2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 770313 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı levent14

Sergen hocanın belkide en büyük hatası şu Balotelliyi geri çevirmek oldu..Adam ligin çok üzerinde golcü hemde bedava çok ucuza alınabilirdi...Evet deli adam ama çok ucuza alınabilecek riskti

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu guvende insanlar ne buluyor anlamiyorum. Cenk 23 yasinda 120 super lig macina cikmis, 40+gol, 20+asist yapmisti. Antep gibi orta-sira takiminda.

Guven 74 mac   16gol 7 asist.

TR disina ayagini atsin 500bin euro veren cikmaz.
Beşiktaş'ta şans bulup gol atmak, Antep'te gol atmaktan daha mı kolay?

Cenk bize geldiği ilk 2 sene 8 gölü geçemedi.

Güven'i 1 sene Gaziantep'e gönder, kaç gol atıyor seyret.

Çevrimdışı tuncaboylu

ersin ve rıdvan ile anlaşırız. serdarda ise problem yaşamamız garanti gibi.
Ersin de, Rıdvan da bedava gidecek.

Kafanızı hazırlayın.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Larin'e ayrı bir parantez açmak lazım.
Su rezi oynuna 750K üstü sözleşme istiyorsa güle güle.

Çevrimdışı Talisca1903

Larin'e ayrı bir parantez açmak lazım.
Su rezi oynuna 750K üstü sözleşme istiyorsa güle güle.
500 k yeterde artar beğenmiyora kapı orda MLS gibi miili takım maçları var ona bakıp aldanmamak lazım

Çevrimdışı Talisca1903

Sergen hocanın belkide en büyük hatası şu Balotelliyi geri çevirmek oldu..Adam ligin çok üzerinde golcü hemde bedava çok ucuza alınabilirdi...Evet deli adam ama çok ucuza alınabilecek riskti
Bizde olsa 10 dk kırmızı yer oyununda da pek bir numara yok Atiaba biraderim  sildi sahadan çamura yatıp durdu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sağır sultan bile duydu. Yönetim açıklamıyor. Artık kabullenmek lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Koskoca milli takım havuzunda Kenan'ı 11 yapan adamdan medet umuyoruz.
Şaka gibi...

Çevrimiçi Samet Demir

Koskoca milli takım havuzunda Kenan'ı 11 yapan adamdan medet umuyoruz.
Şaka gibi...
Nazım Sangare'yi oyuncunun kendisi söylemese yabancı statüsünde zannediyordu...

Yönetim yanlış ata oynuyor. Umarım seçim vaadlerinden birisi Şenol hoca değildir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nazım Sangare'yi oyuncunun kendisi söylemese yabancı statüsünde zannediyordu...

Yönetim yanlış ata oynuyor. Umarım seçim vaadlerinden birisi Şenol hoca değildir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahaha bunu Beşiktaşta hoca iken bu da Brezilya'nın ünlü sağbeki Sangarinho diye ittirseler anlamazmış.

Çevrimdışı tolga1903

Şu larin denen yetenek fakirini gs'ye falan ittirin de 2.5'dan gidin vargas'ı yoklayın bu adam klasik anadolu takımı futbolcusuna göre baya iş yapar bizim takımda gerçekten çok beğeniyorum biraz fazla ayağında top tutuyor ama yetenek baremi bizim takımdakilerin üzerinde şu nkudu falan güvenilip de yola çıkılmaz ghezzal'e bile güvenilmez yedeklemek lazım yeni sezonda
[ Son Düzenleme: 15 Şubat 2022, 18:07:08 tolga1903 ]

Çevrimiçi murat

Malatyaspordan münir ayrılmış. Denenebilir.

Çevrimdışı TURKahvesi

Selam Beşiktaş ailesi,
bu güzel foruma ilk katılışım değil
V.Park stadı temelleri atılırken buradaydım
zaman geçtikçe kaynaştık fikirlerimizi yazdık sonrasında ufak tefek tartışmalar sonucunda uzaklaştım forumdan
yıllar geçti tekrar kendimi buraya attım
beni az-çok hatırlayan bilir Alisson Becker'i ilk burada öneren isimlerdenim (Fabri alınmıştı) pek ala Becker alınabilir miydi istesek alırdık 8 m. euro alındığına göre 9 m. euroya alabilirdik
ayrıca Marcelo konusunda yanılmadım sözlü veya fiilli olmasa da içimden doğru bir transfer olduğunu biliyordum sonuçta dinamik bir yapısı vardı keza Atiba'da da öyle
buraya dikkat Beşiktaş'ımın kendi kulüp sitesine 2 defa mail attım adeta yalvararak sonuçta kaçan balık büyük oldu en çok buna üzüldüm (ilk olarak Fırat Günayer'e 2020 yılının eylül ayında kişisel mail atarak hemen 1 gün sonrasında Serdar Sarıdağ'a kişisel mail atarak ki kendisi sadece cevap verdi teşekkür ederek hemen ileteceğini beyan ederek) bu 2 isimden sonra attım kulübe ilki 2021 ocak ayının başları 2.si ise 2021 yılının mayıs ayının ortalarında
önerdiğim futbolcunun hem de yalvararak Güney Koreli stoper Min-jae Kim maalesef buna çok üzüldüm

neyse sizlere daha doğrusu Beşiktaş'ıma bir stoper önerisinde bulunmak istiyorum Nikola Maksimovic bu oyuncuyu ne yapıp edip alın lütfen çok iyi bir stoper tam da aradığımız dinamik bir oyuncu Vida (Wellinton dahil) ile yolları ayırın bunu alın yalvarıyorum yanına artık K.Ayhan mı  olur Koray mı olur Abdulkerim mi bilemem ama bu sırp'ı alın hem sağ bekte de oynar istenildiğinde (ayrıca stoper solda da sırıtmaz yeter ki alınsın ve transfer Tosic'de devreye sokulabilir pek ala kolaylaşması açısından)

son olarak Elneny'i de isterim şiddetle (alınabiliyorsa başlıca golcü olarak Sörlöth)

saygılar sevgiler...
[ Son Düzenleme: 16 Şubat 2022, 15:41:48 TURKahvesi ]

Çevrimdışı mrred

Son yıllarda yaptigimiz en iyi transfer bence josef

Fiyat performansa bakmaz isek gedson da iyi transfer fakat maliyeti korkunc ötesi

Bu iki oyuncunun yanina mumkunse teknik olmayan! guc devamlilik ve dayaniklilikta iyi olan "sosa" tipi bir orta saha eklersek seneye iddia ediyorum sampiyonuz hem de gule oynaya.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Mesela biz atinci nasil 5 e sattik hic dusundunuz mu ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Selam Beşiktaş ailesi,
bu güzel foruma ilk katılışım değil
V.Park stadı temelleri atılırken buradaydım
zaman geçtikçe kaynaştık fikirlerimizi yazdık sonrasında ufak tefek tartışmalar sonucunda uzaklaştım forumdan
yıllar geçti tekrar kendimi buraya attım
beni az-çok hatırlayan bilir Alisson Becker'i ilk burada öneren isimlerdenim (Fabri alınmıştı) pek ala Becker alınabilir miydi istesek alırdık 8 m. euro alındığına göre 9 m. euroya alabilirdik
ayrıca Marcelo konusunda yanılmadım sözlü veya fiilli olmasa da içimden doğru bir transfer olduğunu biliyordum sonuçta dinamik bir yapısı vardı keza Atiba'da da öyle
buraya dikkat Beşiktaş'ımın kendi kulüp sitesine 2 defa mail attım adeta yalvararak sonuçta kaçan balık büyük oldu en çok buna üzüldüm (ilk olarak Fırat Günayer'e 2020 yılının eylül ayında kişisel mail atarak hemen 1 gün sonrasında Serdar Sarıdağ'a kişisel mail atarak ki kendisi sadece cevap verdi teşekkür ederek hemen ileteceğini beyan ederek) bu 2 isimden sonra attım kulübe ilki 2021 ocak ayının başları 2.si ise 2021 yılının mayıs ayının ortalarında
önerdiğim futbolcunun hem de yalvararak Güney Koreli stoper Min-jae Kim maalesef buna çok üzüldüm

neyse sizlere daha doğrusu Beşiktaş'ıma bir stoper önerisinde bulunmak istiyorum Nikola Maksimovic bu oyuncuyu ne yapıp edip alın lütfen çok iyi bir stoper tam da aradığımız dinamik bir oyuncu Vida (Wellinton dahil) ile yolları ayırın bunu alın yalvarıyorum yanına artık K.Ayhan mı  olur Koray mı olur Abdulkerim mi bilemem ama bu sırp'ı alın hem sağ bekte de oynar istenildiğinde (ayrıca stoper solda da sırıtmaz yeter ki alınsın ve transfer Tosic'de devreye sokulabilir pek ala kolaylaşması açısından)

son olarak Elneny'i de isterim şiddetle (alınabiliyorsa başlıca golcü olarak Sörlöth)

saygılar sevgiler...
İyi ki tekrar geldin ne iyi ettin de geldin

Hoşgeldin

[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2022, 13:44:42 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Son yıllarda yaptigimiz en iyi transfer bence josef

Fiyat performansa bakmaz isek gedson da iyi transfer fakat maliyeti korkunc ötesi

Bu iki oyuncunun yanina mumkunse teknik olmayan! guc devamlilik ve dayaniklilikta iyi olan "sosa" tipi bir orta saha eklersek seneye iddia ediyorum sampiyonuz hem de gule oynaya.

Darida, Guilavogui (Bordo'ya zorunlu satınalma ile gitti.)

Çevrimdışı mrred

Darida, Guilavogui (Bordo'ya zorunlu satınalma ile gitti.)
O bölge çok kritik baya iyi çalışılması lazım. Ama josef ve gedson ile baya sağlam bir nüve oldu elimizde

Korkum şu ki Tolgayın Bosnalı versiyonunu bize iteleyecekler. Umarım öyle bir hata yapılmaz. Ljajic ve Pjanici seneye Türkiye sınırları içinde dahi

görmek istemiyorum. İkisi de çok büyük utanç
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

https://www.transfermarkt.com.tr/sivert-mannsverk/profil/spieler/510310

Bu adamı napoli 2 milyona aldı

Tam aradığımız profildi. Biz hala pjaniclere 3 milyon euro maaş verelim

Sivert Mannsverk
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2022, 13:52:30 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

https://www.transfermarkt.com.tr/julian-weigl/profil/spieler/196792

Muhteşem bir orta saha oyuncusu orta vadeli hedef olarak eklenebilir. Ama buralara düşmesi için en az 30 yaşına gelmesi lazım

28 de gelirse muhteşem bir transfer olur

Julian Weigl
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2022, 13:52:12 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

https://www.transfermarkt.com.tr/jens-cajuste/profil/spieler/468066

10 milyona transfer yaptı biz hala batsmane alexe maaş verelim

Muhteşem bir oyuncu daha

Jens Cajuste
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: