2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753132 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tolga1903

Necmi abi "fikret orman paralar nerede" şahsen benim hiç kullanmadığım ve saçma bulduğum bir serzenişti ama kulübü öyle bir hale getirdi ki fikret orman ve yönetimi özellikle son şu serdal adalı'nın olduğu yönetim, artık acınacak hale gelmiştik. Bütün futbolcular neredeyse fifa kuyruğuna girmişti hiçbirine doğru dürüst ödeme yapılmıyordu herifler oyuncunun fifa'ya başvuracağı son güne kadar ödeme geciktiriyor her allah günü çarşaf çarşaf medyada bu tarz haberlere meze oluyorduk son dönemi ağır rezilliktir orman yönetiminin.

Ama her şeye rağmen bugün başımızdakilerle kıyaslanamayacak kadar da vizyon katmıştır bu kulübe demirören sonrası uzun buhranın atlatılmasını sağlamıştır o konuda asla hakkını yiyemem anç sadece düşmanlık güdüyor gelir getirici faaliyetlerini sıfırladı kulübün 3 kuruşa peşkeş çeker gibi elindeki assetleri kaçırıp bir tane doğru düzgün sponsorluk kazandıramadığı gibi "nerede" diye sorulacak herhangi bir kazanç hiç görmedi kulüp bu yönetim döneminde bir an önce allah tez zamanda kurtarsın bizi bunlardan.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bundan Gazprom'dan gelen parayı boş yere saçar sonra giderler. Bunlar olamaz diyemez kimse çünkü adamlar her seferinde daha nasıl kötü birşey yapabiliriz diyerek bizi bir sekilde bizi şaşırtmayı beceriyorlar.

Çevrimiçi levitate

kartalist ck istifa etmeyi düşünüyormuş diyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ben öyle bir mekanizmanın olduğunu düşünmüyorum. Kulüp okadar denetlendi ama nedense Mertcan ve onun transferi için gizli verdiğimiz 750 bin euro sonradan ortaya çıkıp hiçbirşey yapılmadı. Demekki bazı şeyler kalıbına uygun şekilde yapılıyor ve ortada denetleme şirketlerince hiçbir hata bulunmuyor.
yoo sonradan falan ortaya çıkmadı yapıldığı anda biliniyordu hiç kimsede sorgulamadı dedim ya bazı kataküllü işler yapılır bunlar bilinir ama görmezden gelinir kulüp menfaatinedir çünkü o paranın ts ye neden verildiğini herkes biliyor taraftarda tahmin ediyor o nedenle kimse o parayı konuşmuyor bir kaç çocuk hariç

Çevrimiçi Necmi

Bundan Gazprom'dan gelen parayı boş yere saçar sonra giderler. Bunlar olamaz diyemez kimse çünkü adamlar her seferinde daha nasıl kötü birşey yapabiliriz diyerek bizi bir sekilde bizi şaşırtmayı beceriyorlar.
boşa saçmazlar alacaklarını alırlar kefil oldukları krediler kapatılır gelecek yönetimde avucunu açar

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi "fikret orman paralar nerede" şahsen benim hiç kullanmadığım ve saçma bulduğum bir serzenişti ama kulübü öyle bir hale getirdi ki fikret orman ve yönetimi özellikle son şu serdal adalı'nın olduğu yönetim, artık acınacak hale gelmiştik. Bütün futbolcular neredeyse fifa kuyruğuna girmişti hiçbirine doğru dürüst ödeme yapılmıyordu herifler oyuncunun fifa'ya başvuracağı son güne kadar ödeme geciktiriyor her allah günü çarşaf çarşaf medyada bu tarz haberlere meze oluyorduk son dönemi ağır rezilliktir orman yönetiminin.

Ama her şeye rağmen bugün başımızdakilerle kıyaslanamayacak kadar da vizyon katmıştır bu kulübe demirören sonrası uzun buhranın atlatılmasını sağlamıştır o konuda asla hakkını yiyemem anç sadece düşmanlık güdüyor gelir getirici faaliyetlerini sıfırladı kulübün 3 kuruşa peşkeş çeker gibi elindeki assetleri kaçırıp bir tane doğru düzgün sponsorluk kazandıramadığı gibi "nerede" diye sorulacak herhangi bir kazanç hiç görmedi kulüp bu yönetim döneminde bir an önce allah tez zamanda kurtarsın bizi bunlardan.
ben son senesini eleştirmem tepesinde bunlar boza pişiriyordu gideceği belli olmuştu ne yapacaktı güllük gülüstanlık kulüpmü bırakacaktı bunlara gelen gelirle önceliği kendi hesaplarını kapatmak oldu oyuncu alacaklarını bunların kucağına bıraktı çebi giderkende aynısını yapmışdı bunlar giderkende aynısını yapacaktır

Çevrimiçi COB

Şu ortamda transfer açıklamak gerçekten rezillik.

Çevrimiçi murat

Hiç şaşırtmıyorlar..

Çevrimiçi Samet Ç

Yeri ve zamanı değil biliyorum ama Omar Colley'i transfer ettik.

Çevrimiçi murat

Gs ye transfer çalımı atmışlar akıllarınca.sanırım kurtulmak için oyuncu transferi yapmışız.

Çevrimdışı celiker1

Ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantepspor’dan transfer edilen yabancı 9. yabancı olarak sahada olabilecekmiş.Uygun maliyetli olursa Hadziahmedoviç-Gedson önünde Maxim’i denemek ilginç olabilir.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Yönetim kulübü iyice Anadolu takımına döndürdü şimdide Maxim'i alacağız opsiyonlu kiralık.

Çevrimiçi Samet Ç

Masuaku'nun yerinede Mateus Quaresma'yı alıyorlar.

Çevrimiçi levitate

evren chicago josef ile fesih + atiba sözleşme dondurma olacak demiş

baba güzel bıraksaydı keşke
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Yönetim kulübü iyice Anadolu takımına döndürdü şimdide Maxim'i alacağız opsiyonlu kiralık.
Aldık bile.

Beşiktaş, Alexandru Maxim ve Gaziantep FK ile anlaşma sağladı.

Rumen oyuncu sezon sonuna kadar kiralık olarak Beşiktaş forması giyecek.

Via. Ertan Süzgün

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

ÖZEL - Çin’den bir takım Josef de Souza’ya resmî teklif yaptı.

Josef teklifi kabul ederse Beşiktaş ile yollar ayrılacak.

Via. Ertan Süzgün

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi COB

Maxim 10 numaraya istediğim bir oyuncuydu. Tecrübeli, 50 küsür sefer milli olmuş ve Avrupada bilinen bir oyuncuydu. Etrafındaki oyuncuların daha iyi olduğu bir ortamda iyi performans verir. Ghezzal'a asistanlık yapacak ve onun yükünü hafifletecektir. Kiralık olması ayrıca iyi oldu.

Çevrimdışı celiker1

Maxim iyi oldu.Yarım sezon oynatır,ne verdiğini görür ona göre seneye devam eder veya etmezsin.Amir-Gedson önünde Maxim’i çok merak ediyorum.Üç tane dripling yapabilen oyuncu.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Yalnız Ghazzal iyi dönerse çok keyifli maçlar izleyeceğiz gibi bir ihsiyat oluştu bende. Hadziahmetoviç-Gedson-Maxim gösteriden uzak,”işçi” statüsünde tertemiz üçlü.Bu arada Abaubacar’ında kondüsyonunun yükseltiğini düşünecek olursak.

Hadziahmetoviç          Gedson

Ghazzal                    Maxim                 Cenk

Aboubacar

çok iyi oldu.Şimdi istediğin gibi döndür topu yüklen.Bu orta saha preste yemez.İddaa ediyorum pres yapanı “kedi-fare” yapar.

[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2023, 11:11:01 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Transferler tam Avrupa için mücadele eden Anadolu kulüplerinin yapacağı tipten kimse kusura bakmasın kulübü Anadolu kulübüne çevirdiler ve bundan memnun olan büyük bir kesimde var maalesef.

Bu arada Josef'te bedavaya gitti Rosier'i falanda gönderme niyetleri var kocaman bir enkaz kalacak yönetim ve Şenol Güneş gittikten sonra.

Çevrimdışı Nazım Ar

Transferler tam Avrupa için mücadele eden Anadolu kulüplerinin yapacağı tipten kimse kusura bakmasın kulübü Anadolu kulübüne çevirdiler ve bundan memnun olan büyük bir kesimde var maalesef.

Bu arada Josef'te bedavaya gitti Rosier'i falanda gönderme niyetleri var kocaman bir enkaz kalacak yönetim ve Şenol Güneş gittikten sonra.

Bu sene ne olursa olsun gs şampiyon yapılacak bu belli. Eldeki imkanlarla ligin kendi mevkiisinde başarılı olmuş oyuncular ile ilerliyorlar. Zaniolo mesela benim yeni nesilde en beğendiğim oyunculardandı, tutarsa zaten Talisca etkisi yapacak tutmazsa Dele Alli gibi olacak ki elimizde bir tane var. Ama şampiyonluk garanti değilse böyle profilleri getiremezsin o maliyetlerle.
[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2023, 13:14:18 Nazım Ar ]

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş, Josef de Souza ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

Brezilyalı oyuncu Çin’e transfer olacak.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

N'Koudou'da gidiyor El Shaarawy ile görüşülüyormuş.

Etiketler: