Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184738 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Liquidator

Resmi hesap erkenden saplamaya başladı yine

?t=GiumpyTkjywQLoe26x8HmA&s=19

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Liquidator

Yalnız, samanyolundan bir karede ince gönderme var bence

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2023, 12:09:13 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolga1903

Rezil bir sezon ve takım yönetimi sonrası 12 puan geriye düşmüşken ona buna savaş açıyorsan sen kendini kurtarma peşindesin ama kurtaramayacaksın yönetim. Geçen sezon ilk 5 dışında bıraktınız bu sezon da gidişat öyle laf sokarak sıvışmaya çalışmayın rezil ettiniz kulübü.

Çevrimiçi Necmi

Şenol Güneş kazanılacak hangi genç vardı da kazandırmamış? Güven Yalçın dediniz durdunuz. Çok beğeniyorsan Genoa'da en son bildiğim 0 gol 0 asist geri çağırın. Talisca, Aboubakar gelirken genç değil miydi? Gedson hazır oyuncuysa Vasat İsmael hocanıza niye çemkirmediniz objektif Beşiktaş taraftarı olarak siz sevgili sistem hocanız oyuncuyu yedek bırakırken? Şenol Hoca 1 hafta yedek bıraksa Gedson'u ortalığı savaş yerine döndürecek olan da siz. Tembel Rıdvan'ı Milli takım kadrosuna almıyormuş diye midesiz de oluyormuş Beşiktaş taraftarı. Rıdvan'ı çok seviyorsan Rangers forumlarına git oradan Bronchost'a salla oynatmadığı için. O da futboldan anlamıyor Şenol Hoca da anlamıyor bir tek siz anlıyorsunuz. Bronchost da anlaşılan yaşlı jenerasyondan baksana Rıdvan'ı kadroya almıyor adam.
Vasat İsmael kim ki onun altını oymak için zahmet edeyim. Ne başarısı varmış bugüne kadar? Adam daha takım nasıl antrene edilir, teknik taktik nasıl hazırlanılır onu bile bilmiyor. Utanmasaniz takımı da bizim antrene ettiğimizi, futbolcuları bizim soğuttuğumuzu iddia edeceksin. İçini ferah tut Vasat İsmael'i biz göndermedik ama bu takım şampiyon olamayacaksa sizin gibi vasat seviciler yüzünden olamayacak. Bunun tadını çıkar. Her konuyu Şenol Güneş düşmanlığına bağlayıp herkesi kendi gibi görmeniz örneğin ben Vasat İsmael düşmanıymışım misal ayrı bir komedi. Nasıl bir kafa yapısıdır bu bilmiyorum. Bir kez daha tekrarlayayım Vasat İsmael düşmanlık yapacak derecede ciddiye alınacak birisi değildir. Çapı Beşiktaş'a yetmez ama siz de öylelerine taparsınız
onur sana sadece tek şey söyleyeceğim milli takıma gitti beşiktaşında hocasıydı yarım sezon milli maçlarda caneri bir kere bile çağırmadı caner beşiktaştan ayrıldı fenere imza attığı gün milli takıma çağırdı bu istisna değil dünya kupasındada beşiktaşlı oyunculara karşı tavrını gördük zamanında bırak şenolun ne kadar iyi olup olmadığını hocalığı önemli değil milli takımdayken beşiktaş oyuncularına olan tavrı nasıl miğdenizi kaldırmıyor milli takımda röportaj verirken beşiktaşın adını unuttu işde bizi bu kadar önemsiyen birine biraz fazlamı değer veriyorsunuz şimdi onu kurtarmak için kadro kötülemiyor ismael varken kadro süper hoca yetersizdi halbuki
Ben yönetim geldiğinde burda söyledim bunlar beşiktaşı umursamıyor tek dertleri fo dan intikam almak o zaman fo cu oldum şimdi benim geldiklerinde söylediklerimi herkes söylüyor size ne lazım herşeyi yaşayıp darbeyi yedikten sonramı bazı şeyler görülecek ersin kaleci değil dediğimde herkes üstüme geliyordu ne oldu kaleci olmadığını anlamak için üç yılmı feda etmek gerekiyordu kadroda mert varsa o oynar dediğimde mert kötü kaleci deniyordu karpuz tezgahında çalıştırmayacağımız birine kale teslim edildi kaleci yüzünden bir sürü stoper yedik ama bunlar olur gayet normal çünkü beşiktaş tarihinin en körü yönetimine tanıklık ediyoruz ne bekliyoruzki ben bu yönetimin beşiktaşlı olduğuna bile inanmıyorum beşiktaşlı istesede bu kadar kötü yönetemez  bazı şeyleri iş işden geçtikten sonra görmek önemli değil iş bittikten sonra kör olanda görür

Çevrimdışı Türkay

fikret orman'ın paralar nerede konusunda acıkcası kaç senedir hala bir sonuç çıkmadı ya da aslında böyle bir şey yok, bilmiyorum. ama fikret orman kendi döneminde taraftarla arasını açacak konuşmalar yaptı. bu yanlıştı bence. yine de bana göre süleyman sebadan sonraki en büyük bjk başkanıdır.

olası bir yeni seçimde adaylar kim bilmem fakat ben fo'nın tekrar bjk baskanı olmasına sıcak bakabilirim şahsen.

hasan aratta konuşuluyor ama finalde ne olursa olsun acilen yönetim değişmeli, önemli olan bu.

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi levitate

bu açıklamaları alanya, başakşehir, gs maçlarından sonra yapmadığın sürece boş gaz alma çalışmalarıdır, yönetim görev süresini uzatmaya çalışıyor ama nafile

zaten ne zaman açıklama yapılsa sonraki maç berbat bir oyunla kaybediliyor ki sivas maçı da böyle oldu

acilen sandıklar kurulmalı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı 38life

Mert Günok olmasa Şenol Güneşin bileti çoktan kesilmişti, herkes bunun farkında değil mi? Farkında olmalısınız çünkü. Şenol Güneş geldiğinden beri Beşiktaş'ın oyununda zerre kadar gelişme olmadı. O 5 maçla gözleri boyanan varsa gitsin su topu seyretsin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı KAP

Seçim olsa kimin aday olacağını bekliyoruz ki? yine mevcut yönetimin tek aday olacağı bir seçim olur
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi sEuL

Seçim olsa kimin aday olacağını bekliyoruz ki? yine mevcut yönetimin tek aday olacağı bir seçim olur

Bu mantikla yol alinacaksa klubu kapatip gidelim zaten.

Çevrimiçi BlackEagle16

Hasan arat adaylığını açıkladı !
Elebet başka biride çıkar sen geçsen bunlardan iyi yonetirsin Beşiktaş'ı
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Samet Ç

Tevfik Yamantürk ve Hasan Arat garanti.

Çevrimiçi levitate

hasan arat adaylığını açıkladı, tevfik yamantürk hazırlanıyormuş bazı iş adamlarını yanına almış deniyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş'ı ChatGPT yönetsin. Vallahi daha iyi yönetir

Çevrimiçi sEuL

Avrupa'da yoktuk, kupadan elendik, sezon ortasinda ligi'de kapattik.

Bu noktada ilk isimiz yonetim ve teknik ekipten kurtulmak olmali.

Yarim yamalak oynattigimiz Ermihan ile Ridvan'dan 4'er milyon Euro para kazandik. Ersin'i es kaza Avrupa'ya satcakken 200-300bin ugruna yonetime takildik.

Zaten afedersiniz takimin bi bok oynadigi yok, Dele oyuna girecegine Kerem oynasin, Necip oynayagina Berkay oynasin, kicini kaldiramayan Abou yerine Semih oynasin (atti bugun iki gol daha). Hic olmazsa aralarindan belki isildayan olurda 4'e falan satariz. Zaten yeniliyoruz, bari bu cocuklarla yenilelim. Ama once klubun su Trabzonlulardan kurtulmasi gerekiyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Twitter çalkalanıyor. Murat Özenden ses seda yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Twitter çalkalanıyor. Murat Özenden ses seda yok.

Twitter'da yokum ne yazılıyor ?

Çevrimiçi BlackEagle16

Valla ben fikret ormanin inanki paralar nerde derken herkes acaba bunca para nereye gitti diyordum. Necmi abinin dediği gibi tek açık bulamadılar. O eski vizyonumuzu arıyorum. Net !

Çevrimiçi Samet Demir

Twitter'da yokum ne yazılıyor ?
Heryerde Yönetim gitsin﹗ deniyor. Büyük takipçi hesapların hepsi yazmaya başladı. Murat özende hiç hareketlilik yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Valla ben fikret ormanin inanki paralar nerde derken herkes acaba bunca para nereye gitti diyordum. Necmi abinin dediği gibi tek açık bulamadılar. O eski vizyonumuzu arıyorum. Net !

Bir deli kuyuya taş atar, 40 akıllı çıkaramaz.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi BlackEagle16

İnşallah ederlerde istifa artık Beşiktaş a verecekleri bişey yok

Çevrimiçi Samet Demir

Başarıyı sahiplenen yöneticiler, başarısızlıkta ortadan kayboluyor.

Çevrimiçi Akil Emre

Bunların istifaya karar vermesi de en az 1 ay alır, bu işi bile zamanında yapamazlar

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=C7kqaLjB_J3sQPYjMpAorQ

Etiketler: