2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753947 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Abdulkerim 3.3 gitmis fenere parayA bak
2 kazimcan  3.3 Abdulkerim verecegine  5 ver mert muldur al tas gibi topcu

Bu arada ben Kazimcanin Abdulkerime gore bizde basarili olcagina inaniyorum ama fiyati bu kadar olmamali
Koreli'yi 20'ye satacaklar.

Çevrimdışı tuncaboylu

necmi abi biraz tutarlı olsalar eyvallah. Bunlar yanılmıyorsam 1.8 milyon alan bonservisine para verilmiş ruizi bedava elinden kaçırmış adamlar.bonuslarla 2.3 vereceklermiş. Belki maç başı hariç bonuslarda vardır bilemiyoruz. Eski futbolcuların ekmeği yenmiş bir şekilde elinden çıkar, kaçır, kadroyu boşalt sonra transfer yap. Bana pek masumane gelmiyor.
Ben imza parası ödediklerinden de şüpheleniyorum.

Çevrimiçi levitate

Ne gereksiz bir transfer olur. Önceliğimizin defans olması lazım yerliler için. Yedek oyuncu için para verecek bütçemiz yok.

menajeri iyi çalışıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

Bu yönetim geçen senede 10 civarı transfer yapmadı mı? Her sene 10 ar 10 ar getiriyorlar maşallah. Yok yüklerden kurtuluyormuşuz bilmem ne? Sonrada bunlardan kurtulmaya çalışacağız. İşbilmezler desem değiller işlerini bence gayet iyi biliyorlar.

Çevrimiçi Necmi

O senin bildiğin bonuslar. Başka neler var, imza parası var mı, bilen yok.

Getirmek zorunda mısın Premier League stoperi?

Herifler Koreli ve Macar genç stoper aldılar, 15-20 milyonlar konuşuluyor.

Bizim artık son sahibi olacak adam alma lüksümüz yok.
ilk sahibi olsak ne olacak sanki satabiliyoruz

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı sefaköykartali

Bugün de transfer yok. Artık forvetimi, yerli transferlerimi, Saiss ın sağına stoperimi veya sol kanadımı alayım yahu.

Çevrimiçi Samet Demir

@can1903 gelişmeler yok mu :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

@can1903 gelişmeler yok mu :)

sessizlik var abi şuan :)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı sozkul

necmi abi biraz tutarlı olsalar eyvallah. Bunlar yanılmıyorsam 1.8 milyon alan bonservisine para verilmiş ruizi bedava elinden kaçırmış adamlar.bonuslarla 2.3 vereceklermiş. Belki maç başı hariç bonuslarda vardır bilemiyoruz. Eski futbolcuların ekmeği yenmiş bir şekilde elinden çıkar, kaçır, kadroyu boşalt sonra transfer yap. Bana pek masumane gelmiyor.

İşbilmezlik ve beceriksizlik değilse masumanede değilse, para yediklerini mi ima ediyorsun?
Nasıl yapmış olabilirler ki?

Çevrimiçi Samet Demir

sessizlik var abi şuan :)
Fırtına öncesi sessizliği mi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yedekler yerine asları tamamlamaya çalışsak sanki daha iyi olacak. Kadronun yarısı hala eksik ama biz yedekleri alıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Bizimle adı geçen Cabral mental problemleri olan bir oyuncu ama teknik konusunda hiçbir eksiği yok hatta bizim ligin epey bir üstünde.

Çevrimiçi Necmi

Yedekler yerine asları tamamlamaya çalışsak sanki daha iyi olacak. Kadronun yarısı hala eksik ama biz yedekleri alıyoruz.
belki onlar asdır nerden biliyorsun 😂

Çevrimdışı sozkul

belki onlar asdır nerden biliyorsun 😂

Moral bozmakta üstüne yok Necmi  :D

Çevrimdışı sozkul

istemeye istemeye mecburen gelecek eğer gelirse diye tercüme etmek lazım.
"artık sıcak" ifadesi olayı yanlış anlatıyor. Çocuklarımın geleceği için biraz sıkıntı çekeyim demiş olabilir ancak.

Çevrimiçi murat

İşbilmezlik ve beceriksizlik değilse masumanede değilse, para yediklerini mi ima ediyorsun?
Nasıl yapmış olabilirler ki?
ülke yapılanmasında fetö bitti başka yeri şekilde doldurulyor bizde dışında kalamadık. Ben öyle görüyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

19:03 de video geliyor

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: