21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Tarih : 27.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel - Hakan Yemişken - Ali Şansalan VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 8711 defa] 21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 27.01.2023
Saat : 20:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel - Hakan Yemişken - Ali Şansalan
VAR : Özgür Yankaya - Serkan Tokat - Bahtiyar Birinci
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi mellfred

çok eksik var zor maç olacak

Çevrimiçi BlackEagle16

Mert masuaku Tayyip sais Tayfur Salih gedson dele redmond Cenk aboubakar diye düşündüm ben
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Dele bu iç saha full stad denenebilir

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'ta sakatlığını atlatan Rachid Ghezzal, görev verilmesi halinde forma giyebilecek duruma geldi. (beIN SPORTS)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Mert masuaku Tayyip sais Tayfur Salih gedson dele redmond Cenk aboubakar diye düşündüm ben
SAİSS cezalı kardeşim weli oynar mecburen nejip de sağbek oynasın daha iyi olur gibi

Çevrimiçi Talisca1903

Dele bu iç saha full stad denenebilir
olabilir de hiç  bir ışık vermediki bakalım neler olacak

Çevrimdışı Samet Ç

Redmond ve Saiss cezalı Ghezzal görev verilirse oynayabilecek durumdaymış.

Çevrimiçi BlackEagle16

Saiss ve redmond sıkıntı oldu. Sais yerine weli oynar redmond yerine muleka

Çevrimiçi Talisca1903

sağbek nejip yapalım tayfur sağ bekte iyi gözükmedi en son oynadığında ortaya atalım tayfuru muleka bu maç gol atar hissi var içimde

Çevrimiçi BlackEagle16

Bu ne böyle ya kimsede ses yok derin bir sessizlik

Çevrimiçi sEuL

Semih’in mac kadrosunda olmasina cok sevindim. Fazla eksigimiz var ama umarim erken bir golle maci cozer ve 2. yarida Semih’e forma sansi verebiliriz.

Malatya macindan sonra gecen hafta Bursa’yada 2 tane atti. Insallah yavas yavas forma sansi bulur ve ilk 11’in degismezleri arasina girer onumuzdeki sezon.

Çevrimiçi BlackEagle16

Semih’in mac kadrosunda olmasina cok sevindim. Fazla eksigimiz var ama umarim erken bir golle maci cozer ve 2. yarida Semih’e forma sansi verebiliriz.

Malatya macindan sonra gecen hafta Bursa’yada 2 tane atti. Insallah yavas yavas forma sansi bulur ve ilk 11’in degismezleri arasina girer onumuzdeki sezon.
Semih yaşına göre fazlasıyla etkili oyun sergiliyor alt yapıda ayrıca fizigide yeterli ancak a takıma artık monte olması gerekirken biz böyle gençlere yer ve imkan bulamiyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

Vurduğun gol olsun Kartalım. Süpriz bir ilk dakika golü yemezsek farklı kazanacağız inşallah

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Semih yaşına göre fazlasıyla etkili oyun sergiliyor alt yapıda ayrıca fizigide yeterli ancak a takıma artık monte olması gerekirken biz böyle gençlere yer ve imkan bulamiyoruz

Insallah oynama sansi bulur, son gunlerde Hatay'daki genc Turk forvet icin teklif yaptigimiz soyleniyor. Bu tur haberlerin alt yapidaki oyunculari negatif anlamda etkiledigini dusunuyorum.
Semih'in soyle bir istatistiklerine bakiyorum:

- U-19 Milli Takim - 1 mac 1 gol    - (17 yasinda) 
 - U-17 Milli Takim - 13 mac 9 gol  - (16 yasinda)
 - U-15 Milli Takim - 6 mac 5 gol    - (14 yasinda)
 - U-14 Milli Takim - 2 mac 2 gol    - (13 yasinda)

Gecen sene bizde zaten akademi liginde sampiyon yapti takimini ve bu senede U-19'da 12 macta 15 golle gol krali. A takimla sans bulabilmek icin cocugun daha ne yapmasi gerekiyor bilemiyorum tabi (dedigin gibi fizik olarakta geride degil). Sanmiyorum ama umarim iyi bir kariyer planlamasi yapiliyordur bu cocuk icin - sonu alt ligleri kasip kavuran ve gol krali olan Oguzhan Akgun gibi olmaz insallah.

Neyse, bu kadar eksikle ciktigimiz bir macta umarim Dele Alli'de forma sansini iyi kullanir ve macin adami olur. Su yoklukta cok ihtiyacimiz var kendisine.

Çevrimdışı tolga1903

Şu havayı bozmayalım iyi oyunla kazanalım. Rakip tehlikeli topu vermiyor bakalım deplasmandaki maç gibi başlayıp öyle bitirmemek tek temennim

Çevrimiçi BlackEagle16

Insallah oynama sansi bulur, son gunlerde Hatay'daki genc Turk forvet icin teklif yaptigimiz soyleniyor. Bu tur haberlerin alt yapidaki oyunculari negatif anlamda etkiledigini dusunuyorum.
Semih'in soyle bir istatistiklerine bakiyorum:

- U-19 Milli Takim - 1 mac 1 gol    - (17 yasinda) 
 - U-17 Milli Takim - 13 mac 9 gol  - (16 yasinda)
 - U-15 Milli Takim - 6 mac 5 gol    - (14 yasinda)
 - U-14 Milli Takim - 2 mac 2 gol    - (13 yasinda)

Gecen sene bizde zaten akademi liginde sampiyon yapti takimini ve bu senede U-19'da 12 macta 15 golle gol krali. A takimla sans bulabilmek icin cocugun daha ne yapmasi gerekiyor bilemiyorum tabi (dedigin gibi fizik olarakta geride degil). Sanmiyorum ama umarim iyi bir kariyer planlamasi yapiliyordur bu cocuk icin - sonu alt ligleri kasip kavuran ve gol krali olan Oguzhan Akgun gibi olmaz insallah.

Neyse, bu kadar eksikle ciktigimiz bir macta umarim Dele Alli'de forma sansini iyi kullanir ve macin adami olur. Su yoklukta cok ihtiyacimiz var kendisine.
inşallah çok etkili bir giriş yapar lige değerli buluyorum semihi

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

keşke az acele etseydin be abou
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

vaaaay taç organizasyonu yakışır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Ah be Cenk, Dele'ye cikarsan bos kaleye yuvarlayacak

Çevrimdışı Samet Ç

Cenk yaş aldıkça bencilleşmiş önceden böyle değildi.

Çevrimiçi levitate

Cenk yaş aldıkça bencilleşmiş önceden böyle değildi.
eskiden forma garanti değildi şimdi hocam beni oynatır kafasında

Çevrimdışı tolga1903

Cenk hem bencilleşmiş hem de ağırlaşmış kanatta nasıl oynayabiliyor ya

Etiketler: