27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor
27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor

Beşiktaş Forum|27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor Skor : Beşiktaş - Denizlispor Tarih : 26.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor  [Okunma sayısı 19464 defa] 27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor
Anket
Beşiktaş, Denizlispor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%75]
1 puan
1 [%8.3]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı mellfred

2. yarı bol aksiyonlu bir maç izleriz derken rekor top kaybıyla oynadık sanırım

Çevrimdışı worns

iyi bir kaç oyuncuyu saymazsak beğenmedim bu maç takımı. skoru bulana kadar çok zorlanacak gibi görünüyoduk. maçın en iyi anlarında n'kodou sağda, larin soldaydı. ghezzal yoksa bundan şaşmamak lazım. ikinci yarıda da n'kodounun sağdan rosierle işbirliği yapıp takımı ileri taşıdığı bir bölüm var. ilginç şekilde n'kodouyu tam o bölümde oyundan aldı hoca. n'kodou da şaşırdı ben de şaşırdım.

neyse ki zayıf rakip. dinlenme sırasında biraz tempo düşüşleri, dönerken aksamalar normaldir, iyi maça denk gelmiş.

n'sakalayı genel olarak beğenmem de bu maç tepki gösterilmesini anlamadım bence gayet derli toplu bir maç çıkarttı. abounun gol atmasına sevindim. larin-rosier ve bölüm bölüm nkodou da kötü değillerdi.

maçtaki genel problem tempo ve pres eksikliğiydi ama arada böyle maçlar olacaktır.

bu seviye yalnız malatya-antep maçlarında sıkıntı çıkarabilir. temposuzluk bu maça özgü olsun diyelim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Anladığım kadarıyla ilk yarıda skoru bulunca uzun lig maratonunu düşünüp ikinci yarıyı ona göre oynadık. Yani umarım öyledir. Çünkü bazı bölümler tam bir işkenceydi.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

töre-hasic isteklilerdi ama töre'nin tercih hataları yine fazlasıyla vardı. bu seneki n'kodou her türlü töre'nin önünde. bence çıkmasına da gerek yoktu. sağda gayet kanadını işler hale getiriyordu.

hasic rosier'in mis gibi asistini gole çevirse iyiydi.

ljajic yine yeni yeniden kötüydü. olmayacak bundan.

Çevrimdışı mellfred

gökhan töre gol yapayım hırsıyla her topu kendim kullanacağım bencilliğiyle takıma ayıp ediyor

Çevrimdışı Çağrı Öz

Hayata karşı hırsını forumlardan çıkaran yıkık insan taklidi yapasım geldi:

"Bak şimdi hajum; 1 gol daha atsan liderliğe yükseleceksin ama atamıyor takım. Neden ? çünkü bu kulüp vinır değil. Gs vinır biz değiliz. Fb de vinır, başakşehir de, Karagümrük de.. öhöm ne diyorduk? bu kulüp vinır değil. Kesin gitti şampiyonluk bu belli, yine şerefli üçüncü olacağız gördün mü?? Şampiyonluk yine yarınlara kaldı. Vinır kulüplere çok özeniyorum ama gitmemek için zor tutuyorum kendimi. Bu arada Gs vinır demiş miydim?"

:kop: :kop:

Neyse biraz da aklıselim yorum yapalım. Takım maça umursamadan çıktı istediğini aldı, rotasyonunu yaptı zorlu haftalara doğru sessiz ve sakin bir şekilde akıyor. En ufak bir stres dahi yok bende önümüzdeki bir ay yağ gibi akacak. Sonrası da Allah kerim.

Bu arada vinırspor bu hafta puan kaybederse hiç şaşırmam.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hayata karşı hırsını forumlardan çıkaran yıkık insan taklidi yapasım geldi:

"Bak şimdi hajum; 1 gol daha atsan liderliğe yükseleceksin ama atamıyor takım. Neden ? çünkü bu kulüp vinır değil. Gs vinır biz değiliz. Fb de vinır, başakşehir de, Karagümrük de.. öhöm ne diyorduk? bu kulüp vinır değil. Kesin gitti şampiyonluk bu belli, yine şerefli üçüncü olacağız gördün mü?? Şampiyonluk yine yarınlara kaldı. Vinır kulüplere çok özeniyorum ama gitmemek için zor tutuyorum kendimi. Bu arada Gs vinır demiş miydim?"

:kop: :kop:

Neyse biraz da aklıselim yorum yapalım. Takım maça umursamadan çıktı istediğini aldı, rotasyonunu yaptı zorlu haftalara doğru sessiz ve sakin bir şekilde akıyor. En ufak bir stres dahi yok bende önümüzdeki bir ay yağ gibi akacak. Sonrası da Allah kerim.

Bu arada vinırspor bu hafta puan kaybederse hiç şaşırmam.

Vinirspor puan kaybederse beni 1 haftalığına banlayın.
4-5ten aşağıya atmaz.
Erzurum denizli gençler bunlar "çok güçsüz" takımlar. Gereksiz beklentiye girmeyin.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Vinirspor puan kaybederse beni 1 haftalığına banlayın.
4-5ten aşağıya atmaz.
Erzurum denizli gençler bunlar "çok güçsüz" takımlar. Gereksiz beklentiye girmeyin.

Erzurum ligde kalmak için birkaç maçta sürpriz yapmak zorunda, ölüm kalım maçı olarak görüp otobüsü çekecekler. Vinır son maçta sinyali verdi. Sürpriz çıkabilir, bekleyip göreceğiz.
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2021, 22:49:01 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı mrred

Larin her maç en çok ikili mücadeleye giren oyuncularımızdan biri oluyor

Gol atması bir yana bu özelliği çok çok kıymetli

Emekçi
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Zorluk derecesi yüksek bir maç değildi lakin rahatça işi bitirip keyfimize baktık. İkinci yarıyı pek iyi izleyemedim ben yoldaydım. N'Koudou sağ taraftayken pek bir etkili gözüktük. Keşke Larin ile hep bu şekilde oynasalar diyeceğim ama sanırım hoca iki kenarın yaratıcılığını dengelemek adına N'Koudou sol Larin sağ yapıyor.

Şimdi rakipleri izleyeceğiz lakin malum takımın rakibinde kaleci kırmızı kart cezalısı, puan almaları pek kolay gözükmüyor.