31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Serkan Olguncan - Ekrem Kan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16822 defa] 31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%20]

Toplam Oy Verenler: 5

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Forvetimiz olsa mac su an 4-1 lehimizeydi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı levent14

Ersin bizim takım için yeterli bir kaleci değil... Adama gol attırmak için kaleyi boşaltmış.

Ve herr nedense ülkede buffon muamelesi görüyor herkes 20 milyona falan avrupaya gideceğini düşünüyor saçma bir şekilde..Penaltı kurtarma becerisi hariç hicbir özelliği olmayan vasat bir kaleci

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi fatihsahin

Hay allahım ya

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ben bisey demiyorum artik, gehzzal dururken baska kimseye penalti atmak düsmez

Çevrimdışı mrred

Bu seneki bütün transferler fiyasko

Can neden hala oyunda
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Talisca1903

top isteyecek ama koyacaz bugün hamsiye az biraz futbol adaleti varsa aha da kenan atacak hemde böyledir bu işler

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Helal sana Rosier, Magician işbaşında pas muazzam.

Çevrimiçi Talisca1903

top isteyecek ama koyacaz bugün hamsiye az biraz futbol adaleti varsa aha da kenan atacak hemde böyledir bu işler
dedik kenanda sıra

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ya yemin billah bitane adam akilli santrofor olsa bunlara yeni bir 7-1 yasatacagiz ama yok iste

Çevrimdışı Orhan_

Michy kesin cenabet. Penaltı kaçırdı çıktı gol attık. Şuna biri gusl almayı öğretsin

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Yine ne varsa ghezzal rosierde var
The great gig in the sky

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Arkadaşlar demek ki son haftalarda biraz futbol izleyeceğiz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

can öldürdün josefi az oyna

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ulan arkadaş ne Siopis'miş ya.
Herifin tek yumurta ikizi de çaktırmadan oynuyor herhalde.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Tövbeler olsun ts'li topçu sarı mı gördü

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

GÖSTERDİĞİ KARTLARA BAK YUUUH

Etiketler: