25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 14.02.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Kadir Sağlam VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13094 defa] 25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%61.5]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
4 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Samet Demir

gökhan inler maşallah 1000 yaşında taş gibi :D

bizdeyken severdim keşke kalsaydı
Adam Beşiktaşa yararlı olamıyorum deyip gitti.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bence welintonun atılma ihtimali daha fazla 😁

Bats bile gidebilir. Deli dana gibi freni boşalmış biçimde presini görünce içimi bir ürperti kaplıyor.
Topu terse bir çekseler durma şansı yok, gider bodoslama dalar. 8 de 8 kusurlu.

Çevrimdışı worns

vargas-kerem çok kötü bi eşleşme bizim adımıza. kerem'in yeterli olmadığını zaten söylüyorduk da rakibin formda oyuncusuyla eşleşmesinden skor çıkmaması şans. devre arası umarım o tarafa bir müdahale gelir. necip sağa topal merkeze ya da umut meraş sağa bir ihtimal de welinton sağa montero merkeze. welinton geçen maç kötü değildi fakat sarı kartı olması problem.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Vargas kiralık mi bunlarda?
Alsak iyi gider bize

Çevrimiçi Talisca1903

Kerem fizik olarak çok zayıf kaldı. Tam tabiriyle çocuğun içinden geçip duruyorlar.
Oraya bir müdahale gerekiyor.
fizik güçten bağımsız pozisyon almayı bilmiyor her pozisyonda  geçiliyor basitçe.Sağbeki değiştirmezse hoca canımız yanacak bunu bile göremiyor

Çevrimiçi sEuL

Kerem'in savunma yonu gercekten cok zayif kaliyor bu seviyeler icin. Bir bek oyuncusu icin cok agir kaliyor ve cok kolay rakibini kaciriyor. Umut Meras hamlesi fena olmaz ama bu teknik ekipten oyle bir degisiklik beklemiyorum su an icin.

Weli - Vida savunma hatti bireysel hataya cok musait bir ikili - Weli'nin sarisida var Montero/Serdar degisikligi fena olmaz aslinda ama ikiside agir oyuncular.

Zorlu bir 2. yari bizi bekliyor, pek umutlu degilim ama umarim 2. golu bulup bir sekilde maci kopartabiliriz.

Çevrimdışı Karabay

ÇOK ÜZÜLÜYORUM: Şu balotelli gibi karakteri gelişmemiş insanların milyonları götürmesine.
ÇOK SEVİNİYORUM: Herşeye rağmen bize gelmesine engel olup sinirden böyle kudurmasına sebep olanlara.

Çevrimdışı worns

Vargas kiralık mi bunlarda?
Alsak iyi gider bize

kiralık.

epey teknik bir oyuncu. fizik olarak çok parlak değil. etkisinin bir parçasını kerem'e borçlu. ispanya performansı çok kötü. sıkı takip etmek lazım :)

Çevrimiçi Talisca1903

vargas-kerem çok kötü bi eşleşme bizim adımıza. kerem'in yeterli olmadığını zaten söylüyorduk da rakibin formda oyuncusuyla eşleşmesinden skor çıkmaması şans. devre arası umarım o tarafa bir müdahale gelir. necip sağa topal merkeze ya da umut meraş sağa bir ihtimal de welinton sağa montero merkeze. welinton geçen maç kötü değildi fakat sarı kartı olması problem.
weli sağı toparlar yahu bu kerem geçen maç paspas oldu bu maç ilk yarı dağıldı sıradan vatandaş bile değiştirir bu hoca ne yapıyor böyle

Çevrimdışı Necmi

Kerem ve alex ilk 11 görünce tüylerim diken diken oldu şu zor deplasmanda Josej pjaniç yokken bunlarla çıkılır mı?
İnşallah ben yanılırım
😂

Çevrimiçi Talisca1903

kiralık.

epey teknik bir oyuncu. fizik olarak çok parlak değil. etkisinin bir parçasını kerem'e borçlu. ispanya performansı çok kötü. sıkı takip etmek lazım :)
heryerde kerem bulamaz nejip sağlam bir bassa nefesi kesilir

Çevrimdışı levent14

ÇOK ÜZÜLÜYORUM: Şu balotelli gibi karakteri gelişmemiş insanların milyonları götürmesine.
ÇOK SEVİNİYORUM: Herşeye rağmen bize gelmesine engel olup sinirden böyle kudurmasına sebep olanlara.

Herhangi bir karaktersizlik durumu yokki adamın..Dengesiz arızanın teki sadece..Eğer bize gelmiş olsaydı ucuz maliyete alınabilecek bir risk olurdu ve fayda da sağlardı..Şuan bizdeki forvetlerden iyi olduğu kesin..Öyle bir sözleşme yapardinki baktın huzur bozuyor rahatca kurtabilirdin

Çevrimdışı worns

weli sağı toparlar yahu bu kerem geçen maç paspas oldu bu maç ilk yarı dağıldı sıradan vatandaş bile değiştirir bu hoca ne yapıyor böyle

bu maç 11 çıkmasına ben de şaşırdım. bu seviyenin oyuncusu olmadığını on dakikada hissettirmişti. hoca devre arası yeni transfer diye lanse etmişti hemen lafını yememek için biraz şans vermek istiyor belli ki ama olmayacağı görünüyor. takıma zarar vermeden kenara çekmesinde fayda var.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Kerem canim benim ya, kosamiyor cocuk bir turlu. Bu yasta su boyuyla bu kadar yavas kosmasi..

Çevrimiçi Talisca1903

kerem çalım yemeyim die adamdam kaçıyor larin tün topları ezdi batsda olabildiğince kazma bugün

Çevrimiçi sEuL

Gol geliyorum diyor, 2 pas yapamiyoruz. Kontraya ciktigimizdada cok sacma laubali paslar ve son vuruslarla siviyoruz

Çevrimdışı ferdi1903

Adana demir kardes takim diyen besiktas li varmi halen ??????????????

Çevrimdışı levent14

Yayın orada balotelli bomboş geziyor..yunus sol taraftan tehlike yaratıp duruyor bu gidişle yunus yada balo atar...erken atarlarsa 2.yide kısa sürede atarlar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levent14

Kerem baktı olmuyor sakatlanayım dedi 😁

Çevrimiçi Talisca1903

kerem koşamıyor bile hoca görmüyor kendi kendini değitirecek

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi sEuL

Sanki eksik oynuyoruz, cok gomulduk

Etiketler: