30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş Skor : Başakşehir - Beşiktaş Tarih : 12.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32938 defa] 30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%57.1]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
2 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi kahyaoglueren

Gooooll. Oh beee. Atiba büyüksün.

Çevrimdışı Liquidator

Ulan Nsakala hic utanıyormusun? Atiba dede olacak. Bir onun ortasına bak birde maçın başından beri senin yaptığın ortalara.

Abuşumm o ne asisti))) Larin golünü atdı

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Normal gol atmak imkansizdi zaten, anca böyle  :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lukaku Larin yine attı  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Şükür şansa bala bulduk golü. Ama oynanan oyun çok can sıkıcı ve korkutucu şimdiye kadar 2 3 olmadığına dua edelim hücum ve bek oyuncularimizin yetersizliği yüzünden stoperler rakip ceza sahasına kadar gidiyor neredeyse

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hoca soyunmaodasina ine biliyormu yoksa ordadami geciyor ceza

Çevrimdışı MUSTAFA_

Topuklardan seken toplar gol oldu  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi underworld

Atiba, bu ülkede futbol dersi diye okutulmalı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hoca soyunmaodasina ine biliyormu yoksa ordadami geciyor ceza
Giremiyor soyunma odasına  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Biraz şansla bir gol atmış olsak da mutlaka farkı arttıracak golleri de bulmamız lazım. Yoksa bu maç böyle bitmez  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

N'Sakala ömür törpüsü bir insanın topla ilişkisi bu kadar mı kötü olur

Çevrimiçi levitate

nsakala'yı bilerek boş bırakıyorlar

al rıdvanı oyuna başak napıcaz şimdi diye düşünürken 2 gol atarsın
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Josef çok dikkat ediyor belli. Hava topuna cikarken bile kollarini açmıyor. Umarim bu sekilde devam eder görmez kart. Topu geri kazanma suresinde x faktör.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Mantıklı   :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Ben Ljajici beğenmedim, sorumluluk almadan oynuyor. Yana pas sağa pas sola pas bende atarım yani. Ayrıca Başak bilerek N'Sakalaya alan bırakıyor bana kalırsa.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi kahyaoglueren

nsakala'yı bilerek boş bırakıyorlar

al rıdvanı oyuna başak napıcaz şimdi diye düşünürken 2 gol atarsın
Benim de dikkatimi çekti. Onu bilerek çalışmışlar gibi. Ters kanatta tam tersi daha fazla baskı yapiyorlar. Basketboldaki sutu dusuk oyuncuyu riske etmek gibi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben Ljajici beğenmedim, sorumluluk almadan oynuyor. Yana pas sağa pas sola pas bende atarım yani. Ayrıca Başak bilerek N'Sakalaya alan bırakıyor bana kalırsa.
Eski Ljajic sahada yok ama giderek daha iyi oynamaya başladı :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi COB

Atiba yaptığı koşu ile bir takımın savunma yerleşmesi nasil yerle bir edilir adlı dersi verdi. Topsuz oyunda takımın geometrisini düzeltip karşı takımınkini bozuyor.

Mutlaka teknik ekipte yer alması lazım.

Çevrimiçi levitate

Benim de dikkatimi çekti. Onu bilerek çalışmışlar gibi. Ters kanatta tam tersi daha fazla baskı yapiyorlar. Basketboldaki sutu dusuk oyuncuyu riske etmek gibi.
güzel benzetme

topu atsalar belki içeri girmeyi dener demek isterdim ama yeteneği malum