27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş
27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 26.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Sarper Barış Saka - Cevdet Kömürcüoğlu - Murat Tuğberk Curbay -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11141 defa] 27. Hafta Sivasspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%37.5]
1 puan
2 [%25]
0 puan
3 [%37.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

ghezzal mvp

bi kafa golü yoktu onu da attı valla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

hemen geri çek takımı hoca aman ha :tabe:

Çevrimiçi sEuL

Kaleci alistirmaktan bikmadi, aban oglum aban su toplari

Çevrimiçi levitate

fanatik rıdvan yılmaz yancısıyım ama umut iyi yedek valla

nsakala'dan sonra ilaç gibi geldi yemin ederim

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Zaten vuruşu da düzgün yapıp gol olsaydı şaşırırdım.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

nejip hiç bir işe yaramıyorsun git şu yatabareye  birebir markaj yap ona bile razıyım aynı şeyi yapıp duruyor sivas yatabare tüm kafa toplarını  aldı

Çevrimiçi sEuL

weli bi topa da sıçra ya
Canli el bombasi herif, pas mi atiyor sut mu cekiyor belli degil - Rosier ile cok aksadilar.

2. yari Josef - Rosier degisikligi ile Necip’i sag beke alip orta sahayi garantiye almak lazim. Serdar Weli degisikligide fena olmaz aslinda, Weli’nin 2. yarida 2. sarisi kesin gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

Canli el bombasi herif, pas mi atiyor sut mu cekiyor belli degil - Rosier ile cok aksadilar.

2. yari Josef - Rosier degisikligi ile Necip’i sag beke alip orta sahayi garantiye almak lazim. Serdar Weli degisikligide fena olmaz aslinda, Weli’nin 2. yarida 2. sarisi kesin gibi.
kim yapacak bu değişiklikleri ? Hoca öylece izliyor

Çevrimiçi sEuL

kim yapacak bu değişiklikleri ?
Eh iste sorunda orda zaten, gol yemeden yada dakikalar 75’i gostermeden oyuna mudahale yapilmiyor maalesef.

Kenarda bir abi var, 45 dakika boyunca her pozisyonda alkis tutuyor. Alkislamayi biraksa belki oyuna konsantre olabilir

Çevrimiçi Necmi

Yediği golde ersin hatalı üstüne gelen topu tutamamak ne ya

Çevrimiçi Necmi

En son ne zaman bir maçta iki gol atabildik hatırlamıyorum 🤔

Çevrimiçi levitate

+1903

bişey yapmaz ama, şimdiden welinin 2. kartı ve necipin stopere geçtiğini görebiliyorum

Çevrimiçi Necmi

Şu anda ghazzel ve alex dışında maçı kazanmayı düşünen yok

Çevrimiçi sEuL

En son ne zaman bir maçta iki gol atabildik hatırlamıyorum
7 hafta once Rize deplasmaninda

Çevrimiçi levitate

alex kafayı toplamış fizik fena değil

bi 6 ay geç kaldı ama olsun :D

Çevrimiçi sEuL

Şu anda ghazzel ve alex dışında maçı kazanmayı düşünen yok
Gol yiyecegimiz kesinde gol atarmiyiz bilemiyorum. Ghezzal’in sapkadan tavsan cikarmasini nekleyecegiz yine.

Çevrimiçi Talisca1903

nejibi orta sahadan alsında başka bir şey istemiyorum sürekli alanını boşaltıyor kocaman bir delik oluştu orta sahada oraya ozzy defansa serdar yada nejip yatabareyle ugraşabilecek bu kadar gerisini zaten ghezzal&alex hallediyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Wellinton kırmızıya en yakın oyuncumuz.
Ayarsız girişleriyle çok rsikli. Son dakikalarda soldan ceza sahamıza girerlerken bir ara çekmek istedi ama sonra bıraktı.
Galiba yine Weli ydi.

Çevrimiçi Talisca1903

salakmısınız ya kontra atağı kesmek bir bizde var kalkar şimdi ayağa

Çevrimiçi levitate

o nasıl uzaklaştırma ya

falsoya bak akıl alır gibi değil

Etiketler: