Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 10.02.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 14373 defa] Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Göztepe
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı worns

Atiba girecek galiba inşallah Kerem çıkar

Josefte bi sıkıntı var. İşler daha kötüye gidebilir Atiba pjanic ozi orta sahası kağıt üstünde pek parlak değil.

Çevrimdışı Talisca1903

Josefte bi sıkıntı var. İşler daha kötüye gidebilir Atiba pjanic ozi orta sahası kağıt üstünde pek parlak değil.
Batsı almalı Alex de varken çok zayıf kaldık

Çevrimiçi sEuL

Pjanic - Atiba - Oguzhan orta sahasi ile orta sahamiz nasil direnc gosterecek merak ediyorum. Buyuk ihtimalle golu yeriz yakinda

Çevrimdışı worns

Pjanic - Atiba - Oguzhan orta sahasi ile orta sahamiz nasil direnc gosterecek merak ediyorum. Buyuk ihtimalle golu yeriz yakinda

Golü yemediysek Göztepe fırsatları çok kötü değerlendiriyor diye yemedik şu ana kadar.

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bence dogru karar, pen6 cokbagir karar olurdu. Ama en son antalya macindaki en az iki tanesi cok net'ti
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Talisca1903

orta saha diye brşey kalmadı sol kanatta boş hocada uyuyor

Çevrimiçi sEuL

Ozi’de futbolcuyum diye geziniyor. Yuruyecek hali yok, iki verkaca girince bizim taraftarda hemen oooo Ozie cok iyi falan diyor.

Çevrimdışı levitate

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Oğuzhan bu işten para kazanıyor ilginç.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimdışı levitate

Çevrimiçi İsmail Özyurt

orta saha diye brşey kalmadı sol kanatta boş hocada uyuyor
Vekaleten hocalık yapınca böyle oluyor.

Çevrimdışı sefaköykartali

Seneye alexi yollayalım bence, olmayacak boşuna maaş vermeyelim.

Çevrimiçi sEuL

Gol geliyorum diyor,
Golu bi yiyelim hocamiz oyuna mudahale edecek sonra. Ya dakika 75’i gosterecek yada gol yiyecegiz yoksa Alex’in Oguzhan’in falan cikacagi yok.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Golu bi yiyelim hocamiz oyuna mudahale edecek sonra. Ya dakika 75’i gosterecek yada gol yiyecegiz yoksa Alex’in Oguzhan’in falan cikacagi yok.
Hangi hoca? Takimin basinda hocami var

Çevrimdışı worns

Ah be. Göztepe kaçırdı kaçırdı ikidir maç bize geldi diyorum ama biz de atamadık.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı worns

Hangi hoca? Takimin basinda hocami var

:) Hasbelkader iki maç kazandı diye sergenden sonra takımı toparladığı ilan edilmişti her yerde. Saha içine bakan herkes en ufak bir toparlanma emaresinin olmadığını hatta işleyen Josef gibi parçaların dahi bozulduğunı görüyordu. İşe yarar tek bir saha içi hamle geliştiremediği rahatlıkla söylenebilir. Ne yapmak istediğini de bilmiyor.  Ama suç onda da değil. Görevin bu kadar uzun süre ona bırakılması ve şu değerli hazırlık zamanlarının heba edilmesi saçmalıktı.

Çevrimdışı worns

Hadi arkadaş Göztepe düşüyor. Rakibin genel problemi bu zaten skoru alamıyor sonra tempo kaybediyor doğru bir kaç hamle yapıp şu dönemi değerlendirsek maç gelecek. Bari kupada işin içinde kalalım.

Çevrimdışı Talisca1903

kalafat yakacak canımızı ersinde inadına ona atıyor topu