2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753218 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sozkul

Bir stoper için arpası fazla ve seneye 33 yaşında olacak. Defansta tek başına duvar olup takımı şampiyonluğa taşımazsa, o kontratın göze batacağı kesin.

Ayrıca başkan neden altyapı ve genç muhabbeti yapıp da son sahibi olacağımız adamlara 2-3 milyon Euro maaş veriyor hala? Adam Alex transferi için taraftarı eleştirip, aynısının laciverdi tarz bir transferle sezonu açıyor.

Saiss 3 milyon mu alacak? 1.8 diyorlardı..

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi 1.8 milyonu %100, 2.2 milyonu %99, 3 milyonu %90 ihtimalle alacaktır. :D

Ljajic de hesapta 2.2 alıyordu, en son giderken 4.2'ye çıktı.

Oyuncu alınırken, sadece garanti ücret açıklanıyor.
Oyuncuyu satarken, göndermeye çalışırken ya da sözleşme yenileyemezken; her türlü bonus üst üste konup söyleniyor.
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 01:36:04 tuncaboylu ]

Çevrimdışı doganay

3m maas nasil %90 ihtimal oluyor? Mac basi ucreti de 12.500 eur diye Kap'ta aciklanmis, onumuzdeki sezon Ligte 36 mac var en fazla oynayabilecegi , 3-5 te kupa oynasa max 40 mac olur 40x12.500 = 500k + 1.8 =2.3m senelik o da muhtesem bir sezon gecirirse ozaman da herkes memnun olur zaten.
Bonservisi elinde Premier lig oyuncusunu 1m'a getirmezsin herhalde bence gayet iyi bir anlasma

Çevrimdışı Orhan_

Bir stoper için arpası fazla ve seneye 33 yaşında olacak. Defansta tek başına duvar olup takımı şampiyonluğa taşımazsa, o kontratın göze batacağı kesin.

Ayrıca başkan neden altyapı ve genç muhabbeti yapıp da son sahibi olacağımız adamlara 2-3 milyon Euro maaş veriyor hala? Adam Alex transferi için taraftarı eleştirip, aynısının laciverdi tarz bir transferle sezonu açıyor.

Tek başına duvar olup şampiyonluğa taşıyacak stoperin de bedeli 1.8m olmaz. Varsa öyle biri ben 5m bile verilmesine razıyım çünkü kazandıracağı para çok daha fazlası olacaktır. Sen olabilecek en uçtaki beklentiyi yaratıp sonra bak yapamadı diye kontratı şimdiden eleştirme planını yapmışsın bile.

Çevrimdışı Talisca1903

Abdulkerim 3.3 gitmis fenere parayA bak
2 kazimcan  3.3 Abdulkerim verecegine  5 ver mert muldur al tas gibi topcu

Bu arada ben Kazimcanin Abdulkerime gore bizde basarili olcagina inaniyorum ama fiyati bu kadar olmamali
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 11:50:06 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Tek başına duvar olup şampiyonluğa taşıyacak stoperin de bedeli 1.8m olmaz. Varsa öyle biri ben 5m bile verilmesine razıyım çünkü kazandıracağı para çok daha fazlası olacaktır. Sen olabilecek en uçtaki beklentiyi yaratıp sonra bak yapamadı diye kontratı şimdiden eleştirme planını yapmışsın bile.
is yaptiktan sonra futbolcunun maasina kimse bakmaz gomez 5,5 arti bonuslara oynadi yapti gorevini gitti kimse bakmadi bile be aldigina
Yarin Talisca getirip 5 verseler tek kelime etmem adam skorer Saiss de gayet iyi adam bu fiyatlara normal gelmesi savunmayi toplayacagini dusunuyorum

Çevrimiçi murat

is yaptiktan sonra futbolcunun maasina kimse bakmaz gomez 5,5 arti bonuslara oynadi yapti gorevini gitti kimse bakmadi bile be aldigina
Yarin Talisca getirip 5 verseler tek kelime etmem adam skorer Saiss de gayet iyi adam bu fiyatlara normal gelmesi savunmayi toplayacagini dusunuyorum
tutma garanti olsa kimse laf etmez ama geçen sene gelenlerin hiçbiri tutmadı. Gerçi onlara pek laf eden yok sadece boyd douglas layiç  negredo vs. Öyle maaşlar veryoruz ki serbest bıraksan isteyen olmuyor.

Çevrimdışı Orhan_

Abi eleştirmek istiyorsan %80 ihtimalle 5m alıyor. %70 ihtimalle de 7m alıyor.

Çevrimdışı Orhan_

Ligimizdeki adamları alamayız artık 1m'a. Yaşadığımız ülkenin lig koşulları bunlar. Topyekün bir karar olmadıkça böyle de gider.

Çevrimdışı Orhan_

3m maas nasil %90 ihtimal oluyor? Mac basi ucreti de 12.500 eur diye Kap'ta aciklanmis, onumuzdeki sezon Ligte 36 mac var en fazla oynayabilecegi , 3-5 te kupa oynasa max 40 mac olur 40x12.500 = 500k + 1.8 =2.3m senelik o da muhtesem bir sezon gecirirse ozaman da herkes memnun olur zaten.
Bonservisi elinde Premier lig oyuncusunu 1m'a getirmezsin herhalde bence gayet iyi bir anlasma

Bırak premier lig oyuncusunu tr'den kimi getirebilirsin 1m'e artık?

Çevrimiçi Necmi

Abdulkerim 3.3 gitmis fenere parayA bak
2 kazimcan  3.3 Abdulkerim verecegine  5 ver mert muldur al tas gibi topcu

Bu arada ben Kazimcanin Abdulkerime gore bizde basarili olcagina inaniyorum ama fiyati bu kadar olmamali
geçen youtube de videosunu izledim adamın yere yatmadan karşıladığı tek pozisyon yok videoda
ben ayakta kalamayan savunmacıyı sevmem tosiç gibi deniyorda tosiç sadece kritik pozisyonlarda yatardı maçta bir iki pozisyon olurdu öyle sert girdiği için dikkat çekerdi bu öyle değilki alınsada alınmasada yatan oyuncu sevmiyorum savunmacı ayakta kalmayı bilmeli

Çevrimiçi Necmi

Abi 1.8 milyonu %100, 2.2 milyonu %99, 3 milyonu %90 ihtimalle alacaktır. :D

Ljajic de hesapta 2.2 alıyordu, en son giderken 4.2'ye çıktı.

Oyuncu alınırken, sadece garanti ücret açıklanıyor.
Oyuncuyu satarken, göndermeye çalışırken ya da sözleşme yenileyemezken; her türlü bonus üst üste konup söyleniyor.
bu paraları artık futbolcu demeye bin şahit lazım yerli oyuncular istiyor 1.8 makul maaş eleştirininde abartısı olmuyor somut kanıtın yoksa böyle olmuştur diye eleştiri olmazki yarın dediğin gibiyse eleştirirsin şimdiden bilmeden konuşmanın manası yok bu eleştiri değil nefretle kin kusma katagorisine giriyor eleştiriyle nefreti birbirinden ayırmak gerekir

Çevrimdışı Talisca1903

geçen youtube de videosunu izledim adamın yere yatmadan karşıladığı tek pozisyon yok videoda
ben ayakta kalamayan savunmacıyı sevmem tosiç gibi deniyorda tosiç sadece kritik pozisyonlarda yatardı maçta bir iki pozisyon olurdu öyle sert girdiği için dikkat çekerdi bu öyle değilki alınsada alınmasada yatan oyuncu sevmiyorum savunmacı ayakta kalmayı bilmeli
mert müdürü mü diyorsun abi Kazımcanı mı?

Çevrimiçi murat

bu paraları artık futbolcu demeye bin şahit lazım yerli oyuncular istiyor 1.8 makul maaş eleştirininde abartısı olmuyor somut kanıtın yoksa böyle olmuştur diye eleştiri olmazki yarın dediğin gibiyse eleştirirsin şimdiden bilmeden konuşmanın manası yok bu eleştiri değil nefretle kin kusma katagorisine giriyor eleştiriyle nefreti birbirinden ayırmak gerekir
necmi abi biraz tutarlı olsalar eyvallah. Bunlar yanılmıyorsam 1.8 milyon alan bonservisine para verilmiş ruizi bedava elinden kaçırmış adamlar.bonuslarla 2.3 vereceklermiş. Belki maç başı hariç bonuslarda vardır bilemiyoruz. Eski futbolcuların ekmeği yenmiş bir şekilde elinden çıkar, kaçır, kadroyu boşalt sonra transfer yap. Bana pek masumane gelmiyor.
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 15:01:38 murat ]

Çevrimdışı Talisca1903

Ersin’i de satmalıyız artı Nkodu ve Alexide daha önce bir arkadaş yazmıştı Alex için mobilet 🏍 gibi adam diye çok ses çıkarıp hızlanamıyor benzetmesi yapmıştı çok yerinde tespit kamp görse iyi olur gibi düşünüyoruz ama sahaya yansımıyor genelde bu düşüncelerimiz hayal ettirdikleri ile gerçekleştirebildikleri arasında dağlar kadar fark var

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Akil Emre

Kadrodaki yerlilerin kim olacağını merakla bekliyorum. Kenan, necip, umut meraş, serdar saatçi, emirhan ve kaleciler dışında yerli profilimizde kimse yok ve malesef bu ekipden 3 kişi banko sahada olacak. Niyetimiz şampiyonluk değilse yerli kısmını paftaki çocuklarla doldurma taraftarıyım. Necip kenan ve umutun ilk onbir başlaması zaten şampiyonluk dışında olacağımızı gösterir.

Çevrimdışı Talisca1903

3-5 birşey almışıztır inşallah

Çevrimdışı Talisca1903

Kadrodaki yerlilerin kim olacağını merakla bekliyorum. Kenan, necip, umut meraş, serdar saatçi, emirhan ve kaleciler dışında yerli profilimizde kimse yok ve malesef bu ekipden 3 kişi banko sahada olacak. Niyetimiz şampiyonluk değilse yerli kısmını paftaki çocuklarla doldurma taraftarıyım. Necip kenan ve umutun ilk onbir başlaması zaten şampiyonluk dışında olacağımızı gösterir.
ön taraf ve orta saha iyi olsun yeter defansta nejip umut gayet iş görür

Çevrimiçi Necmi

mert müdürü mü diyorsun abi Kazımcanı mı?
abdulkerim  konyadaki

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ne gereksiz bir transfer olur. Önceliğimizin defans olması lazım yerliler için. Yedek oyuncu için para verecek bütçemiz yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ne gereksiz bir transfer olur. Önceliğimizin defans olması lazım yerliler için. Yedek oyuncu için para verecek bütçemiz yok.

Su Salih’i almadan once ligin en iyi yerli orta saha oyuncusuydu. Simdi Holosko muamelesi yapilip her transferde Salih + bir miktar para olarak ismi geciyor. Salih suan herhangi bir anadolu klubunun oyuncusu olsa, eminim kapiyi bize 4-5M euro’dan acarlar. Yas olarakta, Fb’ye 3.3M Euro’ya transfer oldugu soylenen Bardakci’dan sadece 6 ay buyuk. Yazik.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı blackeagle35

Konyaspor'dan Ahmet Karademir diye bi oyuncuya teklif yaptığımız söyleniyor. Altyapı oyuncusu herhalde.

Çevrimdışı tuncaboylu

O senin bildiğin bonuslar. Başka neler var, imza parası var mı, bilen yok.

Getirmek zorunda mısın Premier League stoperi?

Herifler Koreli ve Macar genç stoper aldılar, 15-20 milyonlar konuşuluyor.

Bizim artık son sahibi olacak adam alma lüksümüz yok.

Etiketler: