2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 754064 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Welinton ile takas yapıp bir taşla iki kuş vursak keşke.

Tayfur’un salakligi hic kusura bakmasin, Alanya’ya imza atarken bile en buyuk hayalim Besiktas diye konusuyordu. E be adam 29-30 yasina gelmissin 3 yillik imza atiyorsun daha bu sene. Hayalim mayalim diyecegine Besiktas isterse diye madde koyduracaksin kontratina. 30 yasindaki adam icin 2M verilmez, anadolu klupleri isin bokunu cikardi iyice.

Çevrimiçi sEuL

Salih’i isteyen anadolu kluplerine kapiyi 4M Euro’dan acmak lazim.

Çevrimdışı doganay

Salih’i isteyen anadolu kluplerine kapiyi 4M Euro’dan acmak lazim.
kapiyi actiginla kalirsin ,elinde kalir.. ben buyuk takimlardan yuksek bonservis ile oyuncu transfer eden anadolu kulubu hatirlamiyorum.
onlar genelde belese alip biraz performans vereni tekrar buyuklere kitler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gitse de önümüze baksak...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hasic'i de Holosko yapmayalım. O kadar değersiz bir oyuncu değil.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Muleka olmak üzere, hatta oldu diyebiliriz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Hasiçi takasla felan veremeyiz kirayada vermesinler görüyoruz işte kiraya verince ne olduğunu zaten kriterleri uyuyor kalsın takımda mutlaka şans gelecektir

Çevrimiçi Samet Demir

Hasiçi takasla felan veremeyiz kirayada vermesinler görüyoruz işte kiraya verince ne olduğunu zaten kriterleri uyuyor kalsın takımda mutlaka şans gelecektir
Hasici verme zorunluluğumuz yok bu sene. 14 yabancı kuralı dışında kalıyor kendisi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Hasici verme zorunluluğumuz yok bu sene. 14 yabancı kuralı dışında kalıyor kendisi.

onu diyorum bende kiralayıp duruyoruz çocuk gelişemiyor ya bizde kalıp oynatalım yada tamamen satalım yoluna baksın herkes

Çevrimdışı Talisca1903

Abdülkerim ve Kazımcana bonservis vermekten kurtulduk Tayfura felan da bonservis verilmez tek vereceğimiz adam Salih çünkü oynayamıyor  1 1 1milyona yakında maaşı var

Weli hasiç kimseyi vermem ben bu tür topçulara eskiden bu tarz görev adamlarını çok kolay alırdık şimdi sanki Messi getiriyoruz

Çok gelmek istiyorsa çeksin restini Alanyaya ben bu 3 yerli olayına çok takılmıyorum zaten sola iyi yabancı alalım en önemli bölge orası defansta nejip umut bir kiralık yerli takılalım gitsin

Çevrimiçi murat

Yerliyi dert etmeye gerek yok. Yönetim mehmet topal ve gökhan gönül ve cenk tosun ile çözer o işi. :akuma:

Yabancılarda hata yapmasınlar geçen sene olduğu gibi yerlileri altyapıdan çözsünler ona da razıyım.

Tayfur bingölü zorlamakta fayda var. O bölgede umut veya kenan oynayacak gibi. O bölgeyi yerli ile çözersek çok rahatlatır bizi.
 Bu 8+3 gibi artılı sistemde yabancının yedepini yerli yapmak bütün herşeyi allak bullak ediyor sakatlık ve ceza gibi durumlarda.
Kale yerli, sol bek yerli ve stoperin bir tarafı yerli olmalı.
Atınç alınabilir o bölgeye veya para denkleştirilebilşrse mert müldür. Kaan ayhan bana göre yetersiz bizim için.
[ Son Düzenleme: 26 Haziran 2022, 10:11:16 murat ]

Çevrimdışı Talisca1903

Yerliyi dert etmeye gerek yok. Yönetim mehmet topal ve gökhan gönül ve cenk tosun ile çözer o işi. :akuma:

Yabancılarda hata yapmasınlar geçen sene olduğu gibi yerlileri altyapıdan çözsünler ona da razıyım.

Tayfur bingölü zorlamakta fayda var. O bölgede umut veya kenan oynayacak gibi. O bölgeyi yerli ile çözersek çok rahatlatır bizi.
 Bu 8+3 gibi artılı sistemde yabancının yedepini yerli yapmak bütün herşeyi allak bullak ediyor sakatlık ve ceza gibi durumlarda.
Kale yerli, sol bek yerli ve stoperin bir tarafı yerli olmalı.
Atınç alınabilir o bölgeye veya para denkleştirilebilşrse mert müldür. Kaan ayhan bana göre yetersiz bizim için.
hem 3 lü oynayalım diyoruz hemde  sistemin alamet-i farikası sol beki yama yapmaya çalışıyoruz ne Tayfur ne Kenan ne Umut böyle oynarsak kesmez oraya yabancı bölgesinin adamını almak lazım
Ha bu arada mecbur kalıp alamayacaksak böyle oynanmaz y oynayacaksak da Kenan hepsinden iyi oynar yukarıdakilerden Almanya’dan alışkındır bu oyuna Rosierin yerine koyunca idare etti
Bana kalsa 4 lü oynarım Umut gibi adamı çöpe atmanın manası nedir 3 lü oynayınca koşan takım 4 lü oynayınca koşmayacak mı sanki herşey koşmakla bitecek
[ Son Düzenleme: 26 Haziran 2022, 11:20:26 Talisca1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

hem 3 lü oynayalım diyoruz hemde  sistemin alamet-i farikası sol beki yama yapmaya çalışıyoruz ne Tayfur ne Kenan ne Umut böyle oynarsak kesmez oraya yabancı bölgesinin adamını almak lazım
Ha bu arada mecbur kalıp alamayacaksak böyle oynanmaz y oynayacaksak da Kenan hepsinden iyi oynar yukarıdakilerden Almanya’dan alışkındır bu oyuna Rosierin yerine koyunca idare etti
Bana kalsa 4 lü oynarım Umut gibi adamı çöpe atmanın manası nedir 3 lü oynayınca koşan takım 4 lü oynayınca koşmayacak mı sanki herşey koşmakla bitecek
bu 3 lüden en iyi tayfur oynar orayı. 3 lüde hem savunma hem hücumu iyi olmalı. Ters kanatta rosier hücumcu oldupundan 2. Sırada da umut oynar fazla ileri çıkmadan. Kenan yerine de bence oraya altyapıdaki çocuk oynasın kenanı da takas makas birşey yapmak lazım.

Çevrimiçi murat

Geçen sene gok atamayan golcü rotasyonu çok iyi yapılmıştı batsuai ve kenan ile. Larin de bu ikisi nedenşyle performans gösteremedi. Larin batsuai kenan alex pjaniç etkisiyle yapamadı. Batsuaiyi sol kenar larini santrafor oynatsak bence daha iyi sonuç verirdi.

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen sene gok atamayan golcü rotasyonu çok iyi yapılmıştı batsuai ve kenan ile. Larin de bu ikisi nedenşyle performans gösteremedi. Larin batsuai kenan alex pjaniç etkisiyle yapamadı. Batsuaiyi sol kenar larini santrafor oynatsak bence daha iyi sonuç verirdi.
Abi larin ortada olmadığı için sola attık zaten. Alex ortada bats solda olsa bile daha olumlu olurdu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Abi larin ortada olmadığı için sola attık zaten. Alex ortada bats solda olsa bile daha olumlu olurdu.

sorun larinin orta olamaması değil batsın ortada  yapamamasıydı. Pozisyon buluyor atamıyordu. Larin az bulsa da atardı. Bats kenarda kafası rahat olurdu ve pozisyon açısından da rahat ettipiiçin santrafora da faydası olurdu.tabi en ideali merkez santrafor bir ismin olmasıydı ama yoksa larini kullanmak mantıklı olurdu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şaka gibi gerçekten.

Kulüple anlaşmalarını bekliyoruz, 3 gün sonra anlaşıldı diyorlar.

Oyuncuyla anlaşılmasını bekliyoruz, 5 gün sonra anlaşıldı diyorlar.

Oyuncunun karısıyla anlaşılmasını bekliyoruz, 10 gün sonra anlaşıldı diyorlar.

Şimdi tekrar satın alma opsiyonu için kulüple anlaşılmasını bekliyoruz yine.

Çevrimdışı XiaoHan

Şaka gibi gerçekten.

Kulüple anlaşmalarını bekliyoruz, 3 gün sonra anlaşıldı diyorlar.

Oyuncuyla anlaşılmasını bekliyoruz, 5 gün sonra anlaşıldı diyorlar.

Oyuncunun karısıyla anlaşılmasını bekliyoruz, 10 gün sonra anlaşıldı diyorlar.

Şimdi tekrar satın alma opsiyonu için kulüple anlaşılmasını bekliyoruz yine.

Amaç belli net ALGI! Herhangi bişey olunca işte bak güçlü başkan çok uğraşıyor kulübün menfaati için 1 kuruşu için bile didiniyor gölgelerdede tam şövalye, diğer başkanlardan daha kuvvetli falan filan. Ethem beyde zaten başka bişey demek istemişti. Kağıt üstünde uçacaz kaçacaz gelene gidene saplayacaz algısı taaaki gerçekle yüzleşip yanlız bırakılana kadar tff mhk lig başladığında bizi ince ince de değil artık utanmadan göstere göstere harcarken, ölü taklidi yap. 40 yıl sonra nasıl şampiyon olduğu aşikar takımla harcama limiti aynıyken çıt yok tabi mesele ts olunca hassaslaşıyor. Tüm transferleride silah zoruyla biz taraftarlar yaptırıyor kulübün aslında transfer politikası sistemi felsefesi var ama bu olguların dışına taraftar zoruyla çıkıyoruz tüm borç taraftarın yüzünden hatta 3 senede 3 futbolcu satamamaları bile bizlerin yüzünden yoksa başkan çok iyi insan çok uğraşıyor evini falan ipotek ettiriryor nankörlük etmeyelim sahip çıkalım. Ajax modelinde müthiş işler yapılıyor 40 yaşında genç Atiba kazandıracaklar takıma eli kulağındadır 50 yaşına gelince çok acayip rakamlara satarız.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı beno1903

Weghorst Muleka al forvet olayını bitir. Cenk falan gelmesin lütfen

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Muleka’nın kulübü Standard Liege ile prensipte anlaşma sağladı.

Muleka salı günü İstanbul’a gelerek Beşiktaşlı yöneticiler ile masaya oturacak!

(Hürriyet)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: