28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir
28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir Tarih : 07.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - Süleyman Özay - Bahtiyar Birinci - Melis Özçiğdem VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir  [Okunma sayısı 15202 defa] 28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%50]
1 puan
0 [%0]
0 puan
6 [%50]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi Necmi

Ne yapmasını bekliyordun defansta tek başına her yere uçmasını.
Sen prensin Umut'tan haber ver. Serdar'ı arkasına 3 defa aynı şekilde kaçırdılar.
Birinde bizim Serdar kesti, birinde başaklı Serdar kontrol edemedi, birinde de gollük orta yaptı.

Serdar'ın özgüvenini tamamen dağıt ondan sonra her hatasında yüklen. Yok öyle yağma, o çocuk şu an ayaklarında 10 ar kilo ağırlıkla oynuyor.
anlamıyorsunki özgüven eksikliği değil bu o yaştaki oyuncuda oynamadığı için özgüven kaybı olmaz ana okulu değil orası genç adam bekler şans bulduğunda ölümüne oynar hata yapar yapmaz o artı oynamadın diye öz güvenini kaybedeceksen zaten beşiktaşta işin olmaz bu oynamıyor bildiğin hamle yapmıyor daha ilk dakikada farkettim bunu zaten daha maçın başında iyi izleyin deme nedenim bundandı

Çevrimdışı tolga1903

Şu tolga ciğerci denen adam yine topu rahat rahat alıp sağa sola dağıtacaksa artık yok hoca yani şu adamı baskılamak bu kadar zor olmamalı

Çevrimiçi Necmi

Yeminle on kişi çıkarım sahaya bu kenanı yinede oynatmam

Çevrimdışı goktasoktay

Az önce ayakta kaldı, Vida kaya kaya çoktan pazara gitmişti. Montero desen naif çocuk 1m mesafeden eskortluk yapıyor.
Serdar'ın problemi şu, çok ciddi seviyede stresli. Çünkü biliyor ki bu kadar kamuoyu baskısı olmasa oynamayacaktı ve bakın zaten oynamayı haketmiyor denmemesi için basit işlerde bile düşüne düşüne hareket ediyor.
Serdara dikkat et, stresle ne ilgisi var? İlk golde kale ile adamın arasında olması gerek, serdar adamın arkasında, önünde değil. Pozisyon devam ederken hareketine devam etse topa daha yakın olup düzgün uzaklaştırabilirdi. Paşam durmuş elini kaldırıyor. İkinci golde yine adamdan uzak. Bi laf vardır “adam olacak çocuk bokundan belli olur” diye. Olması için çooook yol katetmesi lazım, sonrası da şüpheli

Çevrimdışı tolga1903

Yeminle on kişi çıkarım sahaya bu kenanı yinede oynatmam

22 maçı mi ne oldu 0 gol ve bu adamdan ne bekliyor bu hoca hala anlamak istemiyorum ben boş kaleye atamıyor herif

Çevrimiçi levitate

serdar biraderim menajerinin "sen oldun aga avrupa yaparsın" gazına gelmiş galiba

iki kupalı ersin ve rıdvan yapamadı daha sen nereye

öyle çok leş oynamıyor ama kafa uçmuş bir yerlere belli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

22 maçı mi ne oldu 0 gol ve bu adamdan ne bekliyor bu hoca hala anlamak istemiyorum ben boş kaleye atamıyor herif
Hoca ne yapdigini biliyormu
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi sEuL

Faul var diyorsun ve rakibe sari kart gosteriyorsun. Oyunu durdurmak yerine avantaj olmayan yerde oyunu avantaja birakiyorsun. Allah sizin belanizi versin

Çevrimdışı goktasoktay

iki golüde yedirten o
Aynen abi, kupada montero, bugün de serdar. Zaten kenarda teknik ekip de yok.

Çevrimdışı tolga1903

Taraftar atiba'ya rosier'e top gelince vur vur diye bağırıp pozisyonları ... ettirmekten zevk mı alıyorsun?

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimdışı Talisca1903

montero en azından bunun gibi laubali değil kendini yırtıyor

Çevrimdışı tolga1903

Haha şu 1:))))

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

ghezzal 2 yıldır peygamber gibi top oynuyor valla çok büyük oyuncu

Çevrimiçi blackeagle35

Can çok düştü oyundan defansif anlamda

Çevrimdışı tolga1903

Aslında şu an batsu atılabilir oyuna iyice yıpratır rakip defansi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

lan beyinsiz niye durduruyon   :akuma:

Çevrimiçi sEuL

Aga neyi durduyorsun (Hakaret Yasak)₅

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı kahyaoglueren

Avantaja bıraksana. Kalkti Alex ayağa kale boş.

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı tolga1903

Takım düşmek üzere bi müdahale hocam

Etiketler: