emin Tuğral - Esat Sancaktar - Burak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8512 defa] 22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı almanci

Ilk yarı kötüydü. Böyle devam ederse galip gelemezsin. Olumsuz anlamda en çok öne çıkan Aboubakar'dı. Formsuz olduğu kesin de ondan ziyade sakatlığı var gibi. Umarım ciddi değildir.

Çevrimdışı almanci

Takım bugün kararlı değil. Her halinden belli. Ikinci yarıya farklı şekilde çıkmalılar.

Çevrimiçi Talisca1903

abuş az kıpırdanmalı yok yapamayacaksa hemen değiştirelim kevini alalım

Çevrimdışı tolga1903

Takım bugün kararlı değil. Her halinden belli. Ikinci yarıya farklı şekilde çıkmalılar.

Bunun bir sebebi de aşırı geçirgen orta saha yapısı. Çok önde karşılamaya çalışıyorlar adamlar iki pasla kaleye iniyor zeki oyunculardan kurulu karagumruk. Karman çorman şu an yapı zaten bir bakiyorsun tayfur sol önde cenk abu yanında bir bakiyorsun redmond solda tayfur ortaya geçti ne yapacağını bilemedi takım

Çevrimiçi Talisca1903

alan savunacak orta saha olmadığı için gedson ve tayfur her topa basmak zorunda kaldı ama gayet iyi oynadılar ilk yarı rosier ve masuaku defansif çok zayıf kaldılar

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

ilginç hamleler, üçlü mü döndü acaba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi murat baltacı

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tolga1903

Bu maç net puan kaybı hatta mağlubiyet ya hele şu degisikliklerden sonra gram umut kalmadı

Çevrimiçi levitate

cenk her şeye vuruyorsun burada dokunasın mı geldi yapma paşam ya

Çevrimdışı tolga1903

Bu rosier'e son oynadığı maçta hatta bu sezon her oynadığı maçta dikkat ediyorum ne hücum katkısı yeterli ne de defansı yeterli orta saha gelirse tayfur sağ bek olmalı net şekilde

Çevrimiçi murat baltacı

Cenkin aklida başka yerde bugün
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

muleka yine eblek eblek hareketler yav canlan biraz

Çevrimdışı tolga1903

Ya hocam tek yapman gereken şu colley'e çare bulmaktı çorba ettin 10 numarayı solda forveti sağda oynatiyon ya

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ocak 2023, 21:20:06
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Puan kaybı geliyor, geldigi anda da hoşçakal.

Çevrimdışı tolga1903

Masuakuyla 1v1 kaldığı her pozisyon tehlikeli adamın yardım savunması da gelmiyor mahvetti ya bizi tek başına

Çevrimdışı tolga1903

Dele topu 1 saniye fazla ayağında tutsan ölürsün demi kardeşim geberirsin yani kenarda zebaniler bekliyor nefret ediyorum böyle ozguvensiz futbolcudan ljajic gitti bu geldi

Çevrimdışı Samet Ç

Aboubakar'ı çıkarması saçmalık

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Çıkması gereken ilk adam deleydi kanat kanat gezdirdi adamı kötü diye hala oyunda tutuyor. Şu muleka ne ya geçen maç ne verdi de hemen aynı bölgede oyuna giriyor redmond duramaz mıydı biraz daha

Çevrimdışı Nazım Ar

Redmond maç çözecek joker adam çok yazık oldu

Çevrimiçi Talisca1903

abounun koşacak hali yoktu çıkması doğal

Çevrimdışı Nazım Ar

Transferin ilk günü istediğimiz belli oyuncuyu şu maça yetiştiremediler.

Etiketler: