34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor Tarih : 25.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Serkan Olguncan - Aleks Taşçıoğlu - Yusuf Ziya Gündüz VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 12566 defa] 34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

gol atarız ama maç dönecek buradan az sakin olsak

Çevrimdışı sefaköykartali

Emirhan dışında kaliteli futbol oynayan bir kişi yok. Buna ghezzal ve pjanic de dahil.

Çevrimdışı Talisca1903

++8 denan az olmamalı uzatma yatıyorlar

Çevrimiçi Necmi

emirhan büyük topçu
olacak inşallah daha değil fiziği yetmiyor

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kenan'da kan beyne geç gidiyor galiba.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rıdvanı gömüp Umutseverleri piste alalım.

Çevrimdışı bjkozy

Kasimpasadanda fark yedik. Bide Gs uzerimizde bitirsin ligide tam olsun

Çevrimdışı Talisca1903

umutun o tpu kaptıracağı ersinin verdiği pastan belliydi her maç baskı altındaki adama pas vermeye çalışıyor

Çevrimdışı tolga1903

Ne topçular be sergen hocam maşallah ne güzel futbolcular aldırmışsın umut meraş be hocam

Çevrimiçi Akil Emre

Şenol gelsin, seneye ondan başkasının düzelteceğine inanmıyorum takımı. Tarihimizin en kötü sezonunu geçiriyoruz maceraya gerek yok.

Çevrimdışı Talisca1903

yönetime tepki var çok şükür nihayet tekrardan aday felan olmasınlar

Çevrimdışı Talisca1903

Şenol gelsin, seneye ondan başkasının düzelteceğine inanmıyorum takımı. Tarihimizin en kötü sezonunu geçiriyoruz maceraya gerek yok.
iş o noktaya çoktan geldi de neyse yine linç yeriz

Çevrimdışı Talisca1903

Şenol Güneş olmadı lucescu en kötü rıza hoca gelsin bu kaostan nasıl çıkarsın ismael hoca bizi daha kaç senemizi heba edicez

Çevrimdışı autopsy

sistemine uygun takımı kursun işde bir sürü oyuncu gidiyor bundan sonraki maçları kazansak ne olur kazanmasak ne olur en azından koşmayan oyuncunun şansı olmaz rosier ghazzel josef dışında takımda beşiktaşa yakışan oyuncu yok

İstediğini kur, bu oyun anlayışıyla başarılı olamazsın. Adamın hayal ettiği şeyi oynayabilmen için aşırı üst düzey fizik kalite artı teknik lazım. Böyle bir kadroyu da bu ekonomik güç ile kuramazsın, hatta daha kısa ve öz yazayım. 25 milyon euroluk takımla Atalanta olamazsın 1 yıl içerisinde. Size hayallerinizle mutluluklar, seneye uyandığınızda tekrar konuşuruz.

Çevrimiçi Necmi

Rıdvanı gömüp Umutseverleri piste alalım.
ne farkeder bir o attırdı bir bu umutun hata yapması rıdvanın rezalet oyununu aklıyormu üstelik umut girdiğinden beri gayet iyi oynuyor
Bırakın artık vasat seviciliği yakıştırıyormusunuz bu oyuncuları beşiktaşa bir gence şans vereceksen emirhana ver ersin kim rıdvan kim rüyalarında bile beşiktaş forması giymemeleri gerekiyor kalemize gelen her top gol oluyor bilmem farkındamısınız bunların ayrıcalığı ne alt yapıdan çıkmasımı burası beşiktaş alt yapıdan geldi diye oyuncu oynamaz hak ettiği için oynar

Çevrimdışı levitate

umut rıdvanın çeyreği etmez kusura bakmayın da

Çevrimdışı tolga1903

Umut meraş maşallah ne şutlar çektin be o yeteneğinle ne özgüven varmış anasını satayım elemanda hala atabileceğini sanıyo şut çekince

Çevrimdışı levitate

Çevrimiçi COB

Taraftar'a da ayrı uyuz oldum. Lay lay lom...

Etiketler: