42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş Skor : Göztepe - Beşiktaş Tarih : 15.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 45764 defa] 42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
39 [%63.9]
1 puan
8 [%13.1]
0 puan
14 [%23]

Toplam Oy Verenler: 61

Çevrimdışı Ömer Kaan

15 Mayıs. Saat 22.30.

Çevrimdışı can1903

15 Mayıs. Saat 22.30.
7 ye bile gerek yok 3-4 keser bizi en kkötüü  :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı autopsy

93 yılında son maça çıkarken averajda biz gerideydik ve daha maçın başlarında 10 kişi kalıp 1-0 geriye düştüğümüzde Ankara’da 2-3 gol olmuştu bile.
Sonrası malum

Maçtan önce çok umutluydum, gençliğimin ilk yıllarında büyük yıkım olmuştu.

O sezon +2 averajla önde olan onlardı, şimdi biziz.
Onlar deplasmanda biz içerideydik, şimdi tersi.
O zaman umutluydum, şimdi değilim.
Her şey tam tersi, sonuç da öyle olsun inşallah.

28 yıl geçmiş. İntikam soğuk yenen bir yemekse, yeterince soğuyacak vakit geçmiş...

O zaman ben de umutluydum, çünkü 4. şampiyonluğa koşuyorduk ve takımdan emindik.
Ama karşı tarafın bu derece rezilleşebileceğini ön göremiyorsun tabii ki ergen kafayla .
O iğrençliğin 1 hafta öncesinde Sami Yen'de GS ile 1-1 berabere kalmıştık.
Ankara'dan kalkıp abimle birlikte gittiğim ilk deplasmandır. Seyirci yarı yarıyaydı o zamanlar.
Üst geçitten kafamıza koca koca taşlar fırlatmışlardı kuyrukta beklerken.
Bir de maç 1-1 devam ederken bizim K.Ali (Ali Günçar) altı pastan inanılmaz bir gol kaçırmıştı.
Her detayı o kadar net hatırlıyorum ki.
Umarım dediğiniz gibi intikam günü gelmiştir.

Çevrimdışı AmaralGürses

Öncelikle uzun bir aradan sonra merhaba değerli arkadaşlar,

Forumun eskileri hatırlar gerek FEDA dönemi gerekse SEFA dönemlerinden.
Bu forumda yıllar içinde sayısız güzel ani biriktirmiş insandan biriyim.

Epeydir uzaktan takip ediyordum ama içinde bulunduğumuz durumun önemine binayen tüm pozitif düşüncelerim, iyi niyetim ve ŞAMPİYONLUĞA olan kayıtsız inancımla yazmak istedim.
K.Gümrük maçında ben de yıkıldım, kahroldum, uyuyamadım. 2 gündür sabahları baş ağrısıyla uyanıyorum ancak yine de hem aklımla hem de yüreğimle ŞAMPİYON olacağımıza inanıyorum.

Hatay'a 7 atan kadromuz bu.
41 haftanın emeğini zayı etmeyeceklerdir.
Son ana kadar inanmaya ve desteklemeye devam, Boğaz'da buluşacağız inşallah!

Çevrimiçi murat

93 yılında son maça çıkarken averajda biz gerideydik ve daha maçın başlarında 10 kişi kalıp 1-0 geriye düştüğümüzde Ankara’da 2-3 gol olmuştu bile.
Sonrası malum

Maçtan önce çok umutluydum, gençliğimin ilk yıllarında büyük yıkım olmuştu.

O sezon +2 averajla önde olan onlardı, şimdi biziz.
Onlar deplasmanda biz içerideydik, şimdi tersi.
O zaman umutluydum, şimdi değilim.
Her şey tam tersi, sonuç da öyle olsun inşallah.

28 yıl geçmiş. İntikam soğuk yenen bir yemekse, yeterince soğuyacak vakit geçmiş...
sabahın köründe maça gidip kapalı önünde saatlerce beklemiştik.bir hafta boyunca beşiktaş şike yapacak algısı yapmışlardı. totospora edilen küfürler hala zihnimde. büyük yıkım olmuştu. eve dönüşte taksime doğru çıkyorduk. gs taraftarıda şampiyonluk kutlamaya taksime akıyordu hatta bir kısmı dolmamajçeye doğru araçlarıyla inme gafletinde bulunmuşlardı.

Çevrimiçi murat

Öncelikle uzun bir aradan sonra merhaba değerli arkadaşlar,

Forumun eskileri hatırlar gerek FEDA dönemi gerekse SEFA dönemlerinden.
Bu forumda yıllar içinde sayısız güzel ani biriktirmiş insandan biriyim.

Epeydir uzaktan takip ediyordum ama içinde bulunduğumuz durumun önemine binayen tüm pozitif düşüncelerim, iyi niyetim ve ŞAMPİYONLUĞA olan kayıtsız inancımla yazmak istedim.
K.Gümrük maçında ben de yıkıldım, kahroldum, uyuyamadım. 2 gündür sabahları baş ağrısıyla uyanıyorum ancak yine de hem aklımla hem de yüreğimle ŞAMPİYON olacağımıza inanıyorum.

Hatay'a 7 atan kadromuz bu.
41 haftanın emeğini zayı etmeyeceklerdir.
Son ana kadar inanmaya ve desteklemeye devam, Boğaz'da buluşacağız inşallah!
inşallah kardeşim hoşgeldin özlettin kendini.

Çevrimiçi Samet Ç

[?s=19]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

[?s=19]

vay mantıklı olan yapılmış sakat olmayanlar da kamp kadrosuna alınmış bi de kadroya alınır kenarda beklerlerse hatta aboubakar ilk 11'de dedikodusu yayılırsa süper olur :ok:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abou tedbirli PFDK olduğu için maç kadrosuna alınamıyor diye biliyorum.

Bu arada İzmir' de hava şu an süper.

Çevrimiçi Samet Ç

[?s=19]

Çevrimdışı Ömer Kaan

[?s=19]
En sevdiğim hakem. Maçı oynatacak, Göztepelilerin saçma sapan faul yapmasına müsaade etmeyecek bi hakem.

Çevrimdışı ankarakartal06

arkadaşlar benimle iddia ya giren var mı ?
ben diyorum ki
göztepe  4 - 0 beşiktaş
gs 7 - 0 malatya

bu durumda şampiyon olamayacağız. Gol atmayı bırak göztepenin kalesine şu bile atamayacağız . Ve gs şampiyon olacağını kesin ama kesin diyorum gs şampiyon olacak.

ben yukarı da ki durumların kesin ama kesin gerçekleşecek diyorum. Eğer aksi olursa 1 ay ban yemek istiyorum. Buradan site adminine seslenmek istiyorum. Biz göztepeye yenileceğiz gs malatyaya fark atarak şampiyon olacak. Sevgili admin bu durum gerçekleşecek adım gibi eminim bu durumda beni yarın 11'de 1 aylığına banlamanızı istiyorum.

:D :D

Çevrimdışı ferdi1903

arkadaşlar benimle iddia ya giren var mı ?
ben diyorum ki
göztepe  4 - 0 beşiktaş
gs 7 - 0 malatya

bu durumda şampiyon olamayacağız. Gol atmayı bırak göztepenin kalesine şu bile atamayacağız . Ve gs şampiyon olacağını kesin ama kesin diyorum gs şampiyon olacak.

ben yukarı da ki durumların kesin ama kesin gerçekleşecek diyorum. Eğer aksi olursa 1 ay ban yemek istiyorum. Buradan site adminine seslenmek istiyorum. Biz göztepeye yenileceğiz gs malatyaya fark atarak şampiyon olacak. Sevgili admin bu durum gerçekleşecek adım gibi eminim bu durumda beni yarın 11'de 1 aylığına banlamanızı istiyorum.

:D :D
Hayirdir kardes amacin nedir?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fırat'i vermişler. Üzerine Beşiktaş'li algısı olan bir hakem. Gider ayak bizi yakmaz ins.

Çevrimdışı tolgakgonul

Şampiyonluk treni kaçtı malesef

Çevrimdışı ALDENYX

Şampiyonluk treni kaçtı malesef

Vapura binersinnnnnnn Sende üzüldüğün şeyé bak 🦅🦅🦅🦅⚽️🏆⚽️🏆
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

1-0 olsun bizim olsun
1-0 kazanırsak Net GS sampiyon olur , en az 4 farklı kazanırlar

2-0 olsun bizim olsun , 2-0 kazanırsak 4 farklı kazansalar da Yetmiyor , genel Gol everajimiz daha yüksek :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Fırat'i vermişler. Üzerine Beşiktaş'li algısı olan bir hakem. Gider ayak bizi yakmaz ins.
Yakmaz , sezonun en iyi hakemi şuanda , ben Fırat'ı GS maçına vermelerini istiyordum bizim maça vermişler , Fırat Baskıyı kaldirabilen kimseyi takmayan bir hakem , GS maçına Cuneyti vermişler , geçmiş olsun o maçtan bize ekmek çıkmaz , kendi göbeğinizi kendimiz keseceğiz

GS nin attığı Golden 2 azını atsak yetiyor bize , Allah yardımcımız olsun

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç

[?s=19]

Çevrimdışı ferdi1903

[?s=19]
Bunlar önemli eksiklermi?

Çevrimiçi Samet Ç

Bunlar önemli eksiklermi?
Mihojevic eldeki üç stoperlerinden birisi kalanlar Atınç ve Alpaslan Öztürk Megyeri yedek kalecileri Kerim Alıcı önemsiz Diabete'de elle tutulur olan iki kanat oyuncularından bir tanesi.

[?s=19]
Mihojevic ve Diabatenin oynamaması önemli bence