Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180929 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Yeni zago muzu bulduk roman sais

Çevrimdışı Sezgin1903

Sistem olarak ne oynadığımız belli değil takım oynadıkça oturur defans orta saha acil lazım Kayra fizik yetersiz ama hakeme itiraz isyanı eksik yanimizdi onu iyi yaptı oyunu geliştirmeliyiz üretkenlik var skor yine sıkıntı bizde bunu değiştirmek lazım.

Çevrimiçi levitate

hocanın yerinde olsam duran top ve korner kasardım, böyle ters maçlarda çok işe yarardı

bugün tüm duran top pozisyonlarında yerleşimimiz berbattı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

hocanın yerinde olsam duran top ve korner kasardım, böyle ters maçlarda çok işe yarardı

bugün tüm duran top pozisyonlarında yerleşimimiz berbattı

Katılıyorum dün TS duran toptan attı 2 golü de oyun olarak pek bir şey oynamadı.Kritik maçları duran toplarla çözebiliriz.Frikikleri de ghezzal kullanmamalı.Salih,Gedson daha iyi kullanır.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı annoca

hücum organizasyonlarında eksiğiz.

Çevrimdışı Nazım Ar

Masuaku ve Kartal'a haksızlık etmeyelim, Kartalın bu maçta günahı olmaz, Masuaku da aynı şekilde ki takıma en son katılan adam olarak bence iyi idare etti.

4 3 3 oynayacaksak muleka Weghorstun yedeği olabilir gibi görünüyor, adam ceza sahası oyuncusu ama bunu ilk devreyi çöpe atmadan da zaten biliyorduk değil mi?

Çevrimiçi levitate

Katılıyorum dün TS duran toptan attı 2 golü de oyun olarak pek bir şey oynamadı.Kritik maçları duran toplarla çözebiliriz.Frikikleri de ghezzal kullanmamalı.Salih,Gedson daha iyi kullanır.

ts maçı +1903

ghezzal kullanabilir, şampiyon olduğumuzda duran toptan bayağı asisti ve tehlikeli pası vardı

Çevrimdışı DieForYou1903

ts maçı +1903

ghezzal kullanabilir, şampiyon olduğumuzda duran toptan bayağı asisti ve tehlikeli pası vardı

Yok kale önündekileri diyorum.Uzak mesafede olanları kullansın.Gedson geçen sene korner bayrağının ordan Gs'ye atmıştı misal.Birinin hocaya söylemesi lazım tek frikikçi ghezzal yada cenk filan değil.Salih var gedson var.

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal frikik atışında iki senedir kaleyi bulamıyorki ya baraja takılıyor yada kalemin üstünden gidiyor
Serbest atışları salih ve gedson atmalı

Çevrimdışı DieForYou1903

Takımın demir başları bu oyuncuları kesmeyeceksin yanlarına takviye yapacaksın bu takımdan olur.

Rosier,Saiss,Gedson,Ghezzal,Weghorst.

Welinton ve Souza tam sakatlanacak zamanı buldular onlar bile olsa daha farklı olurdu bugün.Welinton önde pres yapıyor gedson souzaya güvenip daha ileri baskıya giderdi.Yinede kadromuzu güçlendirmemiz lazım.

Çevrimdışı Talisca1903

ne olursa olsun uzatma galibiyeti iyi geldi kötü oyuna rağmen renklileri bozar bu puan kaybı loading...

Çevrimdışı tolga1903

Valerian ismael ve ceyhun kazancı şuna bir an önce karar vermeliler; salih'in oyun kurucu defansif orta saha olarak her halükarda oynadığı ve salih'in tek ikamesinin kartal olduğu bir salih gedson ve x orta sahası mı yoksa umut meraş'ın oynadığı bir josef gedson x orta sahası mı. Stoperlerin birinde yerli kullanmamız artık kaçınılmaz bir tane haber düşmüyor yerli sağ stoper için emrecan saiss pek görülmemiş iki sol ayaklı tandem modeli olur belki iyi de oynarlar ama görmemiz lazım. Şu an salih'in denklem içi kaldığı kurguya doğru gidiyoruz onu kartal yedekler bu durumda josef için uzgunum. Yerli oynatma zorunluluğu en çok bizi vuracak mutlaka 1 2 takviye gerekiyor şu yerliye.

Çevrimiçi levitate

Yok kale önündekileri diyorum.Uzak mesafede olanları kullansın.Gedson geçen sene korner bayrağının ordan Gs'ye atmıştı misal.Birinin hocaya söylemesi lazım tek frikikçi ghezzal yada cenk filan değil.Salih var gedson var.
işte antrenmanlarda görecek artık kim nerede iyi kullanıyor diye

Çevrimiçi levitate

muleka solda olmuyor ama çok büyük gol silahı, o işi nasıl çözeceğiz acaba

Çevrimiçi Necmi

4.4.2 yada 3.5.2 oynayalım 😀

Çevrimdışı DieForYou1903

3 olmasında başına ne olursa olsan kabulüm  :D

Çevrimiçi BlackEagle16

Kesinlikle 3 5 2 oynamalıyız iç saahdada 4 4 2
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Talisca1903

önce hücum etmeyi becerebilmeliyiz ben bu kadar plansız takım görmedim hoca hiç şaşırtmıyor tamamen bireysel yetenekler üzerinden gidiyoruz gedson rosier ve Wegoya yazık didinip duruyorlar

Çevrimiçi Necmi

önce hücum etmeyi becerebilmeliyiz ben bu kadar plansız takım görmedim hoca hiç şaşırtmıyor tamamen bireysel yetenekler üzerinden gidiyoruz gedson rosier ve Wegoya yazık didinip duruyorlar
hocayı ne kadar tanıyorsunki şaşırtmıyor 🤔
Maçlar bireysel yeteneklerle kazanılır bir hocanın takıma etkisi ne kadar sanıyorsun
İstediğin taktikle oyna o topu kaleye sistem değil yetenek sokar
Ceza sahasında kapanan takıma karşıda hiç bir sistem işe yaramaz kaldıki sistem denen şeyi uygulayacak olanda oyuncular ve onun yetenekleridir
Hocanın inandığı bir sistem var zaten herkes burnunu sokup sistemi değiştirirse kalkıp hocayı suçlayamazsın
Şu yaptığınız şeyin beşiktaşa iyilik olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz ilk maçta bu lafı söylemek beşiktaşa en büyük kötülüktür birilerinin tetikçilik yapıp ta başından beri şenolu getirip cebini doldurmasına hizmet ediyorsunuz
Başımızda bir hoca var ve şansıda hak ediyor adil bir hoca üstelik maçı iyi okuyor değişiklikleri iyi yapıyor geçen sezon sekiz maçta elinde golcü olsa maç kaybetmezdi şimdi kendi takımını kurdu ve zamana ihtiyacı var ve bu zamanı hak ediyor

Çevrimiçi Samet Ç

Maçlar bireysel yeteneklerle kazanılır bir hocanın takıma etkisi ne kadar sanıyorsun
Ceza sahasında kapanan takıma karşıda hiç bir sistem işe yaramaz kaldıki sistem denen şeyi uygulayacak olanda oyuncular ve onun yetenekleridir
Hocanın inandığı bir sistem var zaten herkes burnunu sokup sistemi değiştirirse kalkıp hocayı suçlayamazsın
Şu yaptığınız şeyin beşiktaşa iyilik olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz ilk maçta bu lafı söylemek beşiktaşa en büyük kötülüktür birilerinin tetikçilik yapıp ta başından beri şenolu getirip cebini doldurmasına hizmet ediyorsunuz
Başımızda bir hoca var ve şansıda hak ediyor adil bir hoca üstelik maçı iyi okuyor değişiklikleri iyi yapıyor geçen sezon sekiz maçta elinde golcü olsa maç kaybetmezdi şimdi kendi takımını kurdu ve zamana ihtiyacı var ve bu zamanı hak ediyor
Kapanan takıma karşı yapılacak şeyler belli zaten yeteneğin yoksa tıkanıp kalıyorsun City bile tıkanıyor hatta o tıkanma işini bu sene daha az yaşamak için gittiler Haaland aldılar.

Çevrimiçi BlackEagle16

İstediğim beklediğim arzu ettiğim sezon açılışını yapamadık. Ama bu takımın daha çok maçyapamy ihtiyacı var futbolcular istekli kalitemiz belli uyum sorununu 2-3 haftaya aşacağımızı düşünüyorum ondan sonra bu takım bize keyifli futbol izlettirecektir. Ama orta saha kargaşası biran önce çözülmeli.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı celiker1

Maalesef beklentimden çok çok gerideydik.Benim için hayal kırıklığı olan bir maç oldu.Òncelikle Weghorts-Muleka'nın birbirine yakın olabileceği ikili forvet veya Muleka'nın önde,Weghorts'un arkasında olabileceği 4-2-3-1 gibi sistemin olması şart oğlu şart.Yada Muleka'dan vazgeçip solada bir "Ghazzal" bulacağız.Şu ana kadar yazdıklarım harici maliyeti yüksek olabilir ama hücum yönü ağır basan,gol-asist katkısı yüksek bir 8-10 numara karışımı oyuncuda şart olu şart.Mümkünse bu oyuncu ayrıca senede 2-3 frikik sıkıştırabilen oyuncu olsun
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 12:02:12 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Stadyumun çimleri  istenildiği zaman para harcanıp nasılda "10 numara 5 yıldız" yapılabiliyormuş değil mi?(!) Hemde 1 ay içinde.Maliyeti 500 bin euroymuş galiba.Bu arada artık sezon sonu eskiden olduğu  gibi (Metallica,Michael Jackson,Sting,Madonna,Scorpions) büyük konser organizasyonları yapılıp her sene çim yenilenecekmiş.Bu sene 1 ay içinde çim hazır oldu.Dünya kupası olması sebebi ile bu seneye özel lig erken başladı fakat normalde Agustosun ortasında başlayacak.Yani ortalama olarak 1,5 ay seri konserlere şahitlik edebiliriz.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 12:03:02 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

takım kötü oynarken doğruyu söylememek asıl Beşiktaşa kötülük sahada  ben hücum anlamında bir şey göremiyorum sen destem olmak gerek diyorsun neye destek olacapız vasatamı
Beşiktaşa destek olurum ben kişilerden banane Valerien destek istiyorsa ışık verecek işini iyi yapanı herkes alkışkar zaten
Asıl  kayseri gibi takıma karşı çaresiz kalan  bir takım oluştıran hocaya destek çıkmak Beşiktaşa kötülüktür

Etiketler: