Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 183556 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi BlackEagle16

Görmek istediğim 11
                         Mert
Rosier. Saiss. Colley. Masuaku
            Gedson. Salih.
Ghezall redmond. Cenk tosun.
                Aboubakar
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

Neyse 2. Olduk buda birşey 😀

Çevrimiçi Necmi

7 maçımız var hepsini kazanıp ne olacağına bakmak gerekiyor kazanabilirmiyiz evet takım gevşemezse kazanır

Çevrimdışı mellfred

7 maçımız var hepsini kazanıp ne olacağına bakmak gerekiyor kazanabilirmiyiz evet takım gevşemezse kazanır
gs o formu sonsuza kadar sürdüremez sürdüreöeyecek
fener başak ve bizle maçları var
kısmet biz kazanalım önce

Çevrimdışı mellfred

cozef gibi fizikli ayağı iyi hepsinden önemlisi aidiyeti  yüksek hırslı 6 şart oğlu şart

Çevrimiçi Necmi

arkalarında sağlam tff desteği var bakalım ne olacak dediğin gibi önce bizim kazanmamız lazım biz kazandıkça onların işi zorlaşır

Çevrimiçi Necmi

Yoğunlaşmış maç takvimi başlıyor üç günde bir maç yapacak takımlar sanırım beşiktaş gs maçı haftası normale dönecek ve biz hatay maçını pas geçeceğimiz için bu yoğunluk bizi etkilemiyor avantajmı dezavantajmı olacak göreceğiz gs puan kaybı yaşarsa sıkıntı yaşar

Çevrimiçi Necmi

bizimde ts maçımız var kötü olduklarına bakma bize ayrı hırsla çıkıyorlar o maçı alırsak başka denklemler konuşulmaya başlar

Çevrimiçi murat baltacı

Biz kazanmaya devam edelim herşey olabilir gs ittirmeyle buralara geldi oyun olarakta düştüler bir iki maç puan kaybı işi değiştirir.

Amir bizim seviyemizde değil iki milyona Fernando alıp işimize bakacaktık. Colleyde yardımcı stoper olur anca marcelo gibi lider toparlayıcı stoper şart.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Talisca1903

TS maçı öncesi Atletico Madrid maçı yapmanın ne manası var saçmalık Aboubakar yedeğin yok stoper de eksiksin yedeğin yok şu maçta futbolcu kaybetsen ne büyük sıkıntı enayimiyiz biz şu tempoda bu maçı yapmak tamamen saçmalık

Çevrimiçi Necmi

TS maçı öncesi Atletico Madrid maçı yapmanın ne manası var saçmalık Aboubakar yedeğin yok stoper de eksiksin yedeğin yok şu maçta futbolcu kaybetsen ne büyük sıkıntı enayimiyiz biz şu tempoda bu maçı yapmak tamamen saçmalık
katılıyorum üstelik millet sıkı fikstüre giriyorken ve biz rahatken kendimizi yormaya ne gerek var

Çevrimdışı mellfred

aynı fikirdeyim
sezon sonuna bırak
saçmalık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

🏟️Beşiktaş’ımız, stat isim sponsorluğu için Rusya’nın enerji şirketi Gazprom ile anlaşma sağladı. (Sözcü) 🗞️

▪️ 3+2 yıllık sözleşme
▪️ 3 yıl için 60 milyon euro

Çevrimdışı doganay

Merhaba arkadaslar , buraya yaziyorum kusura bakmayin, stada uzun zamandir gitmedim . Aracla gidip yakinlarda park edebilecegim uygun bir otopark var mi acaba ? mac saati disinda gidicem , ogluma stadi gostermek istiyorum.

Çevrimiçi Necmi

Merhaba arkadaslar , buraya yaziyorum kusura bakmayin, stada uzun zamandir gitmedim . Aracla gidip yakinlarda park edebilecegim uygun bir otopark var mi acaba ? mac saati disinda gidicem , ogluma stadi gostermek istiyorum.
stadın tam karşısında deniz kenarında dolmabahçe sarayı girişinde otopark var ama ben olsam madem oğluna göstereceksin beşiktaşa gider park eder oranın havasını koklatır ağaçlı yoldan yürüyerek gelirim

Çevrimdışı goktasoktay

stadın tam karşısında deniz kenarında dolmabahçe sarayı girişinde otopark var ama ben olsam madem oğluna göstereceksin beşiktaşa gider park eder oranın havasını koklatır ağaçlı yoldan yürüyerek gelirim
+1903

Çevrimiçi Necmi

Az önce mertin bu seneki kurtarışlarını izledim ersin olsa hepsi gol olurdu

Çevrimiçi murat

Hepsini yemezdi illlaki bir iki tanesi çarpardı biryerlerine am en az 7-8 gol fazla yerdik ama daha da kötüsü takımdaki tedirginlik ve savunma içgüdüsü nedeniyle bir o kadar da az gol atardık.atanın tutanın iyi olacak.bir mert bir abuş bir cenk çok farkettirdi.amir ve maksim biraz gereksiz oldu gibi daha iyileri lazım.

Çevrimiçi Necmi

Hepsini yemezdi illlaki bir iki tanesi çarpardı biryerlerine am en az 7-8 gol fazla yerdik ama daha da kötüsü takımdaki tedirginlik ve savunma içgüdüsü nedeniyle bir o kadar da az gol atardık.atanın tutanın iyi olacak.bir mert bir abuş bir cenk çok farkettirdi.amir ve maksim biraz gereksiz oldu gibi daha iyileri lazım.
bu sürede sadece gol değil bütün stoperleride yemişdik kaç yıldır kaleye geleni içeri aldı suçlu hep stoperler oldu kimse laf söyleymiyordu kaleci bile olmayan çocuğu evlat kontenjanından dünya yıldızı yaptık 😂

Çevrimdışı Türkay

Semih'i Atletico'ya gönderme maçı olsun.. Ghezzal Rosier yapın şovunuzu....
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi murat

Semih'i Atletico'ya gönderme maçı olsun.. Ghezzal Rosier yapın şovunuzu....
galiba welington ile umut meraşı göndereceğiz :D

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı COB

Amir'i bir tek ben mi beğeniyorum?

O geldikten sonra ortasaha organizasyonu daha derli toplu hale geldi. Şenol Güneş'in elinde kendini daha çok geliştirecektir.

Çevrimiçi murat baltacı

Amir'i bir tek ben mi beğeniyorum?

O geldikten sonra ortasaha organizasyonu daha derli toplu hale geldi. Şenol Güneş'in elinde kendini daha çok geliştirecektir.
Bizim seviyemizde değil gedson yanına jodefin iyi zamanı yada ernst kalitesinde biri lazım hem gedsonun yükünü alacak hem onu tamamlayacak amir kiralık olsa denenir yerli olsa kadroda tutulur ama bonservis vererek almak fena kazık oldu bize,mensah bile tutmadı yaşı ve potansiyeli daha iyiydi amirin yarı parasına Fernando çeksek yine iyi iş olurdu şutuda var en azından.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nartallo

Gençler gayet iyiydi Atletico maçında... Berkay bayağı bayağı topçu gibi duruyor sahada...

Etiketler: