Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı
Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı Skor : Tottenham 1-1 Beşiktaş JK ( Demba Ba ) Tarih : 02.10.2014 Saat : 22.05 Hakem :  Manuel Grafe Stadyum : White Hart Lane Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 76676 defa] Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ekim 2014, 12:28:52
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sosa'nın bonservisindeki 2 milyon euroluk ödeme için 12 gün kaldı. acaba yönetim toparlayabildi mi ki bu parayı?

Her türlü alırız dostum zaten sözleşmesi bitiyor sene sonu
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALDENYX

Analiz yapmak gerekirse:

Tolga :Yediği golde adımını erken atmadığı için hatalı bir gol yedi.Topu parmaklarıyla tokatlayıp dışarı atması gerekirdi.Form düşüklüğü devam ediyor malesef.

Motta: hucuma iyi katıldı savunmada da pek açık vermedi tek yapması gereken şu ortalarını geliştirmek.

Serdar:klasik serdarın biraz daha iyisiydi.Ama hala çok eksiği var.

Pedro:Zaman zaman panik yaptı ama genel olarak iyiydi.

Sivok.Çok beğendim kademe hataları yapmadı.Paniklemeden sakin kalarak pozisyonlara müdahale etti.

Veli:Golde hatası var o şutu attırmamalıydı.Malesef velide de performans düşüklüğü devam ediyor.

dündenberi herkez VELİ VELİ o şutu attırmamalıydı diyor ama yanliş diyor,golu atan adamın yanında iki beşiktaşli var arkadan takip eden 5 numara ile sosa , yere yatan pedro, VELİ  o pozisyonda gol atan adama pas veren kişiye pres yapiyordu.....SAÇINDAN en azından anlayabilirsiniz......SAYGILAR
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Necmi

Antudan bir yazı

İngiltere Premier ligini takip eden biri olarak Tottenham ın as kadrosundan sadece iki adamı yoktu onlarda Erik Labela ‚ Cristian Eriksen ‚ Erik Labela yedek klübesindeydi formsuz diye oynatmamış olabilir.Tottenham tam kadroydu.
renkliler bile bizi yüceltirken bu saçma sapan yazılar niye parasını verip oyuncu oturtmak bize mahsus bir şey ingilizlerin kadrolarındaki tüm oyuncular oynar a sı b si yoktur sakat değilse forumsuz değilse herkesin onbire girme hakkı eşittir Premier ligte en az şans bulan oyuncuyu al gel burda yıldız olur

Çevrimdışı ALDENYX

O Degilde Beşiktaş sayesinde , İngilizler Defans Yapmayı Öğrendi
Futbolun Beşigi İngilterede , İngilizlere Bir Kez daha Futbol drsi verdik !! Önce Arsenal , Şimdide Tottenham !! Londrada bu Rakiplere Karşı Tek kale oynamak , Rakibe 10 kişi defans yaptırmak her Babayiğidin Harcı değildir !!
Bir kez Daha Gördük ki , Düzgün bir zemin , Adam Gibi bir Hakem ve 2.000 Taraftarının olduğu her maçta BEŞİKTAŞ Ev Sahibidir !!!!

Çevrimdışı ALDENYX

Dünkü maçta En çok konuşulması gereken Şeylerden biri de maçın Hakemiydi !! Gerçekten muthiş bir maç yönetti !!! Madalyalık bir performans gösterdi !!! Zırt Pırt oyunu durdurmayıp , futbolu guzelleştirdi , biraz sertliğe müsaade etti !! Pozisyonlara inanılmaz yakındı , futbolcular kadar koştu !! Pozisyonlara okadar yakın ve hakimdiki , en Ufak harekette duşen , kendini atan Futbolculara , eliyle ,Topa müdahale işareti yaparak maçı devam ettirdi !!! Penaltı Pozisyonunu müthiş Süzdü!!! 5 yıldızlık bir performans !! İşte Hakem bu dedirtti resmen !!! Yabancı hakemler , kesinlikle Bizim hakemlere Özel ders vermeli !!!!!

Çevrimdışı fani madida

dün akşam takımla gurur duydum ya demba ba penaltıyı attıktan sonra ağlayacaktım yemin ederim.

sosa'ya ayrı bi parantez açmak lazım ilk alındığında biraz burun kıvırdım ama bence tam aradığımız adammış hem adı ernesto olan birinin başarısız olması mümkün değil  :bandit: oğuzhan da kendine gelsin artık.
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı sherlock

Bilic,İngilizlere karşı  3 maçtır gayet göze hoş gelen top oynatıyor.Sene sonunda umarım takımımızı bırakmaz.

Çevrimdışı Fatih

Tolga bu sene guvensizligin nasil birsey olacagini gosteriyor... Artik oynamasa mi bilemedim...
Yine, yeni, yeniden...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Etiketler: