Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184240 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Gençler gayet iyiydi Atletico maçında... Berkay bayağı bayağı topçu gibi duruyor sahada...
bence hiç iyi değillerdi saatli bomba gibi dolandılar sahada ama bu maç eleştireceğimiz bir maç değil

Çevrimiçi murat

bence hiç iyi değillerdi saatli bomba gibi dolandılar sahada ama bu maç eleştireceğimiz bir maç değil
acaba aykut mu yzdı :lol:

Çevrimdışı COB

Amir'i bir tek ben mi beğeniyorum?

O geldikten sonra ortasaha organizasyonu daha derli toplu hale geldi. Şenol Güneş'in elinde kendini daha çok geliştirecektir.

Oynamayınca eksikliği daha çok hissedildi. Salih ile Gedson ne yapacaklarını şaşırdılar.

Çevrimdışı mayguntr

Bizim seviyemizde değil gedson yanına jodefin iyi zamanı yada ernst kalitesinde biri lazım hem gedsonun yükünü alacak hem onu tamamlayacak amir kiralık olsa denenir yerli olsa kadroda tutulur ama bonservis vererek almak fena kazık oldu bize,mensah bile tutmadı yaşı ve potansiyeli daha iyiydi amirin yarı parasına Fernando çeksek yine iyi iş olurdu şutuda var en azından.
7 sene Konya disinda oynamamis bir oyuncudan cok buyuk beklenti icinde olmamak lazim. Buyuk takimda oynarken baska bir mentalite ile dusunmen lazim, Amir hala konyada oynuyor gibi oynuyor. Psikolojik olarak adapte olursa, fiziken kapasitesi var bizim seviyemizde olmaya, teknik olarak da 6numarada idare eder bizi 1-2 yil.

Çevrimdışı mellfred

Az önce mertin bu seneki kurtarışlarını izledim ersin olsa hepsi gol olurdu
çölde vaha gibi

Çevrimiçi Samet Demir

Rosier instagramdaki tüm paylaşımlarını silmiş. Göz göre göre, inat uğruna kaybediyoruz ligin en iyi sağ bekini.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Rosier instagramdaki tüm paylaşımlarını silmiş. Göz göre göre, inat uğruna kaybediyoruz ligin en iyi sağ bekini.

15 milyona satılacak, en iyi sağbek denilen sascha boey, gerçek roiser'in sol bacağı etmez.. Ve bu adamı göz göre göre kaybetmek, bu adamdan verim alamamak büyük skandaldır. Rakiplerimizde olsa şu anda 20-25milyon veriyorlar diye transfer haberleri dolaşırdı. Ne oyuncularımızdan verim alabiliyor, nede ederine satabiliyoruz.. Büyük bir yönetim zaafiyeti içindeyiz.

Bu arada fulya'dan edilen 100milyonluk hak kaybı ve zarar için temin hakkımızda zaman aşımına uğramış. Buda yönetime yazar. Milletin başkanları, elini koyduğunu alıyor gs adası, florya, kemerburgaz vb.. Ali koç keza samandıra'da 125bin m2 arazi, stad yanındaki kenan evren lisesi vb.. Biz elimizdekinide kaptırıyor , hakkımızıda alamıyoruz.. Valla yazık ki ne yazık..
[ Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 15:53:40 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

15 milyona satılacak, en iyi sağbek denilen sascha boey, gerçek roiser'in sol bacağı etmez.. Ve bu adamı göz göre göre kaybetmek, bu adamdan verim alamamak büyük skandaldır. Rakiplerimizde olsa şu anda 20-25milyon veriyorlar diye transfer haberleri dolaşırdı. Ne oyuncularımızdan verim alabiliyor, nede ederine satabiliyoruz.. Büyük bir yönetim zaafiyeti içindeyiz.

Bu arada fulya'dan edilen 100milyonluk hak kaybı ve zarar için temin hakkımızda zaman aşımına uğramış. Buda yönetime yazar. Milletin başkanları, elini koyduğunu alıyor gs adası, florya, kemerburgaz vb.. Ali koç keza samandıra'da 125bin m2 arazi, stad yanındaki kenan evren lisesi vb.. Biz elimizdekinide kaptırıyor , hakkımızıda alamıyoruz.. Valla yazık ki ne yazık..
İlk haftalar gedson iyiydi onun performansı düştü, saisi yetersiz gördü talha sakatlanmasa oynatmayacaktı Sais'in performansı ortada. Keza Masuaku da aynı şekilde. Umut biraz daha iyi performans gösterse Masuaku formayı alamazdı. Şenol hoca ne gençlere önem veriyor, nede formayı adaletli dağıtıyor. Kendisinde aşırı derecede yerli oyuncu seviciliği var. Bazı oyunculara karşı da takıntılı. Kıyamet kopsa kesmiyor.

Redmond'dan hep ümitliydim çok şükür ki yanıltmadı. En azından adamın kafası çalışıyor. Formayı artık kolay kolay bırakmaz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
10 yıl için 125 milyon dolar. Forma sponsorluğuda içindeymiş sanırım.

Çevrimdışı Türkay

5 yıl diye biliyorum. bu şekilde yıllık 12.5 milyon dolar stat+forma, çok düşük. diger türlü risk almaya değmez
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Demir

5 yıl diye biliyorum. bu şekilde yıllık 12.5 milyon dolar stat+forma, çok düşük. diger türlü risk almaya değmez
Twitter da bazı hesaplar 5 yıl bazıları 10 yıl diyor. İnşallah dediğin gibi 5 yıldır.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş stat sponsorluğu için Gazprom için görüşüyor. Konuşulan rakam 3 yıl için 60 milyon Euro. 24-25 den itibaren gögüs sponsorluğu dahil olunca rakam 78 milyon Euro olarak yükselebilir.

Zenit Kulübü ile de altyapı kardeş takım altyapı projesi gündemde.

Görüşmeler sürüyor. Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Serhan Çetinsaya görüşmeleri sürdürmek için şuanda Moskova’da.

M.özen yazmış

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi murat

Stadın dışı derken çatı kaplaması mı ?

Çevrimiçi murat

He bu yönetim transfer yaparken para minimum ile başlar algı yapılır ama sonuçta maksimum ödeme ile biter.sponsorlukta   ve transfer satışında tam tersi yüksek fiyatlar servis edilir ya para düşer ya senesi çok olur gerçekte rakam kuşa döner.

Çevrimiçi murat

500 milyon dolar lafları da dönebilirdi.sonra bu paranın 30 senelik olduğu ortaya çıkardı tabi :money:

Çevrimiçi sozkul

500 milyon dolar lafları da dönebilirdi.sonra bu paranın 30 senelik olduğu ortaya çıkardı tabi :money:

Peşin olursa 30 seneye veririm ben. Harika olur.

Çevrimdışı caner.eryigit

Cümleten hayırlı bayramlar...

Çevrimiçi Necmi

borçları stad ismiyle silmiş olurum süper olur

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi murat

Peşin ise pazarlıkla başkan yarıya düşürürdü :lol:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Cümleten Hayırlı Bayramlar  :ok:

Çevrimiçi Samet Demir

Hayırlı bayramlarrr

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: