Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 181042 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili düşüncelerini ve gelişmeleri mevcut başlıkta paylaşabilirler.

Transfer başlığı dışında yapılan eleştirilerde Beşiktaş oyuncuları hakkında değerlendirmeler ancak performans üzerine olmalı, sözleşmesi bulunan oyuncuların takımla ilişkisinin kesilmesine ya da farklı kulüp oyuncularıyla anlaşılmasına dair farazi yorumlardan uzak durulmalıdır.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabı ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimiçi Necmi

Yeni sezonun şampiyonlukla taçlanması dileğiyle start verelim

Çevrimiçi murat

Yeni sezon beşiktaşımıza hayırlı olsun inşallah.

Çevrimdışı Egos

sempatik ve yakışıklı bir sezon olsun.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Orhan_

Cok iyi oynadigimiz, sonunda butun kupalari kazandigimiz bir sezon olsun.

Çevrimiçi Mehmet57

Gorunuse bakarak cok cekismeli bir sezon olacak. Umarim heyecan dolu gecer, ve sonunda gulen taraf biz oluruz.

Çevrimiçi Necmi

Gorunuse bakarak cok cekismeli bir sezon olacak. Umarim heyecan dolu gecer, ve sonunda gulen taraf biz oluruz.
her sezon aynı şey denir sonra patır patır dökülürler
Heyecana gerek yok başından alıp heyecansız şekilde götürüp erkenden şampiyonluğu ilan edeceğimiz yıl olsun
Yaşlandık artık öyle heyecan falan olmuyor 🥺

Çevrimiçi Necmi

Masuaku videolarını izliyorum ortaları çok iyi ghezzalin tersinde böyle bir oyuncu gerekliydi beşiktaşı durdurmak için ghezzali durdurmayı seçiyorlar başarılıda oluyorlardı şimdi gedsonun ortadan delmesi beklerin sağlı sollu saldırması ghezzali çok rahatlatacak kapalı defansları delmek içinde etkili olacak
Bu sene kapalı defansları açma sorunumuz kalmayacak sanırım ceza sahasında hava hakimiyetimiz olmadığı için içeri sokmayıp orta açmaya zorluyorlardı şimdi orta açtırmamaya uğraşacaklar bu seferde genişlemek zorunda kalacak savunmaları hem muleka hemde masuaku çok iş yapar welininde kulağını bükmek lazım rakip ceza sahasına fazla girmesin weghors u engelliyor onun vuracağı toplara vuruyor maçta weli nin kafayla dışarı attığı topu weghors arkasında vurmaya hazırlanıyordu içeri sokardı pozisyonun içine etti

Çevrimdışı Egos

Çevrimdışı Bilal Bahadır

Yolun sonu şampiyonluk olsun. Daima kartal !!!

Çevrimiçi BlackEagle16

Güzel sezon olsun. Yolun sonu şampiyonluk olsun hayırlı olsun
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hayırlı olsun. Yolun sonu şampiyonluk olsun . Amin.

Çevrimdışı yusuf koca

vurduğumuz gol olsun sezon sonunda beşiktaşım şampiyon olsun.

Çevrimdışı Talisca1903

kudurtucu modu açmış Beşiktaşımı izlemek için can atıyorum yolun sonu Şmpiyonluk olsun inşallah

Çevrimdışı goktasoktay

Yolun sonu şampiyonluk olsun!
Özledim Beşiktaşımı. Çoğu kişi benim gibidir eminim, o yeşil sahaya adım attıklarını görmek için sabırsızlanıyorum. Skora göre bazen üzülsem de Beşiktaşımı izlemek şu dünyadaki en güzel şeylerden biri. Kimilerine romantik gelebilir bu yazdıklarım ama ‘çok seviyoruz be abi!’

Çevrimdışı sozkul

Yolun sonu şampiyonluk olsun!
Özledim Beşiktaşımı. Çoğu kişi benim gibidir eminim, o yeşil sahaya adım attıklarını görmek için sabırsızlanıyorum. Skora göre bazen üzülsem de Beşiktaşımı izlemek şu dünyadaki en güzel şeylerden biri. Kimilerine romantik gelebilir bu yazdıklarım ama ‘çok seviyoruz be abi!’

Çok gerçekçi yazmışsın! 👍

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı celiker1

Ve yine geldik bir sezonun daha başlangıcına🤘 Daha öncede yazdığım gibi Dolmabahçe'de 2-3 sefer 5-6-7 farklı gibi skorlar bekliyorum.Umarım ilki bu akşam olsun sonuda şampiyonluk olsun 🦅
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 14:49:41 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi BlackEagle16

Ve yine geldik bir sezonun daha başlangıcına🤘 Daha öncede yazdığım gibi Dolmabahçe'de 2-3 sefer 5-6-7 farklı gibi skorlar bekliyorum.Umarım ilki bu akşam olsun sonuda şampiyonluk olsun 🦅
Bu akşam en az 4 atarız gibi hissediyorum. Mulekadan 2 gol bekliyorum.

Çevrimdışı XiaoHan

Kelle isterük modundan ne ara çıktık, skandal sonrası vesile olanların yanına yine mi kar kalacak, algıyla yinemi yerlerini sağlamlaştırıp sütten çıkma kaşık modunda kulüp içerisinde artistlik yapacak? Saman alevi olmuş taraftar 2 algıyla fısssss gazı alıyolar sonra çıt yok. Neyse yine işimiz mucizelerde bu sene, hakkımızda hayırlısı sonumuz şampiyonluk olsun. anç elbet senin saltanatın da sonu var yüzün hiç gülmesin işlerin hep ters gitsin.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı sefaköykartali

Yarısına 2m verdiğimiz adam yok, Necip-Kartal-Salih 11, yedeklerde doğru düzgün kimse yok. Planlama yapıyoruz aynen

Çevrimiçi BlackEagle16

Yarısına 2m verdiğimiz adam yok, Necip-Kartal-Salih 11, yedeklerde doğru düzgün kimse yok. Planlama yapıyoruz aynen
NEDen yedekler ligin ilk kaçına göre gayet yeterli. Yarısına 2 m verdiğimiz stoper var. Ligin rekor transferini yapan forvet var. Ve sezona sakat gitmeyen bir nkoudu

Çevrimiçi Mehmet57

Vida olsaydi kac pozisyonda gol yemistik.

Mukemmelsin Saïs

Çevrimiçi levitate

josef'e medkit basın hemen dönsün
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: