31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Serkan Olguncan - Ekrem Kan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16694 defa] 31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%20]

Toplam Oy Verenler: 5

Çevrimiçi sEuL

Bu kadar sut ozurlusu nasil olabiliyoruz ya

Çevrimiçi levitate

şut atmayı bilsek dünya daha güzel bir yer olabilirdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sıkıntı yok, bu pozisyonlara seneye Gedson girecek, zımbalar geçer.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı mrred

Bir daha böyle marka santrafor almak isteyen yönetici olursa ağzına kürekle vururum

Yeter artık bıktırdı bu youla
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Yuhh adamın ayağını kıracakmış

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

adamın bileği yamulmuş bildiğin vermedi yuh

Çevrimiçi Samet Demir

Yazıklar olsun size.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı levent14

Pozisyon net penaltı ama bats kazmasi topa koşuyor sonradan kafa basıyor kendini bırakıyor o an kendini bıraksa vermeme şansı yok ayrıca hiç bir oyuncudanda reaksiyon yok çok enteresan

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oyuncumuzun ayağı kırılmadığı için penaltı yok. Oyna devam...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Alex cok etkisiz kaldi yine

Çevrimiçi levitate

vekil ziyareti işe yaradı valla

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şunlara flaşları açıp şov yapacakları 61. dakikada çaksak ne güzel olur.

Çevrimdışı sefaköykartali

Savunma ve tempoya bak hocasız bu maça kadar iyi bile gelmişiz. Sol iç ve iyi bir forvete seneye şov yaparız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Allah belanızı versin gösterdiği karta bak.

Çevrimiçi levitate

gsnin son şampiyonluktan daha şaibeli

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sorarsan trabzonun böyle şeylere ihtiyacı yok.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Başımızda kimse yok. Böyle ligin de manası yok. Seneye görüşürüz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

ts yine 12 kisi oynuyor
Adamlar hocasıyla topçusuyla arsızlığı iyice ele almışlar.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

denswil herkese dalıyor kart görmüyor harika ya

Çevrimiçi sEuL

N’Koudu - Alex degisikligine acil ihtiyacimiz var.

Etiketler: